Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מבטחים אחרי 4 חודשים בלי ביטוח??

Carjhpua

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, שחר 1 כתב:

ואם (תיאורטית) לוקח לנהג 3 חודשים לקנות רכב חדש אחרי תאונה, והוא ביטל את הביטוח לרכב שהלך טוטאלוס - הוא איבד את העבר הביטוחי שלו? נשמע כמו נוהל מוזר.

הוא יכול להקפיא את הפוליסה הקיימת, ולא לבטל. שים לב שפות"ש נשאר עם אותו רכב  ובחר מ"סיבותיו  האישיות" לעשות רק חובה בפול אז עכשיו חברת הביטוח מ"סבותיה האישיות" לא מעוניינת בו כמבוטח.

לפני 2 דקות, sperial כתב:

באובדן מוחלט הביטוח מתבטל מעליו. ועקרונית אתה מאבד את ה.ה.ת. (הרי תבעת את הביטוח). מעשית יש חריגים.

ממש לא. אני למשל נמצא בקולקטיב בו הפוליסה לא מתבטלת וגם אם תבעת את הפוליסה אתה מאבד שליש מההנחה - לא את כולה. (ואם יש לך רכב אחר עם עבר נקי פשוט לוקחים את העבר הביטוחי של הרכב השני)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

לביטוח חובה בלבד. לא לביטוח רכוש.

באובדן מוחלט הביטוח מתבטל מעליו. ועקרונית אתה מאבד את ה.ה.ת. (הרי תבעת את הביטוח). מעשית יש חריגים.

ואם היה רק צד ג', אתה לא מאבד את הביטוח אוטומטית.

במקרה שלי היה רק צד ג', הפעלתי את הביטוח כי הייתי אשם, ואחרי שהורדתי את הרכב מהכביש ביטלתי את הפוליסה.

קניתי רכב אחר בתוך פחות מ3 חודשים, אבל זה לא היה מאוד רחוק מזה, אז אני רוצה לדעת מה קורה במצב שכן עברו 3 חודשים (בתקוה לא להגיע אליו אף פעם).

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Carjhpua כתב:

עכשיו כשאני מנסה לבטח את הרכב שום חברה לא מסכימה לבטח אותי בגלל שכמה חודשים לא היה לי ביטוח.
מה שלא מובן לי איך שהייתי נהג צעיר וחדש ובלי עבר ביטוחי יכלתי לבטח את הרכב וגם בפחות ממה שמציעים לי היום.

לפני 19 שעות, אלעדית כתב:

בנושא של השרשור, מסרבים לבטח בכלל רכב שהיה בחזקתך ללא ביטוח צד ג' כמה חודשים.

קודם פות"ש כותב שמסרבים לבטח אותו. בהמשך הוא רק מתלונן על המחיר: "בפחות ממה שמציעים לי היום".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - כתבת שביטחת את הרכב בפול. כלומר, בעקיפין אתה מודה כי גם בעבר חברות הביטוח לא רצו לבטח אותך מאחר ואתה מהווה עבורן סיכון ביטוחי (למשל אם בעברך 2 תביעות ביטוח או קיום פסילות רישיון).

מאחר ואתה עדיין מהווה סיכון ביטוחי - חברות הביטוח לא מוכנות לבטח אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...