Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין XV לפורסטר

wee~man acuna

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מחפש רכש שיתאים למשפחה קטנה - אני אשתי וילדה בת שנה וחצי. מתכננים ילד נוסף בשנה - שנה וחצי הקרובות.

יש רכב סופר מיני נוסף במשפחה, לכן הרכב שרוכשים מתוכנן להיות הרכב העיקרי.

הדרישות הן (חשיבות בסדר יורד):

- יכולות שטח.

- מרווח יחסית (גם תא מטען).

- אמין.

- חסכוני עד כמה שאפשר ברכב שטח.

- תא נוסעים שקט.

דיי ננעלתי על הXV או הפורסטר מהדור לפני האחרון. שמתי לב שההבדל במחיר לשנתונים 2019 - 2020 הוא בסביבות ה20 אלף ש"ח.

מבחינת תקציב תכננתי להוציא עד 100 אלף, ואני מתלבט אם שווה להתאמץ קצת יותר ולרכוש את הפורסטר.

האם לדעתכם הXV מספק למשפחה קטנה מבחינת מרווח פנים? 90% מהנסיעות יהיו כנראה אני אשתי ושני כסאות בטיחות מאחור.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי wee~man acuna
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורסטר הוא רכב גדול!
תבדוק אם בכלל מתאים לך לנהוג ברכב כ"כ גדול
ה XV מרווח מספיק, בטח למשפחה קטנה.
אני הייתי הולך על XV ובהפרש מהפורסטר הולך על השנתון הכי מתקדם בתקציב
כמובן נפח רק 2.0 ומשתדל להימנע מרמת הגימור הנמוכה ביותר שהיא פשוט מבזה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גימני לא מתאים בשום צורה למשפחה.

במיוחד לא למשפחה עם ילד קטן (שצריך לטפס לתוך האוטו ולחגור כל פעם)

Xv בהחלט אחלה.

אבל אתה גם צריך להגדיר מה זה דרישת שטח.

כי הוא אחלה לשטח קל. בשטח בינוני יהיה לו כבר מאתגר (וגם לאחיו הגדול הפורסטר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון בנסיעות שטח, אני מחפש רכב שיהווה עבורי כניסה לתחום. אני מאמין שאני אתחיל בטיולים קלים, ובהמשך אם יהיה צורך אז להשתדרג.

ג'ימני אכן לא מתאים למשפחה, ולכן הוא לא על הפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרון הגדול ב XV למשפחה זה בגאז' צנום בנפח 345 ל', שבגודל אופייני לסופר מיני ולא לרכב משפחתי.

לפורסטר הבגאז' כ 500 ל' ויכולת שטח משמעותית יותר  טובה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש XV והרכב ממש מצוין ואמין מאוד, נסיעה נוחה מאוד, סובארו עשו עבודת מתלים מדוייקת

מאוד לטעמי והוא בחירה מצוינת. לא גדול מדי ולא קטן ולמשפחה קטנה הוא בהחלט מספק פלוס.

נכון שתא המטען קטן, אבל מבנה התא גבוה מספיק להכנסת עגלת תינוק וכו.

בחנתי את שני הרכבים של סובארו ועמדתי לרכוש , אבל הפורסטר אחרי נסיעת מבחן אכל את כל

הקלפים והקפצת מדרגה מורגשת בפער גדול לפורסטר, למרות שאהבתי מאוד את ה XV וההתנהלות

בו אם אפשרות לשטח קל פעם או פעמיים בשנה גג.  הפורסטר פשוט יותר שקט בנהיגה וגיהוץ הכבישים

פשוט מעוררת התפעלות.

אבל גם כאן לא נגמר הסיפור.   חבר קרוב שאיתו אני מטייל רכש לפני שנה את הדגם הפשוט ביותר

של הפורסטר, אחרי נסיעה בדגם המפואר שלהם והבכיר בגרסת "ספורט", מורגש הבדל משמעותי

באיבזור ובנראות החיצונית... הדגם הפשוט נראה אנמי ולא נעים לטעמי וסתמי.

אני נהגתי על הפשוט של החבר ונסיעת מבחן עשיתי בדגם "ספורט" מודל 2022 (160 אלף שח )ונדמה לי שיש גם

הבדלים במערכות הבטיחות בין שניהם.

קיצר הפורסטר אותי הרשים בענק, בסוף הזמנתי רכב חדש מהחברה של חברה אחרת ועוד רכב חשמלי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...