Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח דוח בדיקה פיג'ו 2008 2021 1.2 טורבו

rsm130d
שימו לב! השרשור הזה בן 633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שאין שום דבר מהותי בבדיקה המאוד מפורטת הזו, אני הייתי מוותר על הרכב בלי להתלבט. 

חזרתי כמה פעמים לכותרת כדי לוודא שזו בדיקה של רכב בן שנה! 

בדיקה שמתאימה לרכב ישן בהרבה. 

תיקון התאונה מקדימה כנראה לא היה מקצועי. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"ח סליקה מחברת הביטוח, יש ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח סליקה לא יתן יותר מידע ממה שהבדיקה העלתה. 

דוח סליקה היה צריך להוציא לפני כן ובכך למנוע בדיקה מיותרת. 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה שהבוחן החליט בדוח הזה שכול מה שלא חדש לחלוטין- הוא פגום. קשה לדעת מה פה בולשיט ומה לא. 

מה שכן, יש פה דברים שצריך לשים לב אליהם: הרכב עבר תאונה. ורצוי ע"פ דוח של מרכז הסליקה לדעת כמה ירידת ערך 

הדלת לא נפתחת ע"י מגע, למה לא טופל באחריות? 

האם הטיפול היחידת שהרכב עבר בוצע במורשה ובזמן? כי אם לא, אין לך אחריות על הרכב. 

בקיצור, מבלי להכנס לכול הבילבולציה המכנית שלא יודע מה נכון שם ומה לא, שאר הדברים שבוודאות נכונים, לא מבשרים טובות. אם המחיר הוא לא אטרקטיבי במיוחד, לא הייתי ממשיך בבירורים.

אגב, רשום בהערות "בעלים קודמים -1" האם בסעיף הזה רשום ברשיון יד 00 או יד 01? קצת מטריד גם שהצילום רשיון לא ברור .

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר מדי תקלות - רכב שמוצג לקונה פוטנציאלי עם שני פנצ'רים? תאונת חזית שכנראה תוקנה ברמה ירודה - הערות לגבי הסרן הקדמי, אני מניח שהבעיה בבלימה האוטונטמית\בקרת שיוט אדפטיבית נובעות מהתיקון הזה (פגיעה בחיישנים או בעיית כיול שלהם). התקלה במנעול מוזרה - למה שתתרחש ברכב כמעט חדש ולא תתוקן?

ויש גם הערות אחרות מחשידות למה מצויינים בעלים קודמים 01 (אם אני מפרש נכון את ההערה בבדיקה). למה ברשיון לא ברורים מספרי הזיהוי של הרכב והמנוע.

יותר מדי אורות אדומים וסירנות. אני מבין למה הבעלים רוצה להפטר מרכב כמעט חדש.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לא נראית בדיקה של רכב בן שנה.

הייתי.מוותר.

• רעיון טוב! 2

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שקל לראות אם הם נכונים, מנעול דלת תקול? הדלת לא נפתחת כשאתה מנסה לפתוח אותה? זה לא נראה כמו בדיקה של רכב בן שנה - או שהרכב באמת במצב לא משהו או שהבוחן החליט לקחת את העסק לקצה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדלג הלאה. בטוח אפשר למצוא רכב דומה שלא עבר תאונה ושאין לו תקלות. מנעול דלת תקול - בקלות יכול להתפתח לתיקון של כמה מאות שקלים טובים ואף יותר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות הבדיקה, ממש מסטר-פיס לנעיצה. מעולם לא ראיתי צרוף הזוי של תקלות והזנחה כמו בדוח שהציג פות"ש.  הרגשה שלי  שפות"ש ננעל על "המציאה" ומחפש כאן צידוקים למה בכל זאת כדאי ללכת לעיסקה. מציע לפות"ש  קח אוויר ,וחפש משהו אחר במצב ראוי לשימוש, ובעיקר בחירה עם פחות בטן ויותר הגיון, כפי שרובינו כנראה טעינו וחוינו מזמן-מזמן בחיפוש אחרי רכב יד שנייה.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, shugiflex כתב:

לדלג הלאה. בטוח אפשר למצוא רכב דומה שלא עבר תאונה ושאין לו תקלות. מנעול דלת תקול - בקלות יכול להתפתח לתיקון של כמה מאות שקלים טובים ואף יותר.

זה אוטו בן שנה, הוא באחריות. לא עולה כסף.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רכב חדש אפשר לקרוע, יש אולי נזקים שהאחריות כנראה לא תרצה לתקן ונראה שיש גם נזקים סמויים  שלא זוהו בדוח ואולי המוסך יתעלם מהם במודע, לא יודע.  בסיגמנט הזה יש לא מעט רכבים צעירים נקיים לגילם אז למה להתעסק עם רכב מוזנח שכבר היום ברור שצריך להפעיל את האחריות, אני הייתי עובר לרכב הבא, זו דעתי .

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...