Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף / אאודי / לקסוס עד 45K

1914איציק
 שיתוף

פוסטים מומלצים

שלום לכולם . ותודה רבה .  

אני צעיר שמחפש בשבילי רכב וכל אחד אומר לי משו אחר . איבדתי ראש לגמריי והבנתי שרק מכאן יהיה תשובה .  

אני צריך משו צעיר,   .  יוקרתי מעט,  ולא חרוש כמו כל האיביזה למינהם , אמין , יציב, נוח בסביבת הנהג,  ודלק לא יותר  מאחד ל11-12 . 

*והכי חשוב גג*

כל פעם אני שומע דעה אחרת מאנשים ככה שאני כבר לא יודע מה טוב ומה לא  

התקציב עד 45 ככה 
האופציות שהציעו לי…

* Lexus -CT200 

Golf*

Audi a3 *

polo*

Audi- a4

על כולם מדובר על שנתונים 2011-2014 כזה. 

תודה רבה לעוזרים ובבקשה רק מי שמבין ומכיר את הרכבים ..  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוכמה ברכב זול זה לא רק העלות הראשונית,

זה גם מה העלות החודשים, (עלות חלפים וטיפולים)

ברכבים שהבאת העלות אחזקה וטיפולים תעלה יקר מאוד,

תחפש לך רכב יותר עממי יותר אמין, נכון שזה בלי פוזה, אבל גם בלי חור בכיס,

לא יהיה לך נחמד לגלות עוד חודשים שהאוטו צריך בשביל לעבוד איזה 5K + ,

פשוט תרד ברמה,

שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, dkn1 כתב:

אין לך כסף להחזיק רכבים כאלה

לפני 7 דקות, WE988244 כתב:

תחפש לך רכב יותר עממי יותר אמין

יש לו גם מכוניות רגילות עממיות לגמרי ברשימה - גולף ופולו. 

למשל פולו 1.4 ידנית רכב אמין וזול לאחזקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Buki כתב:

יש לו גם מכוניות רגילות עממיות לגמרי ברשימה - גולף ופולו. 

למשל פולו 1.4 ידנית רכב אמין וזול לאחזקה. 

צודק,

מוריד בפניך את הכובע,

אני פשוט קראתי את כותרת השירשור, ושם זה נראה שהוא רץ גבוהה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ст200 במחיר הזה תהיה עם קרוב ל200 אלף קילומטר.

ההמלצה שלי כמו כולם זה לרדת קצת ברמה כי רכבים כמו אאודי או לקסוס או גולף ב45 אלף שקל יהיו כבר דיי ישנים וסביר להניח שילוו בהוצאות לא קטנות על אחזקה.

במיוחד כשמדברים על אאודי וולקסוואגן, גיר רובוטי דו מצמדי ומנוע טורבו TSI כנראה מהדורות הראשונים שלהם יש לא מעט מחלות.

אם אתה רוצה "פאר" ב45k הייתי מסתכל על I30 פרימיום (עם הגג הפנורמי והסלון בז') או אוסף עוד קצת כסף למאזדה 6 או מכוון לפיג'ו 508 2014+ עם מנוע ה165 כ"ס שתצתרך קצת יותר הקפדה והבנה בתחזוקת הרכב אבל תתן הרבה תמורה בנוחות ואיכות הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Gavrik כתב:

Ст200 במחיר הזה תהיה עם קרוב ל200 אלף קילומטר.

ההמלצה שלי כמו כולם זה לרדת קצת ברמה כי רכבים כמו אאודי או לקסוס או גולף ב45 אלף שקל יהיו כבר דיי ישנים וסביר להניח שילוו בהוצאות לא קטנות על אחזקה.

במיוחד כשמדברים על אאודי וולקסוואגן, גיר רובוטי דו מצמדי ומנוע טורבו TSI כנראה מהדורות הראשונים שלהם יש לא מעט מחלות.

אם אתה רוצה "פאר" ב45k הייתי מסתכל על I30 פרימיום (עם הגג הפנורמי והסלון בז') או אוסף עוד קצת כסף למאזדה 6 או מכוון לפיג'ו 508 2014+ עם מנוע ה165 כ"ס שתצתרך קצת יותר הקפדה והבנה בתחזוקת הרכב אבל תתן הרבה תמורה בנוחות ואיכות הנסיעה.

הct ירד כי הוא לא מרווח בכלל תא הנהג ממש צר מעבר לזה אוטו מעולה .

