Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחסור עובדים בתעשיה! 14 אלף משכורת ואין קופצים על המציאה!?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Potato כתב:

מה הוא בצבא?

ממתי להרוס ציוד נחשב להגדלת ראש.

בגלל זה המרכאות. החליט שהוא יודע וגרם נזק אדיר.

לפני כשעה, Potato כתב:

אחראי אבל לא אשם מה שנקרא

גם אשם. יכולים להיות אחראים כלפיי אבל רק אני האחראי והאשם בכל מה שקורה אצלי לטוב ולרע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, davemustaine87 כתב:

רק באינטל.

שזה 4 עבודה, 4 חופש 12 שעות, שכוללים לילות במתכונת שאני לא זוכר כבר. שם באמת מגיעים למשכורת מכובדת למרות שהבסיס פח,

אבל מלבד זה, אני מניח שאפשר לספור על יד אחת את כמות המקומות הללו. 

ההסעה מגיעה בערך 45 דקות לפני ויוצאת 45 דק' אחרי.

המפעל בקריית גת אז יש לך נסיעה של לפחות חצי שעה למקום המגורים מה שמשאיר לך בדיוק 7-8 שעות שינה והתארגנות בבית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Potato כתב:

המשכורות שתוארו נשמעות לי מופרכות ומונפצות.

באיזה יקום עובד מחסן מתחיל מרוויח 14 אלף שקל?

שאלה מצויינת. 

אני מחסנאי (התחלתי את דרכי כמחסנאי לפני כ) 20 שנה. נעזוב לטובת הדיון את העובדה שהצלחתי להתקדם ולשנות את הכיוון לרכש. אוקיי?

במקרה אני גם חיפשתי בשנה האחרונה עבודה חדשה.

אני נתקלתי במודעות דרושים למנהל מחסן (מנהל. לא מחסנאי. מנהל. שמנהל גם עובדים וגם את המחסן) שהשכר השעתי הוא 34.

למנהל. 

ניהלתי מחסנים (ואנשים) בעברי. עם 15 שנות ניסיון במחסן (לפני שהגעתי ל-20 של היום :lol:). 

מחסנאי מתחיל קיבל אולי קצת מעל המינימום במקרה הטוב. 

אני עדיין הרווחתי באיזור של אותם 34 ש"ח שעתי, אולי פחות- לא זוכר (היו גם ימי שישי בתחשיב בזמנו).

קניין יכול להגיע לאיזור ה-11. איש רכש (מנהל רכש, עם או בלי עובדים) מגיע ל-14. 

עם כמה שאני עוסק ברכש, עוד לא התקרבתי אפילו למשכורת של קניין. כולל משכורת של קניין ללא ניסיון (ויש לי רק 10 שנות ניסיון בזה).

שלא יZיינו את המח. אולי מחסנאי בבורסה ליהלומים יכול להגיע לסכומים האלו כי נדרשות תכונות מסויימות ואופי מסויים. אולי. לא בדקתי אף פעם (כי אני לא מהאיזור...:lol:).

לפני 16 שעות, ALÞћÃ כתב:

^^

מחסנאי זוטר יושב על 33-35 לשעה... גם אם יטחן משמרות של מינימום 12 שעות, לרבות ימי שישי הדרך ל 14 ארוכה למדי.

הייתי לפני כמה חודשים בראיון למשרת מנהל מחסן. הוצע שעתי 32.

לפני 15 שעות, Night Driver כתב:

עובד מחסן יכול בתסריט הכי אופטימי להגיע ל 40 לשעה. זה מביא אותו לסביבות 8.

מחסן נטו. בלי רכש ומסביב.

לפני 7 שעות, Night Driver כתב:

אתה מדבר על אלה שיושבים במחסן ודואגים שהסחורה תצא. אנשים כאלה יכולים להתפתח לאנשי רכש ולוגיסטיקה ושם השכר עולה בהתאם לכישורים (יש הבדל בין זה שאומרים לו תשלח למשה הזמנה ל 50 ציפלינגים לבין זה שאומרים לו אני צריך ביצה מרובעת בצע כסף אז תמצא מי יכול לייצר אותה בעולם ובכמה).

