Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזה מגבר היית בוחר?

fastgt
שימו לב! השרשור הזה בן 7691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כיום היתה לך האפשרות לבחור מגבר 5 ערוצים באיזה היית בוחר (מתוך האפשרויות):

HELIX

DLS ULTIMATE

ROCKFORD POWER 600.5

LANZAR OPTI

AUDISON

PPI

KICKER

JL AUDIO

בבחירה תנו נימוק קל למה בעצם בחרתם את אותו המגבר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סדרות , Dls Ultimate לא קיימת כזאת סדרה לדוגמה.

Audison RX טובים מאוד ויש גם אפשרות להרחיב עם מודולים החדשים של Jl Audio גם הם קיבלו ביקורות טובות ומציעים אותו כוח בכל התנגדות. כל השאר (מלבד הליקס אולי , אבל תלוי איזה דגם) לא באותה הרמה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לDLS יש את הA7 מסדרת ULTIMATE (http://www.dls.se/english/fstark/a7n.htm) ולגבי מה מציעים זה לא משנה אריאל זו סתם בדיקה של "במידה והיה לך התקציב מה היית מעדיף?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PPI וHELIX אולי היבוא לא מסודר מי יודע מה, אבל השאלה היתה אם היה לכם האפשרות לקנות את אחד מהמגברים הנ"ל באותו המחיר מה הייתם קונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו מחיר Audison RX הכי עושה לי את זה. ה A7 מגבר מאוד נחמד גם הוא אבל הייתי מעדיף עליו A3.

לגבי השאר... שאלה של דגמים ומחירים.

כולם זה RX יש VRX, LRX, SRX אבל בטח התכוונת לVRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי עולך על הDLS במקום הראשון הם נראים טוב ויש להם הספקים גבוהים ולחלקם TWIN MONO, במקום השני AUDISON מגברים יפים עם אופציות להרחבה ובמקום השלישי PPI מתוך סימפטיה שיש לי כלפיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מXXXק , אתה מדבר על מגברים שהמחירים שלהם לא מתקרבים (הAUDISON עולה בערך פי 3 אם אני לא טועה), הHR לוקח אבל ביחס לכסף הDLS יושב טוב יותר, מה שכן לDLS יש בסדרה מספר אופציות לעומת הHR שהוא 2 ערוצים ויחיד מסוגו.

בכל אופן כפי שנאמר למגברים צליל דומה ומה שמייחד את המגבר ברמות האלה זו ההרכבה והמראה לכן הכל עניין של טעם וכסף. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שרק האריזה של הHR100 עולה כמו הA3 יש גם פוסטר שלו למכירה הוא בטח עולה גם משהו דומה :lol:

האמת אין לי מושג כמה הוא עולה, אבל זה כבר באמת מגבר למישהו שלא אכפת לא בכלל התמורה לכסף, אני חושב שהוא עשוי מכלי דם של חד קרן בפנים כדי לקשר בין הרכיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי הוא מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד יקר :D ואני לא אגיד לך שאני לא הייתי מתנגד ל4 כאלה ברכב שלי ועוד מונו שלהם לסאב. אבל בכל אופן חבל שאין יבוא לחברה הנהדרת הזאת כי גם המוצרים בליין היותר נמוך מדהימים :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...