ממה שאני הבנתי ממחזיקי גולף 2012-2015  כולם מרוצים מאדדד . מכל הבחינות ובוא רכב שהוא 8-10 שנים על הכביש  וטיפלו בו טוב זה לא המון . בכלל 🤷‍♂️

הi30 אחלה אוטו אבל לא מספיק חזק 

המאזדה 6 והפיג׳ו משפחתיות לגמריי ולא מתאימות בשום צורה לצעיר 

חשבתי על המאזדה 3 עם הגג הקצרות האלה אצבק. אבל לא נהגתי עליו מעולם 

אשמח שתחשוב שוב על הגולף והמאזדה 

תודה רבה אחי 

לפני 18 שעות, תחבצ כתב:

ct200 אם יש במחיר כזה פצצה של רכב. אמינה וחסכונית. תבדוק לגבי. הגרסאות ההיברידיות אחריות על הסוללה.

אחלה אוטו מכל הבחינות , אבל הוא ממש צפוף בתא של הנהג ממש ממש 

לפני 20 שעות, dkn1 כתב:

צר לך , אין לך כסף להחזיק רכבים כאלה חלומות לחוד מציאות לחוד , חכה לחופש הגדול יהיו לך הרבה תגובות עונדה הכי טוב .

לפני 20 שעות, dkn1 כתב:

צר לך , אין לך כסף להחזיק רכבים כאלה חלומות לחוד מציאות לחוד , חכה לחופש הגדול יהיו לך הרבה תגובות עונדה הכי טוב .

בוא תגיד לי מה התחזוקה בגולף שונה מכל איביזה אחרת … 

לפני 7 שעות, דובצע כתב:

ידני גם או רק אוטומט?

רק אוטומט 

לפני 19 שעות, WE988244 כתב:

החוכמה ברכב זול זה לא רק העלות הראשונית,

זה גם מה העלות החודשים, (עלות חלפים וטיפולים)

ברכבים שהבאת העלות אחזקה וטיפולים תעלה יקר מאוד,

תחפש לך רכב יותר עממי יותר אמין, נכון שזה בלי פוזה, אבל גם בלי חור בכיס,

לא יהיה לך נחמד לגלות עוד חודשים שהאוטו צריך בשביל לעבוד איזה 5K + ,

פשוט תרד ברמה,

שיהיה לך בהצלחה.

תשובה לעניין אחי . 

אשמח אם תגיד לי מה ההוצאות והנזקיים האפשריים שבאאודי a3 ו4 שראיתי שכולם מפחדים מהם. .. למרות שדיברתי עם כאלה שיש להם ואמרו לי שמאד מרוצים .

בנוסף לזה הבנתי שהגולף מאד מומלץ אשמח אם תגיד לי מה דעתך המפורטת עליו תודה רבה אחי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מדבר על אאודי A3/4 או גולף במחיר של עד 45 אלף שקל אתה מדבר כנראה על הדורות הראשונים של מנוע הה1.2/1.4 TSI ועל הדור השני של מנוע 1.8 TSI ועל הדורות הראשונים של גירי הDSG.

בגלל שהרכבים האלו מתקדמים ומורכבים מכאנית יש להם כמה תקלות אופייניות וככל שעובר הזמן והרכב נהיה ישן יותר הסיכוי להיתקל בתקלות האלו גדל.

נתחיל מ1.2 TSI - אתה צריך לבדוק שהוחלפה שרשרת טיימינג לרוויזיה הכי עדכנית אחרת הטיימינג יכול לקפוץ וזה יכול להיגמר רע מאוד, המנוע נוטה לאכילת שמן, אקטואטור טורבו נוטה להתקלקל, כויילים ומערכת הצטה רגישים שגם נוטים להתקלקל.

1.4 TSI עם ה122 כ"ס - אותו סיפור כמו עם ה1.2 רק גם הריוויזיה האחרונה של שרשרת הטיימינג לא פוטרת את הבעיה וצריך להיות קשוב לשרשרת ולדעת לבדוק אותה אחרת יכול להיהרס מנוע.

1.4 tsi עם ה160 כ"ס - הטווין צארג'ד הידוע לשמצה, מנוע בעייתי מאוד שלא הייתי ממליץ להחזיק.

1.8 tsi - בעיה ברינגים ונטיה לאכילת שמן מוגזמת עד למצב של החלפת מנוע.

גיר DSG בריוויזיות הראשונות שלו, זה אומר שבסבירות גבוהה יחסית תתקל בלפחות החלפת מצמדים אחר (3.5 אלף שקל) ויכול גם ללכת המכאטרוניקס (באזור ה7 אלף שקל).

אם אתה רוצה אחד מהרכבים הללו תכין בצד באזור ה10 אלף שקל שיהיה לתיקונים ותשמור עליהם במצב טוב ובתחזוקה מוקפדת.

או שתסתכל על משהו יותר פשוט כמו איביזה או ראפיד עם מנוע TSI דור שני, הרבה פחות תקלות ומחלות מהדורות הראשונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...