Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס לרכב- שאלות והתיעצויות אחרונות

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למבינים בווקס פה יש לי שאלה בקשר לטרטל ווקס.

הייתי לאחרונה באוטו דיפו והיו שם כמה סוגים של טרטל, בצד היה עוד סוג שעולה שקל פחות והציור של הצב עליו היה שונה, במקום שהצוואר של הצב יהיה ישר הוא היה מעוגל והיה תוספת קטנה לציור ליד הרגליים של הצב. הוא גם עלה שקל פחות.

האם זה אומר שהווקס שמוכרים שם מזוייף? לא נראה לי שיהיה לוגו שונה על חומר זהה.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתמול עשיתי ווקס על חלק מהאוטו פעם ראשונה

TURTLE WAX - SUPER HARD SHELL

35 שח

רשום באתר שלהם שהוא מחזיק 12 חודשים

יצא משהו טוב , צריך רק בסבלנות לעבוד איתו

------ CLUBBER IN SEARCH OF THE PERFECT SOUND -------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר לוודא לפי הדבר הבא האם יש תקווה להחזיר לצבע את הברק שלו ע"י פוליש ווקס?

בנסיעה בלילה אם אני בתוך האוטו ומכוון את המראה הצדדית על הפח של האוטו רואים שהצבע מבריק ואפילו אני רואה את ההשתקפות של פנסי הרחוב על הפח, אבל באור יום אין כמעט ברק בכלל ואין השתקפות של כלום.

כמו כן אם אני שוטף את האוטו או שיורד גשם על האוטו הצבע נראה מבריק ומלא ברק כאילו הוציאו את האוטו עכשיו מהחברה. (אני לא מגזים) אבל שהמים מתיבשים הכל חוזר לקדמותו.

תודה על כל ההסברים והתגובות אך אשמח אם תביעו דיעה על מה שרשמתי..

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל ההסברים והתגובות אך אשמח אם תביעו דיעה על מה שרשמתי..

תודה מראש!

לפי דעתי יש

הכי טוב זה לנסות ואז תדע

------ CLUBBER IN SEARCH OF THE PERFECT SOUND -------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Stio, אם לא תנסה - לא תדע :-)

אוקיי.. אז ניסיתי.. הודעת סיכום ועדכון:

אתמול בבוקר ניקיתי את הרכב ביסודיות מבפנים הכולל שטיפת שטיחים ע"י נוזל לשטיפת כלים ומים, ניקוי כל הרכב מבפנים בשואב אבק וניקוי והברקת הדשבורד ע"י ספריי.

אח"כ שטפתי את הרכב עם צינור, סיבנתי את כל הפח בשמפו ייעודי לשטיפת מכוניות ושטפתי שוב, אח"כ עברתי על כל החלונות ברכב מבפנים ומבחוץ עם מנקה חלונות.

אם זה לא מספיק, בהמלצתכם עשיתי היום בערב ווקס לרכב- התוצאות מדהימות- הרכב חדש!!

כל הפח מבריק, התחלתי בשעה 19:00 וסיימתי ב- 22:20 כמעט 3 שעות וחצי עבודה אבל שווה כל רגע.

היה שווה לשמוע הולכי רגל מתלחששים להם כמו זוג שעבר שהבעל אומר לאישתו: "תראי איך הוא מבריק את הרכב.. פששש..", או שכן שיוצא ואומר לי "אחלה ווקס עשית היום, יפה.." או שני צעירים שמתלחששים מרחוק: "תראה איך רכב נראה שבן אדם שמשקיע באוטו שלו ומטפח אותו.. אבל שמע, אונו זה רכב טוב.."

מחר בערב אני יצלם תמונות (ייקח זמן עד שהם יעלו, בכל זאת אני מצלם במצלמה רגילה, אח"כ שולח לפיתוח ואח"כ מעלה למחשב בעזרת סורק).

