Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לאולמות אירועים עבור חתונה (משתעשעשע ברעיון לעשות טעות ולהתחתן)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צלם זה לא רופא שלמד כל כך הרבה שנים ואתה משלם על השנים האלה במחיר. ניתן למצוא צלמים בזול /סביר ויקר. היום  כמעט כל אחד יודע לצלם עם המצלמה הנכונה. אבל ברגע ששומעים חתונה המחירים קופצים לרמות מטורפות. אם אין בעית תקציב לך על מה שמתאים לך. יש לי חבר עם חנות חליפות חתן ברמת גן אם אתה צריך ויש לו המלצות לכ מה שתצטרך מכאן עד מחר. שיהיה במזל טוב

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אינסטלטור לא למד באוניברסיטה. ועדיין אתה משלם תמורת הידע והניסיון שלו.. וחוץ מזה, אין לך מושג מה העלויות של הצעוד, החוצרים והשירותים שמשמשים אותו..

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טווח מחירים הגיוני באנשי מקצוע לעבודות בבית. בכל הנודע לחתונות הטווח משוגע לגמרי.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 27 דקות, Michazzz כתב:

צלם זה לא רופא שלמד כל כך הרבה שנים ואתה משלם על השנים האלה במחיר. ניתן למצוא צלמים בזול /סביר ויקר. היום  כמעט כל אחד יודע לצלם עם המצלמה הנכונה. 

זה תלוי גם ביכולת שלך להעריך את איכות העבודה של הצלם. זה כמו שיש אנשים שמבחינתם פחזניה עם רוטב פטריות משימורים ואנטריקוט מעובד וול דאן זה ארוחה ברמה.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיתנתי לפני חודשיים בת בחתונה בלתי נשכחת.

אפשר לחשוב מחוץ לקופסה - במקום חתונה ל- 300 ויותר מוזמנים שחלקם הגדול רחוקים ומזמינים אותם כי צריך וכו'...חתונה מצומצמת ל- 50 עד 100 מוזמנים הכי קרובים ושהכי אוהבים בחו"ל (איי יוון, יוון וכו')

שלושה ימים של חגיגה בלתי נגמרת וחוויה שונה ואחרת.

העלות בערך כמו חתונה בארץ באולם טוב ל- 300 איש אבל החוויה זה משהו אחר.

החיסרון הגדול הוא שבאירוע כזה מכסים אחוז נמוך יותר ובהרבה מעלות החתונה לעומת חתונה בארץ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, KOOKE כתב:

חתונה מצומצמת ל- 50 עד 100 מוזמנים הכי קרובים ושהכי אוהבים בחו"ל (איי יוון, יוון וכו')

לא כל אחד רוצה אירוע כזה. רוב האנשים לא

אגב 300 איש זה בכלל לא נחשב אירוע גדול. זה אירוע ממוצע וזה מה שרוב האנשים עושים

לפני 4 שעות, Michazzz כתב:

צלם זה לא רופא שלמד כל כך הרבה שנים ואתה משלם על השנים האלה במחיר. ניתן למצוא צלמים בזול /סביר ויקר. היום  כמעט כל אחד יודע לצלם עם המצלמה הנכונה. אכבל ברגע ששומעים חתונה המחירים קופצים לרמות מטורפות. אם אין בעית תקציב לך על מה שמתאים לך. יש לי חבר עם חנות חליפות חתן ברמת גן אם אתה צריך ויש לו המלצות לכ מה שתצטרך מכאן עד מחר. שיהיה במזל טוב

תגובה טיפשית ממש

גם דיג׳יי לא למד שנים רפואה, והיום יש דיג׳יים שלוקחים 15,000 לאפטר של שעתיים ועובדים כל יום.

צלם זה ממש לא ״לקנות מצלמה ולצלם:״

צריך לדעת מה לצלם ומתי לצלם

אני מקבל לפעמים סרטונים של הפקות שלי שאני פשוט לא מבין איפה הסתובב הצלם כל הערב, מה שצילמתי בטלפון הרבה יותר וואו ממה ש 3 צלמים שלו הצליחו לצלם.

וזה בדיוק ההבדל

יש צלמים שכל האירוע ירוצו ממקום למקום , יראו כל דבר מעניין ויתעדו, ויש צלמים שמראש יודעים שהם באו לעבודה בשביל 500 שקל

אז פחות מתאים להם לרוץ

פחות מתאים להם לבוא עם ציוד שמתאים לעבודה גם בחושך

ורואים את הדברים האלה מיד. הלקוח לא תמיד רואה

כשהלקוח יקבל את התוצאה אם יש לו שכל הוא יראה שהסרטונים שחברים שלו צילמו הרבה יותר מעניינים ממה שהצלם צילם

שהעורך בכלל לא השקיע בעריכה ופשוט שם את הקטעים הראשונים שהוא מצא בלי שום מחשבה על עריכה מעניינת ומיוחדת

ודבר חשוב שאנשים לא מבינים

יש צלמים שמרוב שהם לא מרוויחים מכל הסיפור הם בכלל לא מספקים את החומרים בזמן ולוקחים תזמן, מאחרים, שוכחים, או פושטים רגל ונעלמים.

