Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 מגיעה עם מנועים חזקים יותר וגם עם הנעה כפולה - בחסות הייבוא המקביל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו אתם שפויים? זה פורום רכב, או פורום סבתות? אתם מדברים פה על נהיגה ספורטיבית בפאקינג מאזדה 3, הרכב המשפחתי הכי פופולרי וגנרי במדינת ישראל?

מה נהיה מהפורום הזה?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, Fraysa כתב:

תגידו אתם שפויים? זה פורום רכב, או פורום סבתות? אתם מדברים פה על נהיגה ספורטיבית בפאקינג מאזדה 3, הרכב המשפחתי הכי פופולרי וגנרי במדינת ישראל?

מה נהיה מהפורום הזה?

זה הרכב הכי לא משפחתי והכי לא גנרי בישראל.

זאת המשפחתית הכי כיפית לנהיגה והכי מגיבה לפעולות של הנהג.

נהג טוב יהנה(ואני לא נהג טוב,למען הסר ספק)ממאזדה 3 מאשר הלאון 2.0 טורבו הרגילה.

מי שלא,שלא ידע כמה כיף זה להכניס את האף בבלימה ולצאת מפנייה בזריקת זנב....עם מאזדה 3.

כן,קשה להתמודד עם זה שאוקטביה ולאון זה לא רכבים לנהיגה. 

אם היו אומרים להשוות את המאזדה 2.5 טורבו לבמוו 328 שהיא גם משפחתית סהכ,כן...הבמוו כיפית יותר בלי לחשוב. 

עובדה שיש פה אנשים נוספים שנהגו על מכונות נהיגה ועדיין נהנים מהמאזדה 3,ואם כבר משפחתית את את ה3. 

שוב,אופציה לרכב הנעה כפולה 2.5 ב210k עם שלדה והגה טובים?בארץ? 

אין. 

רק המאזדה עונה על זה כרגע,וטוב שהיא הגיעה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסא האטמוספרית זולה בפחות מ-10K ממאזדה 6 עם אותו המנוע (שלה מערכות בטיחות עדיפות, אם אני מבין נכון), אז קשה לי להבין את ההגיון ברכישת ה-3 עם המנוע הגדול. הטורבו מצד שני מעניינת הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ido12 כתב:

זה הרכב הכי לא משפחתי והכי לא גנרי בישראל.

זאת המשפחתית הכי כיפית לנהיגה והכי מגיבה לפעולות של הנהג.

נהג טוב יהנה(ואני לא נהג טוב,למען הסר ספק)ממאזדה 3 מאשר הלאון 2.0 טורבו הרגילה.

מי שלא,שלא ידע כמה כיף זה להכניס את האף בבלימה ולצאת מפנייה בזריקת זנב....עם מאזדה 3.

כן,קשה להתמודד עם זה שאוקטביה ולאון זה לא רכבים לנהיגה. 

אם היו אומרים להשוות את המאזדה 2.5 טורבו לבמוו 328 שהיא גם משפחתית סהכ,כן...הבמוו כיפית יותר בלי לחשוב. 

עובדה שיש פה אנשים נוספים שנהגו על מכונות נהיגה ועדיין נהנים מהמאזדה 3,ואם כבר משפחתית את את ה3. 

שוב,אופציה לרכב הנעה כפולה 2.5 ב210k עם שלדה והגה טובים?בארץ? 

אין. 

רק המאזדה עונה על זה כרגע,וטוב שהיא הגיעה. 

לא יודע למה אתה ממשיך לדחוף אוקטביות ולאון לדיון, נראה שזו נקודה שרגישה לך. 

ה"אנשים הנוספים" שנהגו על מכונות נהיגה ועדיין נהנים מהמאזדה 3 הנוספים כאן, מה אתם חושב שהם מחוץ לפורום?

נוהגים על דאציות דאסטר עם מדבקות של "אבא פגום". תעשה לי טובה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני מסביר לאנשים - גם מאזדה 3 שנת 2015 עם מנוע 1.5 עגלתי יכולה להנות בפניות בזכות הגה מתקשר (כמובן שהכל יחסי) ושלדה אשר מכויילת נכון מהבסיס.

אפילו פיאסטה 2012 עם מנוע 1.25 עוד יותר עגלתי מצליחה להוציא ממני חיוכים בזכות הגה מתקשר ואפילו בעל משקל טוב ושלדה מאוזנת.. פשוט כיף לתקוף פניות ולצאת בסחיפה של ארבעת הגלגלים.

