Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גודייר סופר ספורט

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלפתי סוף סוף את המישלין PS4 בגודייר ספור-ספורט, אז נכון שאלו צמיגים מדרגה גבוהה יותר המתחרים מול PS4S (שאין ב- "18) אבל השינוי כל כך מבורך שאני לא מאמין שנשארתי עם ה- PS4 כל כך הרבה זמן (טוב, רק שנתיים בערך ועם פחות מ-20,000 ק"מ). ה- PS4 הם לא צמיגים רעים בשום צורה, אבל הם פשוט לא צמיגים ספורטיביים, אלו צמיגים שהייתי מתקין בכיף לדוגמה בסקודה סופרב או משהו כזה, אבל לא ברכב ספורטיבי. אז האחיזה כצפוי גבוהה יותר, WOT מהמקום? ה- PS4 מעולם לא עמדו במשימה הזו עד להילוך שלישי, הסופר ספורט גם כאשר הם קרים יחסית משהקים לרגע וזהו, כאשר הצמיג כבר חם הם לא מתרגשים מ-42 קג"מ על מידה של 245/35.  מה שיותר חשוב הוא משוב, הרבה יותר ברור לנהג מה מצב האחיזה של הצמיגים, הטרן-אין מהיר וחד יותר וכאשר כבר מגיעים למגבלות האחיזה זה קורה באופן מאוד צפוי ונשלט. התחושה הכללית היא שאתה נוהג בצמיג ספורטיבי באמת שמנהל עם הנהג דו שיח. גם ביצועי הבלימה השתדרגו משמעותית, אפשר להעמיס על הצמיג יותר עצמה לפני נעילה, המושב טוב יותר והדפנות לא מתרגשות מהעומס.

מבחינתי, תענוג של צמיג ועדיף משמעותית כצמיג ספורטיבי ליום יום מה- PS4. 

• אהבתי 3
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PS4 הוא צמיג יומיומי נחמד.

הוא לא צמיג ספורטיבי.

ההבדלים (חוץ מאחיזה אבסולוטית) מ א ו ד מורגשים בסיבובים בגלל הדופן היחסית רכה שלו.

נראה לי שהיתה לנו שיחה כזו כבר כמה פעמים ממש פה בפורום...

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר התקנתי את ה- PS4 קבלתי עליו המלצות חמות, אך כבר ביום למחרת הבנתי שזה פשוט לא זה. צמיג טוב מאוד, אבל לא מה שאני מחפש. לפני הסופר ספורט רציתי בכלל להתקין את ה- Potenza Sport החדשים, אבל למרות כל השיחות שלי עם מכשירי תנועה היבואנים שתמיד אמרו לי בקרוב, עדיין לא היה את הצמיג במידות שלי במלאי וכבר נמאס לי להמתין להם. האמת שגם המחיר של הסופר ספורט הפתיע אותי, באירופה הם מקבילים למחירים של PS4S אך כאן הם זולים יותר משמעותית (סה"כ כולל הכל כ-2700 שקל לסט של שני 225/40 ושני 245/35). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקול המחיר חשוב פה.

נסעתי על PS4 והתבאסתי גם כן.

היו לי קונטי ספורט 5 ואז קונטי ספורט 6 (ה-6 משמעותית יותר טובים).

רציתי להחליף את ה-6 ב-PS4S אבל אין במידה והוא יקר משמעותית מהגודייר.

גם לא היו במידה גודייר סופרספורט אז שמתי אסימטריק 5 וזהו.

למרות ששיבחו את האסימטריק כאן, לדעתי צמיג בינוני לגמרי אבל שווה את הכסף.

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני רואה שמתבאסים כאן ממישלין PS4, התשבוחות עליהם פשוט נהדרות בכל מקום שקראתי...

איזה צמיג הייתם ממליצים 215/45/18? מחפש צמיג כמה שיותר נוח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורכבים אצלי על הסרן האחורי מזה חצי שנה. 