תודה לכל מי שיעצו לי והסבירו לי איך לעשות את הווקס כאן ובה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש שעות וחצי ...יש לך סבלנות ...

אגב, תמיד יש את האנשים או יותר נכון שכנים שפותחים עיניים בכל הזדמנות,תמיד יש את אלו ש"כואב" להם שאתה מנקה את הרכב, לא מובן המינהג הכ"כ ישראלי הזה, אני אישית מתבאס לנקות את הרכב רק מהסיבה הזאת,וגם אם אני מנקה אז אני הולך רחוק מהבית במקום שאין אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש שעות וחצי ...יש לך סבלנות ...

אגב, תמיד יש את האנשים או יותר נכון שכנים שפותחים עיניים בכל הזדמנות,תמיד יש את אלו ש"כואב" להם שאתה מנקה את הרכב, לא מובן המינהג הכ"כ ישראלי הזה, אני אישית מתבאס לנקות את הרכב רק מהסיבה הזאת,וגם אם אני מנקה אז אני הולך רחוק מהבית במקום שאין אנשים.

אני הולך מסבן את האונו בתחנת דלק קרובה ונתפס על שטיפה כמה שעות, בגלל שהאונו שלי לבנה אז..כל האבק השחור שנדבק אליה..לקח לי 4 שעות לשףשף את כל הפח אבל אחרי זה, אוטו דנדנש חדש !

אוקיי.. אז ניסיתי.. הודעת סיכום ועדכון:

אתמול בבוקר ניקיתי את הרכב ביסודיות מבפנים הכולל שטיפת שטיחים ע"י נוזל לשטיפת כלים ומים, ניקוי כל הרכב מבפנים בשואב אבק וניקוי והברקת הדשבורד ע"י ספריי.

אח"כ שטפתי את הרכב עם צינור, סיבנתי את כל הפח בשמפו ייעודי לשטיפת מכוניות ושטפתי שוב, אח"כ עברתי על כל החלונות ברכב מבפנים ומבחוץ עם מנקה חלונות.

כל הפח מבריק, התחלתי בשעה 19:00 וסיימתי ב- 22:20 כמעט 3 שעות וחצי עבודה אבל שווה כל רגע.

היה שווה לשמוע הולכי רגל מתלחששים להם כמו זוג שעבר שהבעל אומר לאישתו: "תראי איך הוא מבריק את הרכב.. פששש..", או שכן שיוצא ואומר לי "אחלה ווקס עשית היום, יפה.." או שני צעירים שמתלחששים מרחוק: "תראה איך רכב נראה שבן אדם שמשקיע באוטו שלו ומטפח אותו.. אבל שמע, אונו זה רכב טוב.."

מחר בערב אני יצלם תמונות (ייקח זמן עד שהם יעלו, בכל זאת אני מצלם במצלמה רגילה, אח"כ שולח לפיתוח ואח"כ מעלה למחשב בעזרת סורק).

זה ידוע שהוא טוב:ladysman:

:scatter:

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתלהב יותר מידי :wink: אני עבדתי (אתמול) על האוטו מ-11 עד 15

הקארפלאן חומר מדהים! - תמונות אני יצלם מאוחר יותר.

ממתין לתמונות :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני רואה את הפיאט באור יום וכמעט נפלתי מהרגליים מרוב הברק של האוטו.

אנשים עוברים ליד האוטו וזה משתקף על הפח. חשבתי שהצבע גמור..

בינתיים המצלמה לא עובדת שאני לוחץ על הכפתור אין תגובה.. אולי סוללות גמורות.

בכל מקרה- תמונות בקרוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS - פשוט נראית דנדשה... וגם הצבע הזה - פשוט אמירה אופנתית... ;)

1. חומר איכותי, הוא עושה פלאים :wink:

2. אנחנו הולכים נגד העדר :wink:

אם כבר, אז צבע מיוחד :-D

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...