• אהבתי 2

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, cars-@-lover כתב:

אז בוא אני אנפץ לך את הבועה שאתה חי בה. אני שנים במסלולים, טיולי נהיגה, מועדוני רכבים וקבוצות. מתחרה בליגה של פרודרייב וגם יצא לי להדריך במסלול פה ושם. העבודה שלי, גם קשורה לתחום הרכב. נהגתי על לא מעט כלים ספורטיביים. ביניהם גם RS5, S3, גולף GTI220, I30N, לאון קופרה 280, מגאן 265, קופרה אטקה, במוו m2, 440 וגם בספורטיביות ישנות 106/306GTI, יאריס TS והרשימה עוד ממשיכה. על רובן זה היה בטיול או במסלול. על רכבים עממיים יצא לי לנהוג על כמעט כל מה שאתה רואה בכביש. כולל כל תוצרת וואג מהפשוטות ביותר עד היקרות והחזקות יותר (לאון, אוקטביה 1.8,2.0) ועדיין אני יכול להגיד באופן חד משמעי שלמאזדה 3 יש פלטפורמה מעולה והיגוי מצוין. עם קצת שיפורי התנהגות אפשר גם באמת ליהנות איתה וגם לתת איתה במסלול  קצב שרכבים חזקים שנחשבים ספורטיביים בהרבה היו רוצים. 

במיוחד במסלולים שמבוססים על המון פניות ופחות ישורות (פצאל הישן או ערד). אבל בלתי אפשרי יהיה להסביר לך מה זה הנאה מנהיגה ספורטיבית, כי כנראה אין לך מושג מה זה. 

בחו״ל תופתע לדעת שמאזדה נחשבת ליצרן די נישתי ובכלל לא גנרי או פופולרי ועם ים אפטרמרקט לשיפורים. אתה נוהג בגולף 1.4 ומדבר על רכבי סבתות? באירופה זה הכי גנרי שיש. גולף שהיא לא GTI היא רכב משפחתי יעיל, טוב ומשעמם. בטח לא מתנהג או מהנה. כנ״ל גם לאון שהיא לא קופרה. אם כי הלאון יחסית מהנה לגולף. אז סבבה, יש כוח. נו, ו?.. איך זה קשור לנהיגה? ההגה מת, לא מתקשר ושלדה רדומה (למרות שמבצעת, ללא ספק) לעומת זאת לנהוג בפיג׳ו 306 רגילה זה כיף, למרות שאין כוח.

לכל מה שכתבת כאן אין ביסוס חוץ מסתם זריקת משפטים באוויר. נראה שאתה מדבר מבורות נטו. 

א. תיארת במכה משפטים את תרבות הרכב הקלוקלת שלנו בארץ יפה מאוד. 

ב. על מה אתה נוהג כרגע? סיקרנת. 

ג. מעולם לא התיימרתי שאני נהג ספורטיבי, אני סך הכל מעריך רכב טוב וVFM טוב ולכן בחרתי בגולף וכרגע חוסך למחליפה שלצערי עולה פי 4.

סך הכל אמרתי שלענות דעתי שרשור של 7 עמודים שמדברים בו על נהיגה ספורטיבית במאזדה 3 זה מגוחך. אני מעריך את מאזדה כיצרן וזוקף לזכותו את Mazda speed ודגמים רבים שהחברה הזו ייצרה בעבר. אבל מאזדה 3? Come on, זה באמת רכב מגוחך ולא סתם הוא אהוב על ידי ערסים בישראל. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממשיך עם אותה המנטרה וממשיך לטעות. עצם זה שאתה מתאר את עצמך כנהג לא ספורטיבי ולא מתיימר להיות כזה סיכמת הכל. מה הטעם שאתה מתווכח על משהו שאתה מראש אין לך עניין בו?  

וכן, גם מאזדה 3 רגילה יודעת להתנהג מעולה. ולא רק פה בפורום יגידו לך את זה, אלא כל מבחן דרכים שאי פעם נעשה לה. מגזין Edmunds בזמנו לקח את הדור הראשון למבחן והצליח לעשות איתה סלאלום במהירות גבוהה יותר מהSTI של אותה שנה (2007) ועוד עם צמיגי אול סיזן במידה צנועה של 205/50/17. Consumer reports לקחו את הדור השני, גם בגרסתה הרגילה למסלול שלהם ואמרו שהיא מתנהגת כמו מכונית ספורט טובה. הדור השלישי והרביעי ניצחו כמעט בכל מבחן השוואתי שנעשו להם, גם בעיקר בזכות התנהגות הכביש. להגיד שזה רכב מגוחך ושל ערסים, הופך אותך למגוחך וכזה שמראה על התרבות המוטורית הקלוקלת לטענתך. 
בנוסף אסגור את הנושא ואצרף לך כמה קישורים להנאתך. צפייה וקריאה מהנה.
https://youtu.be/AWo0PJbbpic

https://youtu.be/6e_EE1DzDwM

https://youtu.be/76xUE9T3fOM

F401C156-6921-47E1-A1C9-3A43F71D5840.png

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה עונה על חצי מהשאלות ששאלתי אותך?