אמנם לא נבדקו במצב גשם, אך עד כה מאד מרוצה.

מספק אחיזה ובטחון בסיבובים וביציאה מהסיבוב.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, carsgo כתב:

פעם ראשונה שאני רואה שמתבאסים כאן ממישלין PS4, התשבוחות עליהם פשוט נהדרות בכל מקום שקראתי...

זה צמיג מצוין ומשיג ציונים טובים מאוד במדדים אובייקטיבים של בלימה, אחיזה ועוד, הוא פשוט לא צמיג בעל מאפיינים של צמיג ספורט. PS4 נוח למדי לדעתי, אבל צמיג כמו Primacy 4 יהיה קצת יותר נוח. גם אפישנט גריפ של גודייר הוא צמיג רך ונוח מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, carsgo כתב:

כמה שיותר נוח ובסוף הולך לקנות PS4? אתה רציני?

זה כמו שאני אבקש לקנות נעל ריצה ובסוף אקנה עקבים.

יש צמיגי נוחות, תראה ביקורות ותבחר מהם.

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Shmelov כתב:

כמה שיותר נוח ובסוף הולך לקנות PS4? אתה רציני?

זה כמו שאני אבקש לקנות נעל ריצה ובסוף אקנה עקבים.

יש צמיגי נוחות, תראה ביקורות ותבחר מהם.

נראה לי שאתה קצת מגזים, מביקורות שקראתי גם בחו"ל PS4 נחשב יחסית נוח יותר מאשר הוא ספורטיבי.

ואני אשאל אחרת, איזה צמיג היית בוחר במידה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא התעניינתי בצמיגים שהם לא ספורטיביים אז אני לא יכול לעזור לך.

שוב, אם נוחות עומדת בראש סדר העדיפויות שלך אז יש צמיגים שנותנים מקסימום נוחות.

חבל להתפשר על משהו שלא מתאים לך בגלל עצלנות.

תעשה כמה בדיקות זריזות.

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות ואחיזה לרוב טיפה מנוגדים, אלא אם כן אתה הולך על צמיג עם sidewall רך מאד וסוליה רכב, שזה אומר המון אחיזה אבל קריסת דופן בפניות חדות ואיטיות.
צמיגי הפרימיום (conti pc6, michelin primacy 4 וכו') עונים על ההגדרה של צמיג נוח יחסית בלי לפגוע 'יותר מדי' באחיזה. הPS4 הוא צמיג אוחז יותר ומעט פחות נח מהם, אבל הוא לא מאד קיצוני.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודייר סופר ספורט צמיג מדהים. החלפתי גם כן לפני חודש, קיבלתי רכב אחר. הפידבק שאתה מקבל מהאספלט פשוט פנומנלי. נסעתי בעבר על PS4 ועל גודייר אסימטריק 5, אין מה להשוות, הם 2 ליגות מתחת לסופר ספורט. אני אגב מוכרח להסכים שה- PS4 לא ממש ספורטיבי, הוא יותר all rounded, גם הגודייר אסימטריק 5 הרגיש לי הרבה יותר ספורטיבי ומתקשר ממנו.

• אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחרי כ-1000 ק"מ על הצמיג עכשיו וממש מרוצה מהרכישה הזו, לא ציפיתי לכזה הבדל מוחשי. אם פעם עוד חשבתי לעבור  למידה "19 בכדי להתקין קונטי 6 (עכשיו כבר יש 7) או PS4S, עבר לי לחלוטין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שידוע לי, אין גודייר סופר ספורט במידה שלי 215/45/18. 

שוב - מדובר במאזדה 3, לא מחפש צמיג ספורטיבי, אלא כמה שיותר נוח, זה או לקחת פאלקן 310 (פחות מעדיף כיוון שאני עם 914 ולא מרוצה), או מישלין PS4 או גודייר אסימטריק 2 שיקרים מהמישלין בכ-400₪.

לא רואה אופציות נוספות… 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...