Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף 206 או optera5?

slamdog
שימו לב! השרשור הזה בן 6964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2 המכוניות חדשות מהחברה

מנוע 1.6 אוטמט

אני מחפש נוחות

לפי דעתי האופטרה5 ממש יפה ולוקחת המון מכוניות ביופי אבל איך הרכבים בשהווה אחד לשני?

*דלק

*בטיחות

*נוחות

בבקשה לא לדבר על תקלות כי גם ככה אמרו לאמא שלי על הדמיו שלה והוא חיה רעה (חחחחחחח)

ככה שקשה לי לאמין שרכב חדש יעשה לי בעיות.

אההה ובנוסף הרכב ימכר אחרי שנה 1 בלבד.

תודה רבה

יש כמה מכשירים מכניים שמגבירים את הגירוי המיני, בעיקר אצל נשים

המרכזי ביניהם הוא המרצדס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נעול על הרכבים שציינת אז בבטיחות אישית לא ההיתי סומך על פיג'ו, אבל אני יותר אוהב את הפיג'ו, והפיג'ו דיי נוחות גם יחסית לצורתן ומחירן.

אבל

אין מה להשוות בין האופטרה לפיג'ו האופטרה הרבה יותר יפה יותר נוחה אין פה מה לדבר זה נוחות אמריקאית....

בטיחות חחחח הבטיחות האי רק כמו שהאמריקאים יודעים לעשות לעומת פיג'ו.

דלק 1.6 לא שותה בכלל

הרכב הרבה יותר מאובזר מגנזיום סאן רוף פנסי ערפל הכל מהחברה ללא תוספת תשלום אוטו מדהים!!!

http://motocar.co.il/motocar/model/index.asp?id=2041

קח קישור שייתן לך את כל המפרט הטכני

אבל אחרי הכל מדובר גם בשוק ולאמריקאיות בארץ אין שוק זה הבעיה...

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נעול על הרכבים שציינת אז בבטיחות אישית לא ההיתי סומך על פיג'ו, אבל אני יותר אוהב את הפיג'ו, והפיג'ו דיי נוחות גם יחסית לצורתן ומחירן.

אבל

אין מה להשוות בין האופטרה לפיג'ו האופטרה הרבה יותר יפה יותר נוחה אין פה מה לדבר זה נוחות אמריקאית....

בטיחות חחחח הבטיחות האי רק כמו שהאמריקאים יודעים לעשות לעומת פיג'ו.

דלק 1.6 לא שותה בכלל

הרכב הרבה יותר מאובזר מגנזיום סאן רוף פנסי ערפל הכל מהחברה ללא תוספת תשלום אוטו מדהים!!!

http://motocar.co.il/motocar/model/index.asp?id=2041

קח קישור שייתן לך את כל המפרט הטכני

אבל אחרי הכל מדובר גם בשוק ולאמריקאיות בארץ אין שוק זה הבעיה...

אם אין לך מושג על מה אתה מדבר, אל תכתוב. להבא הודעה כזו תימחק.

ה206 בטוחה יותר מהאופטרה. (4 כוכבים מול 3) בנוסף האופטרה לא בדיוק אמריקאית, אלא דייהו עם סמל של שברולט. הרכב הוא לא רע, אבל יש טובים ממנו במחיר הזה. וה206 נוחה מהאופטרה באופן חד משמעי.

לפותח השירשור - למה דווקא שני אלו? מה עם יאריס? מה התקציב?

תן לנו עוד מידע ונוכל לעזור יותר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי בשום אופן לא יאריס. אבא שלי שונא את האוטו (אין לי מושג למה)

אני חושב דווקא לכיוון האופטרה בגלל היופי והאיבזור

המרכזי ביניהם הוא המרצדס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחפשים ברכב מעבר ליופי ואיבזור? גג וג'אנטים זה לא הכל בחיים.. אפילו אם אתה רק נוסע. מה עם בטיחות? הנאה מנהיגה? נוחות?

מה התקציב לרכב?

תן לנו עוד פרטים ונוכל לעזור לך.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה:

יש לי תקציב של 100-115 לא שקל יותר

אחי ובנוסף כמו שרשמתי האוטו ימכר אחרי שנה 1 בלבד

איזה סיבה שהאוטו לא יהיה נוח? הוא מרווח וגדול ואיך שזה נראה הוא הרבה יותר נוח מפיגו 206

וזה יהיה אוטו של נסיעה מנקודה A לנקודה B ופעם בחודש אילת או תל-אביב עם חברים (אני ירושלמי)

ושוב אני חוזר אחרי שנה הוא ימכר אז איזה תקלות יהיו?

בקשר לתקלות דוד שלי קנה ב.מ.וו חדשה ואחרי חודש הלך מנוע....

אז האופטרה לא תתאים לי?

המרכזי ביניהם הוא המרצדס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לנהוג ברכב?

במה אתה נוהג כרגע?

ממתי מודדים נוחות לפי צורה? מרווח אפשר למדוד לפי צורה, וגם זה לא ממש. לא חסרות מכוניות קטנות שיהיו מרווחות יותר ממכוניות גדולות מהן. לא כל רכב מרווח וגדול הוא נוח לנסיעה.

למה למכור את הרכב אחרי שנה? זה לא שיש לכם תקציב עצום של 600K וחייבים BMW או מרצדס חדשה כל שנה כי אם לא...

אופציה נוספות - הונדה JAZZ.

כפי שזה נראה אתה רוצה לקנות את האופטרה ולא משנה מה. רכב נוראי היא לא, אבל יש טובות ממנה. אם אתה באמת רוצה ייעוץ יש סיכוי שלא תקנה את הרכב שאתה רוצה לקנות בלי קשר לכלום, קח את זה בחשבון.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...