עריכה: רק עכשיו שמתי לב שיש לי עסק עם פאנבוי של מאזדה שבחר לשים בתמונת פרופיל שלו מאזדה 3. ענק. אפשר לסגור את הנושא, חברים. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם 3 ספיריט 15,לא מבין על מה אתם מדברים,הדור השלישי הוא הכי פחות מהנה עם כבר,דור ראשון היה מעולה.

אם כבר אז מאזדה 2 הרבה יותר מהנה,אולי אחת הכיפיות שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Fraysa כתב:

אתה נלחם בקרוב אבוד, חבל על האנרגיות שלך. אתה בשרשור עם אנשים שאשכרה מבינים משהו ונהגו על אי-אילו מכוניות בחיים שלהם.

תיקנתי לך 😘

לפני 20 שעות, Fraysa כתב:

אתם מדברים פה על נהיגה ספורטיבית בפאקינג מאזדה 3, הרכב המשפחתי הכי פופולרי וגנרי במדינת ישראל?

אלה שני דברים שלא מתנגשים/מנוגדים. 
הייתה תקופה שפורד פוקוס הייתה המשפחתית הכי נמכרת בישראל, וגם היא מאוד כיפית לנהיגה. 

שוב - חשוב לציין שמדברים (לפחות אני מדבר) פה רק על מכוניות משפחתיות. לא משווים את ה-3 ל-BRZ, לקיה סטינגר פשה בוקסטר או פרארי P90 או איך שלא קוראים לדגם הנוכחי שלהם. כשאני חושב על מכוניות משפחתיות שנמכרות בישראל (אוקטביה, 308, פוקוס, אסטרה, i30, קורולה וכו') אז כן, ה-3 נמצאת מאוד גבוה ברשימה של "מכוניות כיפיות". 
זה שקשה לך לקבל את זה כי אתה אוהב את תוצרת VAG זה בסדר גמור, זה עניין של העדפה. אבל באופן גורף, אצל אנשים בעלי פרספקטיבה רחבה קצת יותר משלך, ה-3 עולה על הוואגיות בכל פרמטר שנוגע להתנהגות והנאה. לא שזה קשה, היות שאולי חוץ מ-2-3 דגמים אני לא זוכר וואגית שלא נכנסה לתת היגוי גם בעמידה. 

• אהבתי 5
  • מצחיק 4

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון הכי גדול שקשה לשבור אותו זה גיר ומנוע. שילוב שאין לאף יצרן לא מבחינת כוח ולא מבחינת אמינות. וזה קלף מאד חזק. אבל מזדה מביאה מחיר סופר תחרותי עם מנוע טורבו והנעה כפולה. בכל מקרה לא נראב שיעלו הרבה על הכביש שלנו

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל גם שעדין הגיר שלהם מגיע עם 6 הילוכים אם כבר לרכב חזק לשיוט שפחות בא לכיוון ההרד קור הספורטיבי.

HONDA JAZZ 2016

2017 סיטרואן קקטוס אדומה-נמכרה

2020 308 גיטי 😎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פבל כתב:

תיקנתי לך 😘

לא בהכרח מסכים. מרבית הפורום נוהג ברכבים די סטנדרטים וניתן לראות את זה לפי הנושאים שנפתחים כאן.

לפני 4 שעות, פבל כתב:

אלה שני דברים שלא מתנגשים/מנוגדים. 
הייתה תקופה שפורד פוקוס הייתה המשפחתית הכי נמכרת בישראל, וגם היא מאוד כיפית לנהיגה. 

שוב - חשוב לציין שמדברים (לפחות אני מדבר) פה רק על מכוניות משפחתיות. לא משווים את ה-3 ל-BRZ, לקיה סטינגר פשה בוקסטר או פרארי P90 או איך שלא קוראים לדגם הנוכחי שלהם. כשאני חושב על מכוניות משפחתיות שנמכרות בישראל (אוקטביה, 308, פוקוס, אסטרה, i30, קורולה וכו') אז כן, ה-3 נמצאת מאוד גבוה ברשימה של "מכוניות כיפיות". 
זה שקשה לך לקבל את זה כי אתה אוהב את תוצרת VAG זה בסדר גמור, זה עניין של העדפה. אבל באופן גורף, אצל אנשים בעלי פרספקטיבה רחבה קצת יותר משלך, ה-3 עולה על הוואגיות בכל פרמטר שנוגע להתנהגות והנאה. לא שזה קשה, היות שאולי חוץ מ-2-3 דגמים אני לא זוכר וואגית שלא נכנסה לתת היגוי גם בעמידה. 

אני חושב שזה עניין של טעם אבל מקבל ומכבד. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...