אני הכלאה בין השניים... הסטנדרט שלי זה לשלוח הזמנות על 100 self sealing stem bolts, וכל הזמן מגיעים אלי הזמנות של לקוחות שצריכים משהו שאף אחד לא שמע עליו מחוץ לברנג'ה מאד מאד ספציפית. זה תרם לי מאד לפיתוח מומחיות באיתור מוצרים וספקים, עובדה שאני מתגאה בה למען האמת.

הדיע אליי לפני זמן מה לקוח מחברת החשמל. לקוח מוכר וידוע ואפילו קבוע אצלנו. הוא הביא איתו דוגמא של משהו, כלי שנראה כמו ידית ידנית לפתיחת חלון של רכב- אשכרה ורבע. בול כמו ידית כזו. מעולם לא ראיתי את הכלי לפני כן או אפילו שמעתי עליו. 

בתוך ה-5 דקות של הסמול טוק, הוא כבר היה עם הצעת מחיר ביד לכלי ואני ידעתי כמה זה הולך לעלות לי ומאיפה להזמין את זה.

בגדול, גם בעולם העסקי במקומות גדולים יש הבדלה בין סוגי הקניינות. כמה שהמקום יותר גדול, כך יש לך יותר סוגים- "שירותים" (הסכמי קב"מ בעיקר עם חברות ניקיון, קייטרינג וכדומה), "מוצרים" יחד עם או לחוד מ"חומ"ג" (הכל החל מהכלי עבודה בשוטף דרך דברים כמו מיקרוגל למשרד וכלה במכלולים מוכנים להרכבה), יש "טקטי" שמטרתו להתמחות בתפ"י ולתכנן את החומר בהתאם (בגדול מאד, על רגל אחת, מעבר למטלות של איתור למשל) ויש עוד כמה - קצרה היריעה האלקטרונית.

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

וגם במקרה הזה אין ספק שהאשמה היא שלי. אני תמיד האחראי על כל מה שקורה אצלי לטוב ולרע.

ניהול נכון ובריא ידידי. 👍

כך גם אני עובד. העובדים שלי עושים את כל הדברים הטובים- את הבעיות אני עשיתי.

טוב, כרגע אין לי עובדים, ככה ש...:lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ALÞћÃ כתב:

איפה שאין תנאי עבודה נורמליים (משמרות ארוכות, דרישה לזמינות בסופ"שים וכיוצ"ב), אין שכר הולם ; לא חושב שנתקלתי בחיה שבה אין קורולציה בין השניים.

אני אגיד יותר מזה - שכר שעתי ושכר הולם לא הולכים יחד.

לדפוק שעות זאת לא דרך להגיע למשכורת מכובדת.

• רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, vadim6385 כתב:

זה מאוד תלוי תפקיד.

אם התפקיד שלך הוא נהג אז התפוקה שלך היא ביחס ישר לשעות עבודה.

אותו דבר כשאתה מחסנאי.

במקצועות שדורשים חשיבה ותכנון משלמים לך על הידע ועל התוצרים ולא על הזמן שאתה יושב.

יום אחד אני יכול לשבת 7 שעות לסיים המון דברים יום אחרי זה באתי לא בפוקוס ישבתי 10 שעות הספקתי שליש.

לפעמים ככה לפעמים ככה,אצל עובדי יצור זה לא היה עובר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, vadim6385 כתב:

כשאתה עובד יצור במפעל שעות נוספות זאת הדרך היחידה, חוץ מלנסות לבקש העלאה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אישית העסיקו כחרט/כרסם קונבנציונלי במכון ויצמן, מתוך ידיעה שאין לי שום מושג בתחום אבל העסיקו כדי ללמד ולהכשיר אותי. אין מספיק אנשים מהתחום הזה למשל. 

נראה לי שהיו משלמים לא רע בכלל למי שהיה מגיע למשרה הזו כשהוא מיומן ועם מס׳ שנות ותק. 

עריכה אחרונה על ידי yorng
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, davemustaine87 כתב:

רק באינטל.

שזה 4 עבודה, 4 חופש 12 שעות, שכוללים לילות במתכונת שאני לא זוכר כבר. שם באמת מגיעים למשכורת מכובדת למרות שהבסיס פח,

אבל מלבד זה, אני מניח שאפשר לספור על יד אחת את כמות המקומות הללו. 

