Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יוקרה לצעירים

emkat98

פוסטים מומלצים

היי, מתחת לגיל 30

הייתי על מאזדה 2 אבל הבנתי שאני רוצה לעלות רמה ומבינה את העלויות של ביטוח וטיפולים יותר יקרים ובכל זאת עם כמה שמעריכה את המאזדה והתחושה הנעימה בפנים אני רוצה לבחון אופציה לגרמניות, וחושבת על יד 2 2020 כזה עד 200k:

במו סדרה 1 

אוודי a3

מרצדס a קלאס 

הכי חשוב לי זה נוחות של המושבים ובכלל נוחות נסיעה (במאזדה אני פשוט יוצאת עם כאבים מנסיעה של שעה) 

שיהיה תחושת פרמיום בפנים

רכב קטן בשביל החניות

עכשיו מרצדס זה עלייה משמעותית במחיר ולכן כנראה שיהיה שנה יותר ישנה אבל בסדר

איזה מהאופציות הכי נותנת באמת תחושת פרמיום ונוחות מבפנים? 

אשמח גם לשמוע על אופציות אחרות בסביבות הסכומים האלה שלא חשבתי עליהם  

עריכה אחרונה על ידי emkat98
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש Z4 של מישהו פדנט בשם אור שמוכר עכשיו. הרבה אוטו בלא ב120 אלף שקל.

יפיופה אמיתית ומסובב ראשים.

הSLK גם נוחה מאוד מנסיון.

עוד רכב שהייתי בודק הוא ניסאן 350Z, לא נהגתי. רק ישבתי כנוסע. לא הכי נוחה {אבל בוא, גם בפורשה GT3 שישבתי בכיתי מכאבי גם אחרי חצי שעה}

לקסוס הקטנה גם מתוקה ויוקרתית מאוד

וכמובן, אלפא רומאו מאוד משדרת יוקרה {אלפא קנית על כסף בכית} 

גם רנגלר קצר חדש משדר סופר יוקרתי ועם המושבים הנכונים והמתלים הנכונים הוא ממש ממש נוח

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בא להגיד לי שZ4 זה לא יוקרה?

SLK לא משדרת יוקרה? {ובוא היא עגלה רוב הרכבים נותנים לה רכבת. היא רק יפה ויוקרתית}

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנגלר משדר יוקרה?

לא רואה איך הוא בדיוק נוח יותר לנהיגה מאשר רכב כביש.

אישית לא חושב שהדגמי כניסה של הרכבי יוקרה הם סופר נוחים, או יש להם עיצוב פרימיום מבפנים, מה שזה לא אומר.

אם כבר לקפוץ ממזדה 2 ולהוציא 200 אלף+ כל ההוצאות הנלוות של ביטוח וטיפולים.

למה לא למשל לקנות את הגירסה הכי מאובזרת של הרנו קליאו? ולהשאר עם עודף גדול ורכב חדש לחלוטין. אני בטוח שמבחינת נוחות לא יפול מהדגמי כניסה.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, הרקוליטו כתב:

איפה הנוחות ברכבים שהצעת?

הSLK נוחה מאוד. ישבתי רבות ונסעתי רבות באחת שנת 2008.

לא מהירה בכלל. עייפה אבל מושבים נוחים ומתלים לא קשים בכלל.

ואדון @לירון .ה. זה שרנו \ סיטרואן נמכרות כאן עדיין בארץ ישראל זה אומר שממש נכשלנו בהסברה על המותג המגעיל הזה של רכבים שאוהבים יותר מוסך מאשר כביש

• אהבתי 1

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוח וספורט לא הולך ביחד,אם היא תמצא Z4 או SLK הם יהיו ישנות מאוד,לא רלוונטי לאנשים שלא מחפשים הרפתקאות.
יוקרה ב200 אלף? כל מה שציינת יהיו בחירות טובות מלבד הA3 שיוקרה לא בדיוק מורגשת שם.
הA CLASS החדשות מרשימות מבחוץ וגם במפנים,מנוע 1300 קצת עגלה אבל סך הכול כחבילה ,לא רע בכלל.
רנגלר לא משנה מה תעשה לו, זה זבל של רכב בכל פרמטר ,ונוח הוא לא יהיה גם עוד מליון שנה וגם עם מתלים של 200 אלף שקל.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, eladns כתב:

ואדון @לירון .ה. זה שרנו \ סיטרואן נמכרות כאן עדיין בארץ ישראל זה אומר שממש נכשלנו בהסברה על המותג המגעיל הזה של רכבים שאוהבים יותר מוסך מאשר כביש

קודם כל נראה שיש לי עוד 20 שנה לפחות עד שיתחילו לפנות אלי בתור אדון😄

אין לי שום סנטימנט למותג רנו, אבל אם זיכרוני לא מטעה אותי, אותו מנוע שיש במרצדס הקטנה, פותח על חדי רנו, או בשותף, וזה אותו מנוע בדיוק שיש בקליאו החדשה.

טורבו 1.33.

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי לחדד:

הכותרת קצת מטעה, "רכב יוקרה לצעירים" נשמע קצת אחרת...

לפני 3 שעות, emkat98 כתב:

הכי חשוב לי זה נוחות של המושבים ובכלל נוחות נסיעה (במאזדה אני פשוט יוצאת עם כאבים מנסיעה של שעה) 

שיהיה תחושת פרמיום בפנים

רכב קטן בשביל החניות

איזה מהאופציות הכי נותנת באמת תחושת פרמיום ונוחות מבפנים

יש כמה וכמה רכבים נוחים שלא נועדו לשדר יוקרה, בטח ובטח אם מדובר בצרפתיים בארץ הקודש..

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין את בקשת פות"ש, היא מעוניינת ברכב קומפקטי, בגימור גבוה, לטובת נוחות הנוסעים בו.

היא לא מחפשת ביצועי ספורט או לשדר לסובבים שופוני.

מהיכרותי הרחבה עם דגמי BMW, סידרה 1 מאכזבת לחלוטין מבחינת תחושת יוקרה שאינה הולמת את המחיר. תחושת יוקרה יש בסדרות 5 ומעלה, או בסידרה 3 מהדור הנוכחי. אבל אלה לא מכוניות קומפקטיות. 

לא מכיר את המרצדס A אבל להבנתי זה גם לא רכב יוקרה.

ההמלצה שלי, תלכי על גולף מאובזרת וחדשה. תישארי בתוך התקציב ותקבלי רכב קומפקטי ונוח מאוד, עם מושבים ובידוד רעשים מעולה.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איכות נסיעה ויוקרתיות אין ספק שהמרצדס לוקחת בפער את המתחרות שנתת, זו המסקנה הצנועה שלי ממה שיצא לי לחוות ויצא לי לנסוע בכל אחת מהן.

אם את רוצה אופציה נוספת יש לך את המיני קופר.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...