Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הרכב יעבור טסט?

ford_fiasta
שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הרכב יעבור טסט עם הקיט שניבנה עליו? (תשובה מיקצועית בבקשה כי זה חשוב לי )

ועם לא מה אני צריך לעשות?

http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=E305CA08C8D24B0887FB227FF149BCF7&alid=221767

למכירה : טמבון אחורי וקידמי +חצאיות צד (במחיר מצחיק ) מתאים לפורד פיאסטה 84-89 ולפיג'ו 205 . לרציניים בלבד

טל: 052-5604150

http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=E305CA08C8D24B0887FB227FF149BCF7&alid=221767

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא יעבור טסט. אתה יודע למה?

כי כשרכב שנראה ככה נכנס למכון טסטים, הטסטרים עטים עליו ומתחילים לחפש בעיני נץ.

יכשילו אותך על חופש בשטנגה של הוישרים, על מדבקת "שמור מרחק" עקומה בחצי מעלה, על פח זבל קטן מ-0.05 מ"ק, על מראת איפור עמומה במגן השמש ועל מאפרה מלוכלכת.

במילים אחרות - יחפשו אותך. וזה בגלל שכשרכב מיועד למשוך תשומת לב, זה בדיוק מה שהוא עושה. וכשרכב מיועד למשוך תשומת לב וגם נראה חובבני בצורה מזעזעת, הטסטרים מריחים מקילומטר שיש בו פאקים ורק צריך לחפש אותם.

לגבי שינוי המבנה - אין לי תשובה חד משמעית. חוקי או לא חוקי, לדעתי זה פשוט מזעזע. עם הצבע הדוחה שעשו בפוטושופ זה בכלל נראה כמו פגיעה ברגשות הציבור הסטרייטי והשפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונה לקחתה את זה קשה אההה ... מישהו שאל אותך איך האוטו ניראה ומה דעתך ?

כולה שאלתי עם האוטו יעבור טסט עם הקיט הזה, מה מסובך פה עם אתה לא יודע לתת לי תשובה מיקצועית אז תשאיר את זה לאחרים (בלי לפגוע בך או משהו)

למכירה : טמבון אחורי וקידמי +חצאיות צד (במחיר מצחיק ) מתאים לפורד פיאסטה 84-89 ולפיג'ו 205 . לרציניים בלבד

טל: 052-5604150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעבור לך טסט חלק חלק...באחריות אחש'לו שלא לוקח קשה...

אה... ותיגש למכון טסטים מ.מ.מ בבני ברק... הם אחלה................... במיוחד לרכבים כאלו.

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקיט אין לי תשובה אבל יש לי שאלה האוטו נצבע בטוש כסף או בספרי?!

ומי שצבע אותו היה עיוור צבעים או לגמרי?

בגועל רב ולאחר שהקאתי את ארוחת הצהורים

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד מערכת הבלמים, הבולמים, ההגה, האורות, האיתותים, תקינים היא תעבור טסט.

כמובן תרא שאין לך חלקים רופפים ברכב, שאין חלונות או מראות שבורים.

לא נראה לי ש"הקיט" הזה ימשוך את תשומת ליבם.

ואם כן ולא תעבור את הטסט, תתקן ותשנה את הליוקיים ברכב, ותחזור לביצוע בדיקה נוספת.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הבנתי איך אפשר לנסוע עם אוטו כל כך מכוער על הכביש מבלי להתבייש... ועוד לקרוא לזה "קיט". אבל לאחר שראיתי את התשובה שהוא נתן לאישפוז...הבנתי מי הבן-אדם.

שיהיה לך בהצלחה בטסט. חבל על המאמץ ועל הדלק להגיע לשם בכלל.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות מושחרים, כולל שמשה אחורית מושחרת , - תשכח מלעבור טסט.

יום טוב,

Chimpo.

מהירות האור גדולה ממהירות הקול, זו הסיבה שאנשים נראים חכמים עד שהם פותחים את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת תשובות מקצועיות הרבה יותר מהקיט.

אם אתה אכן מאיזור חדרה, המלצה שלי - לך לעשות טסט בואדי ערה. בשיא הרצינות ובלי טיפת צחוק. מכון טסטים שיושב ליד מפקדת מתנ"א לא יעביר כזה רכב ולא יעזור אם מכנית הוא פרפקט. מכון טסטים שיושב באזור הדמדומים יעביר יותר בקלות.

רוצה תשובה חד משמעית? לך לטסט ותקבל אותה שם. מקסימום תקבל שבוע להוריד מהרכב את כל הזוועות.

ואגב, אם הצביעה האיומה והנוראית שאתה מתכנן לרכב אכן תצא לפועל, הטסט לא יהיה הבעיה שלך. הבעיה שלך תהיה כל שוטר עם תעודת בוחן שיעבור ליד הרכב, או יעבור במרחק חצי קילומטר מהרכב ויקלוט אותו מיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם הוא צריך לעבור פעמיים טסט ... פעם אחת על הפיאסטה ופעם אחת על האוטו שהטמבון שייך לו ...

ROFL :roflmao:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...