Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנית רכב ממגרש פרפקט קאר פ"ת

גרש

פוסטים מומלצים

שלום רב, מצאנו רכב במגרש זה. עשינו נסיעת מבחן, בדקנו במכון (דוח בדיקה די סביר), מחיר טוב אך טסט פג תוקף ב- 2/2024. הסוחרים אומרים לתת מקדמה 2000 ש"ח אז האם יעשו את הטסט ונוכל לסיים את העסקה. מה אתם חושבים על המגרש, על זה שאין טסט, מה עוד כדי לבדוק? תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99 אחוז מהסוחרים מוצאים שם רע לאחוז הנותר.
זו דעתי על הסוחרים הקטנים
הם כמו הנשים*, ניזונים מנבלות

*עריכת הנהלה למי שקופץ - תיקון טעות בעוד שתי הודעות. קחו נשימה עמוקה. 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגרש שאתם בחרתם או קרוב / מומלץ ע”י המכון?

תוכל להעלות כאן את טופס הבדיקה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות, לא התכוונתי לנשים אלא לנשרים... שלא יפרשו אותי לא נכון

שנית, בלי קשר למי בחר את המכון וכד, הבסיס של המגרשים האלו זה לקחת רכבים פח (בדר"כ אחרי שחטפו מכה מפה ומכה משם) במחירי רצפה, בחלק (גדול/גדול מאוד/תמיד) מהמקרים לגלח ק"מ ולחפש את הפראייר התורן
רכבים נורמלים לא מגיעים למגרשים הקטנים!

• מצחיק 4
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.4.2024 בשעה 15:47, tinoki כתב:

זה מגרש שאתם בחרתם או קרוב / מומלץ ע”י המכון?

תוכל להעלות כאן את טופס הבדיקה.

תודה על התגובה. זה מכון סמוך למגרש. הסוחרים המליצו לקרוב משפחה שלי בגלל המרחק :) . אני ראיתי אצל סוחרים תיק ענק עם דוחות ממכון זה, חושש מאיזשהו הסדר ביניהם. מצורף דוח בדיקה (כמובן שהיו שמות וחתימות). אבל השאלה העיקרית זה טסט שפג תוקף. איך להתמודד עם זה, האם יש סיכון שנשלם את המקדמה עבור רכב עם בעיות רישוי ? בעקרון מצאתי באינטרנט מידע שהרכב פורסם ביד 2 בספטמבר 2023, טסט פג תוקף בפברואר 2024. שוב תודה.

דוח בדיקת רכב.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, גרש כתב:

תודה על התגובה. זה מכון סמוך למגרש. הסוחרים המליצו לקרוב משפחה שלי בגלל המרחק :) .

אני מקווה שברור לכם שהבדיקה הזאת לא שווה את הדיו שלה
אין לך מה לשאול אם הבדיקה היא טובה או לא... כי היא פשוט לא רלוונטית

אבל אם אתה לא רוצה להקשיב אז נשמח לפגוש אתכם שוב בפורום המשפטי בעתיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהירות, להכניס ראש למיטה חולה.

חשוד מאוד, מכון ומגרש הצמודים...

תגדיר תקציב, גודל שימוש וננסה לעזור.

הניסיון שלנו, הרווח שלך. בהצלחה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.4.2024 בשעה 12:33, גרש כתב:

תודה על התגובה. זה מכון סמוך למגרש. הסוחרים המליצו לקרוב משפחה שלי בגלל המרחק :) . אני ראיתי אצל סוחרים תיק ענק עם דוחות ממכון זה, חושש מאיזשהו הסדר ביניהם. מצורף דוח בדיקה (כמובן שהיו שמות וחתימות). אבל השאלה העיקרית זה טסט שפג תוקף. איך להתמודד עם זה, האם יש סיכון שנשלם את המקדמה עבור רכב עם בעיות רישוי ? בעקרון מצאתי באינטרנט מידע שהרכב פורסם ביד 2 בספטמבר 2023, טסט פג תוקף בפברואר 2024. שוב תודה.

דוח בדיקת רכב.jpg

כואב לי על העץ ממנו עשו את הדף הזה.

לא ולא, תדרוש ביצוע במוסך/מכון שלך, שאתה מכיר וסומך עליו ורצוי כמה שיותר רחוק מהם ואז נשמח שתשתף פה את טופס הבדיקה הרלוונטי .. 

המון בצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עשיתם בדיקה במכון שבדק את הרכב (ובמקרה הוא חצי מטר מהמגרש) ומוכן להתחייב על? כלום.

בבדיקה כתוב שהם לא מתחייבים בערך על הכל.

כמו שכתבו, הדוח בדיקה לא שווה כלום, אם לקנות ממגרש אז רק ממגרש גדול של היבואנים שעושה תרייד.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...