אצל קבלני סוג ז' באינטל עושים איתך קומבינה אחרת ( עבדתי שם)
 אומרים לך המשכורת שלך זה 8000 שקל, אתה עובד 4/4 (כמו שציינת) ואז אתה אומר לעצמך רגע...
איך זה הגיוני, כי גם בשכר מינימום זה יוצא יותר מ8 ברוטו. ואז אומרים לך, כן אבל אתה 4 ימים בבית... כביכול מורחים לך את השעות הנוספות על שאר הימים שאתה לא עובד.. ואז בעצם יוצא על הנייר שעברת כל יום בחודש ויצא לך 182 שעות סהכ
כאשר בפועל עבדת לילות, חגים, שישי, שבת, לילה בחג בשבת וכו וכו....
 בחברות מסודרות כמו TEL, APLIED וכאלה אין את השטות הזאת.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Pika007 כתב:

אני לא חושב שאני מפונק במיוחד, אבל אצטרך שכר מאוד, מאוד משכנע בשביל לעבוד 10 שעות ביום מינימום+לחסל 2 סופ"שים בחודש. ממוצע שחוצה בקלות את ה 60 שעות שבועיות כשתנאי העבודה עצמם רחוקים מלהיות שוס. 

בחברות האלו מראים גלובלי "גבוה", אבל בחלוקה יוצא שהשעתי הוא פשוט פח.

אם 32 שקלים לשעה סבבה לך אתה יכול להיות רופא מתמחה :)

למרות שאני משקר זה קצת יותר שעות ממה שכתבת. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כל קבלני המסגרות שאני עובד איתם לא חסר להם עובדים.

אני לא מכיר היום אנשים שמוכנים לעבוד קשה פיזית בשכר נמוך למעט כאלה שסובלים מאפליה תעסוקתית.

הצעתי 10000 שקלים לגנן פשוט אבל שמסוגל לעבוד עצמאית. הוא אמר שפחות מ 15000 אין מה לדבר. כל היתר שבאים לחפש עבודה לא מסוגלים לעבוד עצמאית וללמוד את המקצוע, אז הם מקבלים מעט מעל המינימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, vadim6385 כתב:

על הראשון אתה צודק.

על השני,ובכן,כל מי שלא בהייטק (שזה הרבה)ובגדול בשכר שעתי ולא גלובלי מפנק - לדפוק שעות זו הדרך היחידה להגיע למשכורת (כי המשכורת הרגילה לא נקראת משכורת,אלא בדיחה)

לדפוק שעות=מינימום 30-45שעות בחודש (אצלנו מותר עד 15 לשבוע),שזה בחישוב גס עוד 1000-1300ש"ח לנטו אחרי כל הקיצוצים (אומנם תראה את המשפחה הרבה פחות,אבל לפחות תכניס כמה שקלים)

קראתי את הכתבה ונקרעתי מצחוק,ממש ליבי ליבי על המעסיקים - אולי כדאי קצת גילוי נאות שהם מחפשים עבדים (כפי שצוין כאן) בשביל לראיין לתפקיד אחד,לקבל לעבודה,ועל הדרך לדפוק לו עוד 2-3 תפקידים ("מה,אני משלם לך משכורת")..

= כאמור,עבדים,לא עובדים.

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ezuf כתב:

קראתי את הכתבה ונקרעתי מצחוק,ממש ליבי ליבי על המעסיקים

אם המעסיקים מרויחים כל כך הרבה על הגב שלך אז למה אתה לא מקים עסק, ממשכן את עצמך עדמעל לאוזניים, מרויח טוב ומשלם לשכירים שלך הרבה יותר?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא התכוון להגיד שכול בעלי העסקים בתחומים הנ"ל הם בעלי רווח נטו של 2000%, 

אבל הכתבה הזאת שברור שהיא ממומנת ומנסה למכור ש-"תלך תעשה קורס של 4 חודשים ותרוויח 14-15 אלף" היא מגוחכת ומעליבה עד כדי צחוק. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

אם המעסיקים מרויחים כל כך הרבה על הגב שלך אז למה אתה לא מקים עסק, ממשכן את עצמך עדמעל לאוזניים, מרויח טוב ומשלם לשכירים שלך הרבה יותר?

אם לא היה משתלם לך להחזיק עסק היית סוגר.

כמה אתה מרוויח זה לא עניינו של אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, vadim6385 כתב:

לצערנו גם שכר הולם לא מקדם אותך בישראל 2021.

היום, מי שעובד, אין לו זמן לעשות כסף.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...