Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים ליונדאי קונה 1.6 היברידי

Hanan Nurlian
שימו לב! השרשור הזה בן 811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בקרוב ארכוש יונדאי קונה יד שניה 1.6 היברידי צריך להחליף את כל הצמיגים ורציתי להתייעץ האם יש למישהו המלצה לצמיגים חסכוניים ושקטים ?

יציבות טובה 

205/60/16

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה כבר המון שרשורים בנושא, תעשה חיפוש.

אבל בשורה התחתונה לרוב ההמלצה תיהיה:

לתקציב נמוך יחסית Falken ZE310

ולתקציבים יותר גבוהים:

-Michelin Primacy 4

- Goodyear EfficientGrip Performamce (בחו"ל קיים דגם 2 יותר חדש, לא ראיתי בארץ אבל אם תתקל אז עדיף)

- Continental PremiumContact 5/6 -לרוב מתומחרים בארץ בצורה מוגזמת לחלוטין, לא להתבלבל עם דגם EcoContact שיש עליו פה בפורום תלונות על אחיזה נמוכה.

אני אישית התקנתי לפני שבועיים רביעיית פרימסי 4 והצמיגים באמת מצוינים, האחיזה מדהימה- הרכב דבוק לכביש, הנסיעה הכי שקטה שהיתה לי ברכב וגם הנוחות הרבה יותר גבוהה עם ספיגה מצוינת של שיבושים קטנים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Michelin Primacy 4.

במיוחד אם יש תכנית לנסוע קיומטראז' שנתי גבוה .

הם גם לא כל כך יקרים מידה הזאת.

אצלי אותה המידה בדיוק, הצמיגים האלה אחרי 70 אלף קילומטרים עדיין לא נשחקו,  אבל לאחרונה התחילו להרעיש יותר ( עד 65 אלף קילומטרים היה שקט בלתי רגיל).

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vladclar כתב:

Michelin Primacy 4.

במיוחד אם יש תכנית לנסוע קיומטראז' שנתי גבוה .

הם גם לא כל כך יקרים מידה הזאת.

אצלי אותה המידה בדיוק, הצמיגים האלה אחרי 70 אלף קילומטרים עדיין לא נשחקו,  אבל לאחרונה התחילו להרעיש יותר ( עד 65 אלף קילומטרים היה שקט בלתי רגיל).

קודם כל תודה על המענה.

שאלה נוספת לגבי הקוד מהירות הקונה עם קוד מהירות H והצמיג Michelin Primacy 4 הוא V , קוד העומס אותו דבר 92 טכנית אין בעיה להתקין קוד מהירות גדול יותר בהתחשב בעבודה שאני לא באמת אגיע למהירויות האלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה להתקין צמיגים בעלי קוד מהירות יותר גבוה ממה שרשום ברישיון הרכב.

יותר נמוך אסור. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא אהבתי את הגודייר.

היו לי גם את הפאלקן והם היו נוראיים באחיזה על רטוב.

כרגע יש לי דנלופ ואני מאד מרוצה, אחד הטובים שהיו לי.

אבל אם הפרימסי הם באותה דרגת מחיר כמובן שהם עדיפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דנלופ יש לך ( הדגם)?

מה המידה שלך?

במידה של פותח השרשור אין צמיגים עם אחיזה משופרת ( ספורטיביים). זאת מידה של צמיגי נוחות.

אפשר אולי לקנות ב 600₪ לצמיג conti premium contact5, זה מה שיכול לתת אקסטרה אחיזה. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שאתם אומרים על הגודייר, הצמיג הוצג ב2013 ומאז ועד יציאת המחליף שלו (performance 2) באופן קבוע השיג מקומות גבוהים במבחני צמיגים עם תוצאות מצוינות ברטוב.

יש פה בפורום תלונות על התוצרת הטורקית, יכול להיות שפה הבעיה? או שהיה לכם את הEfficientGrip בלי הperformance שהוא דגם ישן יותר?

עוד יותר מוזרות הדעות פה על הZE310, הצמיג אמנם לא הכי טוב אבל במבחני צמיגים הוא כן מציג תוצאות טובות (אמנם יש מבחנים בהם הפאלקן לא משהו), במבחן אחד הוא אפילו יצא הצמיג הכי טוב במבחן בבלימה ברטוב. 

יש לציין שאין לי נסיון לא עם הפאלקן ולא עם הגודייר, רק מנסה להבין איך צמיג שמציג ביצועים טובים-מצוינים במבחנים מקצועיים מקבל פה בפורום ביקורת של "סכנת נפשות" ואחיזה "נוראית".

אולי חוסר אחידות בין המידות או פשוט בקרת איכות לא טובה במפעל?

לפני שעה, roy007 כתב:

יש לי fm800 בגירסה התאילנדית.

מידה 205/50/17

מאד מרוצה מהם

היה לי אותם לפני הפרימסי, כחדשים היו אחלה, יחסית שקטים, נוחים ואוחזים. הפרימסי שהתקנתי לפני מספר שבועות כמובן טובים מכל בחינה.

לדעתי הדאנלופ התייבשו ואיבדו ביצועים מהר מדי, אחרי שנתיים וחצי כבר נראו סימני יובש והרכב כמעט ולא חונה בשמש, הצמיגים נהיו רועשים יותר והאחיזה ירדה באופן מורגש. כשהתחילו הגשמים הבנתי שהאחיזה ברטוב נהייתה פשוט גרועה, נורת בקרת אחיזה מהבהבת בכל יציאה נמרצת מהרגיל מהמקום (סוזוקי SX4 כן?) ופעמיים כמעט סיימתי במדרכה בכיכרות בגשם עם איבוד אחיזה מאוד פתאומי במהירות נמוכה מדי.

האחיזה של הפרימסי ברטוב דומה למה שהדאנלופ בני ה3 נתנו ביבש, נראה אם הם ישמרו על הביצועים או שגם יתדרדרו כמו הדאנלופ אחרי שנתיים-שלוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Michaelr כתב:

יש לציין שאין לי נסיון לא עם הפאלקן ולא עם הגודייר, רק מנסה להבין איך צמיג שמציג ביצועים טובים-מצוינים במבחנים מקצועיים מקבל פה בפורום ביקורת של "סכנת נפשות" ואחיזה "נוראית".

אתה יכול לומר אותו דבר על הfm800 שעל דפי הפורום הוא מוצג כצמיג גרוע ביותר, ועובדה שהמציאות היא לא כזו.

אולי ההסבר טמון באמת בארץ הייצור של אותם צמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...