Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצאנו רכב אספנות מסוג SAAB 99 gl super

הוקסטון
שימו לב! השרשור הזה בן 678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני וחברים שלי בני 16 ובזמן שטיילנו בביג (קניון) מצאנו רכב נטוש, חברים שלי לא כולכך מבינים ברכבים אבל אני התאהבתי ברכב, בא לי פשוט לתקן אותה ולגרום לה לזוז שוב על הכביש, הבעיה היא שהעירייה רוצה לסלק את הרכב, הרכב פשוט עומד במגרש אפר, הוא לא מפריע כלכך לאף אחד הם רוצים לסלק את הרכב למגרש גרוטאות, יש משהו שאני יכול לעשות?

(פלוס, יש חלקי חילוף לרכב עצמו שנמצא)

20220508_192222.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי שום קשר למצבו המכאני וכמה עבודה נדרשת, אתה חייב למצוא את הבעלים החוקיים ולקוות שיש לו רישיונות מתאימים לרכב ושהוא מעוניין למכור או למסור לך את הרכב.

אם לא תשיג ניירת לעולם לא תוכל להחזיר את הרכב לכביש, מקסימום לשפץ אותו לתצוגה סטטית במוזיאון.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, amosbmw כתב:

בלי שום קשר למצבו המכאני וכמה עבודה נדרשת, אתה חייב למצוא את הבעלים החוקיים ולקוות שיש לו רישיונות מתאימים לרכב ושהוא מעוניין למכור או למסור לך את הרכב.

אם לא תשיג ניירת לעולם לא תוכל להחזיר את הרכב לכביש, מקסימום לשפץ אותו לתצוגה סטטית במוזיאון.

איך אני ימצא את הבעלים?

לפני 2 דקות, הוקסטון כתב:

איך אני ימצא את הבעלים?

וגם, אם אני ימצא את הבעלים לפני שהעירייה תגרור אותו אני אצטרך לשלם על הגרירה וכל השיט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נכנס לזה יהיו לך הרבה הוצאות. גרירה זאת הבעיה הכי קטנה שלך.

למצוא את הבעלים יכול להיות קשה מאוד, אם אתה לא מצליח בעצמך תשקול חוקר פרטי..

קח בחשבון שייתכן והבעלים נפטר ואז אתה צריך לאתר את היורשים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי כזו 4 דלתות מנוע 2000, רכב נפלא ששימש אותי ביום יום (זה היה בשנים 1987-1989...)

לגופו של עניין, רד מזה. אתה בן 16, אני לא יודע כמה כסף וידע יש לך אבל אם אין לך ידע במכוניות כאלה, אין לך את הניסיון בהשגת החלפים הנכונים מחו"ל ואין לך כיסים מלאים בכסף, המשך הלאה ואל תסתבך עם רכב נטוש, נדיר ומורכב לשיפוץ והרכבה. 

עריכה אחרונה על ידי spidrman

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היתה לי כזו (2 דלתות) מהדור הראשון (1969).  מנוע 1,750 מחורבן שהוחלף עם הזמן במנוע 2 ליטר ובתיבת 5 הילוכים.  ב 1991 נסענו (אני, אשתי, ובתנו בת ה 5) איתו לטיול באנגליה (אז עוד היו מעבורות ליוון) והרכב הגיע בקלילות לסקוטלנד.  הרכב מהנה (מאד) לנהיגה למרות, ואולי בגלל, ההגה הלא מתוגבר.  ומרווח מבפנים (תא המטען, תא המנוע, וכמובן תא הנוסעים) בצורה חריגה ביחס לגודלו.

אבל, לתחזק אותו בארץ היום?  שכח מזה.  אני בספק שיש לך כיסים מספיק עמוקים, זמן וסבלנות.  ובסופו של דבר אולי לקבל רכב מקסים (אם הכל עבר כשורה) אבל שאר הדברים בסטנדרטים של שנות ה -70.  ללא מזגן, בטיחות אקטיבית לא קיימת, ומרדף מתמיד להחזיק אותו במצב סביר.

וזה לפני הנקודה שהעלו כבר - אתה צריך לאתר את בעליו הנוכחיים לפני שמותר יהיה לך חוקית לגעת בו.

אתה רוצה סאאב 99 ?  תייבא מאירופה אחת במצב סביר (דוגמא). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...