Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גודייר סופר ספורט

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל פה זה פורום שמדבר (בהקשר הנ"ל) על שיפורי אחיזה, אתה לא רוצה לשפר את האחיזה?

@ch2856 יש לך נסיון על הPS4S? ממה שאני מבין הם ממוצבים אחד מול השני. (בעוד הPS4 ממוצב על מול סדרת האסימטריק).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא יצא לי לנהוג על רכב עם PS4S בגרסת אפטר-מרקט. את הצמיג רכשתי לאחר קריאה ברשת, המלצה של הצמיגאי שלי ובתכלס גם לא היו ממש אופציות אחרות כי מצב האספקה לא משהו (עקרונית רציתי לנסות את הבריג'סטון ספורט החדשים אבל לא היה במלאי והמתנתי להם לא מעט). אני חושב שהביקורת של ג'ונתן מ- Tyrereview פוגעת בול, זה צמיג מהנה, ה- PS4S הוא אולי צמיג קצת יותר טוב טכנית, אבל הגודייר פשוט צמיג כפי ליום יום.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיד מעניין,

יהיה שווה לבחון אותו מול מה שהכרתי ברי'גסטון, ה ps4 וה ps4s

מצאתי את זה

שבוחן אותם ונשמע אכן צמיג שמעניין יהיה לבחון אותו

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים. נראה שהגודייר סופר-ספורט ניצחו בכל פרמטר.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה PS4S על הקופרה , צמיג מעולה המון אחיזה. שקט יותר מהקונטי 6 שהיה לי.

כשחיפשתי צמיג התלבטתי בינו לבין הגודאייר SS אבל ההחלטה נפלה על חוסר זמינות / צמיג הרבה יותר טרי במישלין.

• אהבתי 1

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב לנסות לחצי ניפוח שונים וללמוד מה הצמיג והרכב הכי אוהבים, עם ה- PS4 לדוגמה תמיד הייתי ממלא כ-1PSI מעל הלחץ המומלץ בצמיגים הקדמיים ו-3PSI באחוריים. הגודייר לא ממש מחבבים לחץ גבוה יותר, אני צריך עוד לנסות ולהתנסות אך בלחץ שהוא קצת גבוה יותר (1-2PSI) הם אוחזים פחות (בעיקר האחוריים) ובולמים פחות טוב ודווקא בלחץ קצת נמוך יותר תחומים אלו השתפרו. אולי זה קשור בדפנות הקשיחות יותר (די משמעותית) לעומת ה- PS4? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...