Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה למצבר 62AH

GUY007
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני צריך לקנות מצבר חדש (62AH)

טילפנתי לACE, יש להם מצבר SPARK במבצע 320 ש"ח.

בד.ש לאופר יש מצברי TUDOR ב350 ש"ח.

לשניהם 1 שנה אחריות.

מה דעתכם עדיף והאם יש עוד חנויות שאתם יכולים להמליץ לי עליהם באיזור חיפה.

בתודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את איזור חיפה, אך אני יכול להמליץ לך לרכוש מצבר מתוצרת ישראל קרי וולקן או שנפ.

שניהם מיוצרים בארץ ונותנים אחריות לשנה וחצי או שנתיים. מחיר טוב נע בסביבות 360 ש"ח.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש על פרוחזאד הפרסי בתל אביב.

תרים טלפון יגיד לך 350.

תגיד אחלה תגיע למקום ותשלם כ 250 אחרי התמקחות קלילה.

רצוי לבוא עם חבר פרסי שיודע את השפה.

אציל זה עבד יופי.

או שפשוט תלמד כמה מילים בפרסית.

רצוי לא קללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב, מצברי וולקן ושנפ יקרים יותר.

מצבר טיודור הנו טוב והוא מיובא ע"י חב' טלרון מפ"ת שאתרם הנו www.talronbatt.co.il

ד.ש. לאופר בחיפה זאת חנות רצינית לחלפי חשמל ומזוג אויר לרכב כך שנראה שכדאי לרכוש אצלם את מצבר הטיודור שמוצע לך במחיר מוזל מאוד.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלתי את הנושא מכיוון שהיום בעת התקנה של רכיב חשמלי ברכב נאמר לי ע"י החשמלאי כי המצבר שלי חלש ואני צריך להחליפו.

האם מצבר חלש יכול להזיק לרכיבי המנוע, הסטרטר או שהוא רק יכול "למות" יום אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב, מצברי וולקן ושנפ יקרים יותר.

את הוולקן (מצבר, לא הצרפתייה) שלי קניתי ב 360 ש"ח בדרום ת"א לפני שנה וחצי...

אני מניח שגם בחיפה בעיר התחתית יש מציאות.

לגבי טודור ספארק וכל החברים - אין לי מושג, אך יש בפורום אנשים שהיו מרוצים מאוד מהמצברים מהתוצרת הישראלית. גם אני.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הוולקן (מצבר, לא הצרפתייה) שלי קניתי ב 360 ש"ח בדרום ת"א לפני שנה וחצי...

Nצבר וולקן או וולתא?

אם אתה רוצה להשקיע יותר - אתה יכול לקנות את המצבר GEL של VARTA

אחרי 2 מצברים של שנפ שלא הייתי מרוצה מהם - (אחד מת אחרי שנה - השני אחרי חודשיים)

קניתי את הGEL הזה ב 500 שקל.

קצת יקר אבל ללא טיפול,בלי מים מזוקקים וגם כח ההתנעה שלו חזק משמעותית ממצבר רגיל-מה שאומר לפחות אצלי - הנעה בתוך חצי שניה בכל מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלתי את הנושא מכיוון שהיום בעת התקנה של רכיב חשמלי ברכב נאמר לי ע"י החשמלאי כי המצבר שלי חלש ואני צריך להחליפו.

האם מצבר חלש יכול להזיק לרכיבי המנוע, הסטרטר או שהוא רק יכול "למות" יום אחד?

חשוב לי להבין את ההשפעה של המצבר החלש על מכלולי המנוע!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה עיקרית במצבר חלש או "מת" זה התנעת הרכב ע"י המתנע (סטרטר) שהנו צרכן חשמל ענק.

מצבר שיש בו נתק פנימי עלול לגרום לעלית מתח טעינת האלטרנטור ברכב לערכים גבוהים ולפגיעה ברכיבי האלקטרוניקה, מחשבי הרכב ושריפת נורות ושעונים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אם אתה רוצה להשקיע יותר - אתה יכול לקנות את המצבר GEL של VARTA

אחרי 2 מצברים של שנפ שלא הייתי מרוצה מהם - (אחד מת אחרי שנה - השני אחרי חודשיים)

קניתי את הGEL הזה ב 500 שקל."

מאיפה ניתן לקנות מצבר גיל ב 500 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
"

מאיפה ניתן לקנות מצבר גיל ב 500 ש"ח?

מאוטודיפו - היום קניתי מצבר וארטה ג'ל 62 אמפר ב 507 ש"ח, ועוד שילמתי בתלושים כך שיצא רק קצת מעל 400 ש"ח. יש לי מצבר כזה במכונית אחרת כבר 9 חודשים. אחלה מצבר!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...