לפני 18 שעות, ניקו פ. כתב:

לגבי ההנחות, תראה, אין לי את הניסיון שלך, אבל אני כבר נתקלתי בשני מקרים שההנחה הייתה גבוהה למוכרים. לא 100 שקלים למנה, כמובן, אבל כמה עשרות טובות וזה הבדל לא קטן כשיש 300-400 אנשים.

שוב יש המון פרמטרים

זוג שסוגר לי חור בחודש הבא יכול לשלם יותר מזוג שיסגור לי יום לפני ראש השנה לשנה הבאה.  כי יום לפני ראש השנה זה תאריך מאוד קשה ויותר קל לי לתת בו הנחה אפילו שהוא לעוד שנה.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרת לי שכשחבר שלי שהיה סטודנט בקמרה אובסקורה קיבל הצעה לצלם חתונה.

יצאו תמונות מעולות אבל חצי מהאורחים כולל האימא של החתן לא הופיעו באף תמונה.

כל בעל מקצוע שווה לפימרמת המקצויות שלו וההיצענמול הביקוש ולא לפי כמה למד. רצף או טייח למשל לא למדו כלום ועדיין אני (ו90% מהפורום) לא מסוגלים להחליף אותם.

• מצחיק 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ניקו פ. כתב:

לגבי מגנטים, באמת שהתקשרתי לאיזה 7-8 אנשים ולא היה אחד פחות מ-1800. אולי אני נשמע להם פראייר בטלפון, לא יודע, אבל מה שאומרים לי. 

מגנטים כמו שכתבתי ממוצע זה 1000 איןלי מושג מי ניסה למכור לך ב 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Transporter כתב:

אגב 300 איש זה בכלל לא נחשב אירוע גדול. זה אירוע ממוצע וזה מה שרוב האנשים עושים

נכון וחבל שכך. יש כל כך הרבה יתרונות בלחגוג עם מי שבאמת קרוב אליך ואוהב אותך ואתה אותו מאשר עם מכרים רחוקים שנפגשים איתם רק בחתונות ולוויות.

בכללי אירוע / חגיגה שנמשכת על פני שלושה ימים כולל מסיבות בריכה אפטר פרטי בלתי פוסק וכו' זו חוויה אחרת שונה ובלתי נשכחת ביחס לחתונה בארץ ייחודית ככל שתהיה זה עדיין אירוע של ערב אחד שמעטים זוכרים אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, KOOKE כתב:

חתונה מצומצמת ל- 50 עד 100 מוזמנים

לפני 33 דקות, Transporter כתב:

@Transporter תבחין בין מה שאנשים רוצים לבין מה שהם עושים. אשתי ואני רצינו חתונה על בסיס ארוחה חלבית, אבל זה ממש לא התאים לחלק משמעותי מהאורחים, אז חזרנו לבשרית. יש כל מיני מחוייבויות שמשפיעות על מה שאנשים בוחרים לעשות בסופו של דבר.

@KOOKE עשיתם משהו מאוד לא שגרתי, ממש לא מתאים לכל קהל. חושב רק על הלוגיסטיקה של לקנות כרטיסי טיסה ולשכור חדרי מלון ל-50 איש (לא כולל המשפחה הגרעינית), שלא לדבר על הפתרון של חכירת מטוס. זה ממש, אבל ממש, לא בתחום היכולת הכלכלית של רוב הקהל. גם לא כל אורח פוטנציאלי יכול לנות  עמו ל-3 ימים, כך, סתם, באמצע החיים.

@Transporter מסכים לחלוטין לגבי הצלם, יש בקהל איזו נטיה לא להעריך יכולות של בעלי מקצוע שמצדיקות תמורה כספית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ניקו פ. כתב:

סתם שאלה, תוכל להסביר לנו אילו הוצאות יש לצלם? אני מבין שהציוד יקר, אבל זה מכסה את עצמו אחרי 10-20 אירועים, אבל המחיר נשאר כמובן. אז אילו הוצאות יש לצלם? חוץ מכמובן 50% מס. נגיד צלם סטילס בודד, למה שיעלה 8K? הוא מגיע לברוטו 6-7 שעות, מתוכן הוא עובד נניח נטו 5-6 שעות. איזו עוד הוצאה יש חוץ מדלר והציוד שהוא מתי שהוא קנה? שואל מסקרנות כמובן. 
מאוד קל להבין הוצאות של בעלי אולמות, אבל פחות של דבר כזה. כמו גם צלם מגנטים שמגיע לשעתיים.

