Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעה טובה יותר באמצע השנה

פוסטים מומלצים

מבוטח כרגע בחברה א' על הרכב הראשון ב7200 חובה + מקיף.

באותה חברה א' אני מבוטח גם ברכב השני במחיר סביר, למרות שאני עובר עכשיו לחברה ב' כי ההצעה שם טובה יותר.

תוך כדי שיחה על חידוש ביטוח לרכב ב', הוא נתן לי הצעה של 5500 לרכב א', חסכון די גדול.

האם אפשר לבטל פוליסה ולהתחיל חדשה במקום אחר בלי עמלות ביטול וכו'?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת בפוליסה? בעבר היה מקובל איזה "עיגול למעלה", אבל אולי בוטל. וזה תלוי בפוליסה הספציפית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מקובל קנס יציאה שבו המבוטח מקבל חזרה את התשלום מינוס 5% ממחיר הפוליסה ו- 0.3% ממחירה עבור כל יום שהפוליסה הייתה תקפה (ללא הקנס התשלום הוא כ-0.274% ליום).

למיטב זכרוני היתה הוראה של רשות שוק ההון להפסיק את הקנס יציאה, לא יודע מה נסגר עם זה.

ראיתי לא מזמן פוליסה שבה הופיע סעיף עם הקנס הנ"ל.

אני כן יודע שיש חברות שמציינות שהן לא גובות שום קנס (ליברה לדוגמה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה א' זו GO (הכשרה)
תודה על התשובות, אבדוק בפוליסה

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתין לשיחה מהם, אמר שיחזור אלי ולא חזר.

יש קאץ' של דרישת מיגון (יש לי איתוראן כבוי אז זה סה"כ 50 בחודש)

אבל מדבריו אין דמי ביטול בחברה השנייה אז יהיה מעניין, אעדכן.

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...