Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות משוויץ

sk
שימו לב! השרשור הזה בן 6915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשוויץ גם אין איפה לנסוע..

אם תעבור בקמ"ש אחד את המהירות המותרת אתה בסכנה מפני משטרת התנועה מהמחמירות באירופה (אם לא בעולם). ouch..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחזרה מארה"ב עשינו החלפת מטוסים בציריך. היו לנו 8 שעות להמתין וניצלנו את זה לנסוע למרכז העיר.

שם יש צומת גדולה אם אתה זוכר. ב-5 שעות האלה שהייתי שם ראיתי יותר מכוניות אקזוטיות ממה שראיתי בחודש שהייתי בארה"ב (והייתי באזורים המתאימים תאמינו לי). זה פשוט מדהים. TT אצלהם זה כמו לאנטיס אצלנו, הם חולים על המרצדס סמארט, ראיתי בערך 6 פרארי שונות עוברות מולי, כמה וייפרים...והרשימה עוד ארוכה. אבל רק רכב אחד משך את תשומת ליבי יותר מכל רכב אחר: הוא יצא מאיזה שביל של פארק, מאוד מזכיר את האוטו הקטן הזה של המושב אחד, פשוט דבר מדליק, הוא היה צהוב ונראה הרבה יותר חדש ובצורה שונה (אותו העיקרון אבל). ומה הקטע- שזה עלה על הכביש כמו כל אוטו רגיל. אני מת לחזור לשם רק בשביל המכוניות שיש שם.

מקווה שנהנית בטיול

שי

למכירה: טויוטה אוונסיס מודל 2003, 2000 סמ"ק, יד ראשונה צבע שמפניה. 052-4355354- משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי רוב הזמן בישיבות עבודה אבל זה רק ביומיים הראשונים

אחרי זה פשוט חרשתי את שוויץ עם חבר שלי משם

אבל הכי מעניין זה שניגשתי למעבר חציה כל המכוניות עוצרות לך לא משנה אפילו אוטובוס

אני הייתי בהלם, אתה רק מתרקב למעבר חציה וכל האנשים עוצרים לך

שהגעתי לישראל ביציאה מהנמל שהייתי באמצע מעבר החציה בא מונית ועקף אותי

אך אני מה זה גאה בתרבות נהיגה שלנו:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בעלייה לסנט. מוריץ לפני איזה 5 שנים (גם אז התעניינתי המכוניות (אני עכשיו בן 17 אגב..))

האוטובוס שלנו מקרטע לו על איזה 45-50 קמ"ש אני שומע מאחרוי קול בס כזה עמוק מסתכל אחורה אני רואה אודי RS6 מדהימה, ואני רואה שנהג עצבני שהוא תקוע מאחורי האוטובוס הוא נתן גז הגיר הוריד לו לדעתי לראשון כי הדחף היה מטורף! והוא פשוט עקף אותנו בשנייה! אני עדיין זוכר את הקל המופלא של המנוע..!

אחח איזה זמנים טובים..

אה ותדה למצמתץ שהעשיר את הידע שלי:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו סניק קופה :rofl: .

או סתם שילוב בין סניק לסמארט.

(בהלצה)

יום טוב,

Chimpo.

מהירות האור גדולה ממהירות הקול, זו הסיבה שאנשים נראים חכמים עד שהם פותחים את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוויץ גם אין איפה לנסוע..

אם תעבור בקמ"ש אחד את המהירות המותרת אתה בסכנה מפני משטרת התנועה מהמחמירות באירופה (אם לא בעולם). ouch..

יש גם יש איפה לנסוע, הלוואי בכל מדינה היו כבישים כאלו לנסוע. תסתכל באתר הבא:

http://www.alpineroads.com/uri.php#susten

בקשר למשטרה, אולי היא מחמירה, אבל בפסים שעוברים בין האלפים הם לא מחכים לך בסיבוב עם מצלמה.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה ההוא שלימד את הא,ב, נראה לאחרונה במסיבה עם הצמודה עוזה.

ד"א, אם אתה רואה אותו תגיד לו שעוגי מוסר לו ד"ש ושיקפוץ לכמה עוגיות..

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...