קודם כל אם המחיר 10,000 זה מתחלק בין 4 אנשים

3 צלמים ועורך

2 צלמים איתך מהבוקר עד לפחות 1 בלילה. מגיע להם כסף על זה

ואחרי האירוע יש גם עורך שצריך לערוך את הוידאו. גם זה עולה כסף

אף אחד מהם לא מקבל את ה 10,000 לכיס מן הסתם

וזה הרבה יותר מ 6 7 שעות

חוץ מזה אלבומים וכו׳ עולה כסף

אחזקה של הציוד

מחשב עריכה

כל החצובות פלאשים וכו׳

וכמובן שעות עבודה

מה אתה חושב שבעל האולם פותח את האולם לילה לפני להקמות זה לא עולה כסף?

אבל אין מזגן ומלצרים ומאבטח וכלום, אז למה צריך עוד כסף?

כי זה שעות עבודה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

@KOOKE עשיתם משהו מאוד לא שגרתי, ממש לא מתאים לכל קהל. חושב רק על הלוגיסטיקה של לקנות כרטיסי טיסה ולשכור חדרי מלון ל-50 איש (לא כולל המשפחה הגרעינית), שלא לדבר על הפתרון של חכירת מטוס. זה ממש, אבל ממש, לא בתחום היכולת הכלכלית של רוב הקהל.

אין צורך בחכירת מטוס יש טיסות סדירות או שכר לרוב יוון ואיי יוון. יש בארץ חברות שמתמחות בהפקת חתונות בחו"ל ודואגות לכל הלוגיסטיקה.

בגלל ששם עלויות החתונה זולות יחסית אז הסך הכל הכולל יוצא בערך אותה עלות של חתונה בארץ (תלוי ברמת המלון שבוחרים וכו') רק בכמות מצומצמת יותר של אנשים.

שוב הקונספט לא יתאים לכל אחד ויש רבים שלא יכולים או אפילו לא רוצים להשתחרר מהקונספט של חתונה "רגילה" בארץ.

ממליץ לפותח השרשור שקודם כל יחליטו מה הכי חשוב להם עצמם בחגיגת החתונה ומי הם רוצים שיחגוג איתם- בהקשר הזה כמה שזה נשמע קשוח הזוג המיועד צריך להחליט והעדיף את הרצונות שלהם על פני רצון ההורים - מי שמתחתן זה הם קודם כל וזו חגיגה שלהם קודם כל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Transporter כתב:

קודם כל אם המחיר 10,000 זה מתחלק בין 4 אנשים

3 צלמים ועורך

2 צלמים איתך מהבוקר עד לפחות 1 בלילה. מגיע להם כסף על זה

ואחרי האירוע יש גם עורך שצריך לערוך את הוידאו. גם זה עולה כסף

אף אחד מהם לא מקבל את ה 10,000 לכיס מן הסתם

וזה הרבה יותר מ 6 7 שעות

חוץ מזה אלבומים וכו׳ עולה כסף

אחזקה של הציוד

מחשב עריכה

כל החצובות פלאשים וכו׳

וכמובן שעות עבודה

מה אתה חושב שבעל האולם פותח את האולם לילה לפני להקמות זה לא עולה כסף?

אבל אין מזגן ומלצרים ומאבטח וכלום, אז למה צריך עוד כסף?

כי זה שעות עבודה.

על זה צריך להוסיף גם משרד, מיסים ולזכור שלא כל יום יש עבודה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן מסכים עם הגישה שרוב האנשים לא באמת יראו את הוידאו של האירוע, במקרה הטוב הנכדים שלהם יראו את זה.

אף אחד לא ישב לראות וידאו של שעתיים שלוש

תמונות כן. אולי. חלקית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, ניקו פ. כתב:

למה שיעלה 8K? הוא מגיע לברוטו 6-7 שעות, מתוכן הוא עובד נניח נטו 5-6 שעות. איזו עוד הוצאה יש חוץ מדלר והציוד שהוא מתי שהוא קנה? שואל מסקרנות כמובן. 

אתה קונה את הניסיון שלו בצילום, היכולת לזהות ולצלם את הרגע הנכון עם ההגדרות הנכונות, אור, פלאשים וכדומה.

אני זוכר שמישהו העלה פה תמונות מהחתונה שלו, אם אני לא טועה אלו היו התמונות שלפני החתונה שמצלמים אותך בכל מני מקומות. 

אתה יכולת לראות את עמודי החשמל ברקע, כשת'כלס מספיק צעד או שתיים ימינה/שמאלה של הצלם, והעמוד חשמל לא היה קיים והתמונה הייתה יוצאת מעולה

• אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...