Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחסור עובדים בתעשיה! 14 אלף משכורת ואין קופצים על המציאה!?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, davemustaine87 כתב:

אמנם זה לא אותו דבר, אבל אבא שלי היה איש CNC עם המון נסיון ורק בזה הוא עבד משנת 90 ועד הפנסיה שלו. מעולם לא דיברו איתו על משכורת בסיס ללא שעות נוספות שאפילו מתקרבת לזה. 

אולי 10 אלף במקרה הטוב, וגם זה היה אולי בעשור האחרון.

ואני מדבר איתך על מישהו עם המון המון ניסיון ,ידע ותואר של מהנדס מכונות. לא על בוגר תיכון שסיים קורס של 4 חודשים. 

זה כבר עניין של חינוך סובייטי - תעבוד במה שיש, תגיד תודה ושתוק. ברכה לכל בוס נצלן.

הקרייסיס האמיתי של מעסיקים זה שעכשיו עובדים כאלה בפנסיה או בדרך לשם, והצעירים דורשים, רחמנא ליצלן, משכורות ותנאים, ומשום מה לא מוכנים לשבור את הגב 12/6 בשכר קרוב למינימום.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, hans כתב:

נו, בדיוק. מה שהשוק רוצה זה כאלה שלא צריך להכשיר, כי הכשרה של עובד כללי, אפילו אם הוא מתחיל משכר מינימום ומעלים לו רק בהמשך - עולה הרבה הרבה יותר - בזמן ובכסף ובאיכות העבודה, ובעיקר ב-delivery. אני לא יודע איך זה ברתכים מתלמדים - אני מנחש שזה בדיוק אותו סיפור -, אבל עד שמתכנת לא מנוסה מפיק עבודה שלא דורשת תיקונים וליווי צמוד (והשבתה של עובד מנוסה תוך כדי, כי מישהו צריך להדריך) - עוברים חודשים.

מתכנת לא טוב עולה שעות עבודה. רתך לא טוב עולה בנוסף חלקים שהולכים לפח ויכולים לעלות הרבה עשרות אלפי שקלים אבל כשאתה צריך לעבוד ולהוציא תפוקה אתה עובד עם מה שיש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכנת לא טוב עלול להכניס באג קריטי שגורם לך לאבד לקוחות במיליונים. בדיוק אותו דבר . *בדיוק*. רק בסדר גודל של הרבה יותר כסף במקרה של מתכנתים...

עזוב, הדוגמה הכי פשוטה שיש - מקבלים לעבודה אחד שעושה נזק עם משכורת של 35,000₪. במזל מצליחים לאתר את זה עוד לפני סוף החודש והוא מפוטר.

הלכו 35,000₪ + תוספות והלכה הכשרה ואבד זמן של מתכנתים אחרים וכמעט אבד לקוח כי לא הספקנו לטפל בו.

ולא, לא המצאתי את המספר.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאתה מסכן את השכר.

אני מדבר על עובד שתוך 10 דקות משמיד לך יציקת וורטייט של 400 קילו שחיכית לה חצי שנה עד שהגיעה והשגעת בה כמה ימי עבודה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

זהו שאתה מסכן את השכר.

אני מדבר על עובד שתוך 10 דקות משמיד לך יציקת וורטייט של 400 קילו שחיכית לה חצי שנה עד שהגיעה והשגעת בה כמה ימי עבודה.

זה מסוג הדברים שכעסק אתה אמור לדעת לספוג מעובד לא מיומן.

מכיר מקום שבעל מקצוע עשה נזק מצטבר של כמה מיליונים תוך שבועיים.

דפק חלקים בעיבוד סופי ואי אפשר לתקן.

פוטר,אגב הוא עבד שם קרוב ל35 שנה ועדיין.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

אני מדבר על עובד שתוך 10 דקות משמיד לך יציקת וורטייט של 400 קילו שחיכית לה חצי שנה עד שהגיעה

לפני 23 דקות, hans כתב:

מתכנת לא טוב עלול להכניס באג קריטי שגורם לך לאבד לקוחות במיליונים.

בשני המקרים אתם מנהלים גרועים שנותנים לעובד לא מוכר לגעת בשיט קריטי.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, David32 כתב:

בשני המקרים אתם מנהלים גרועים שנותנים לעובד לא מוכר לגעת בשיט קריטי.

הוא "הגדיל ראש". אני נתתי לו כמה חלקים כדי שיתאמן ונראה מה אפשר להוציא ממנו.

וגם במקרה הזה אין ספק שהאשמה היא שלי. אני תמיד האחראי על כל מה שקורה אצלי לטוב ולרע.

• אהבתי 4

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Night Driver כתב:

הוא "הגדיל ראש". אני נתתי לו כמה חלקים כדי שיתאמן ונראה מה אפשר להוציא ממנו.

מה הוא בצבא?

ממתי להרוס ציוד נחשב להגדלת ראש.

לפני 33 דקות, Night Driver כתב:

וגם במקרה הזה אין ספק שהאשמה היא שלי. אני תמיד האחראי על כל מה שקורה אצלי לטוב ולרע.

אחראי אבל לא אשם מה שנקרא

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבות האלו הן פשוט בדיחה. כשהייתי מובטל בשיא הקורונה חיפשתי מקום לעבודה, גם זמנית, כל מקום שצריך עובד. איכשהו התנאים בכתבות לא דומים לתנאים שמוצגים אח"כ בטלפון, וגם לא המשכורות כמובן.

אבל עזבו את המשכורות לרגע, המתבכיינים בכתבות מחפשים עבדים, לא עובדים. ("זמינות אפשרית ב 2 שבתות בחודש" ועוד כל מיני הנפצות)

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני מפונק במיוחד, אבל אצטרך שכר מאוד, מאוד משכנע בשביל לעבוד 10 שעות ביום מינימום+לחסל 2 סופ"שים בחודש. ממוצע שחוצה בקלות את ה 60 שעות שבועיות כשתנאי העבודה עצמם רחוקים מלהיות שוס. 

בחברות האלו מראים גלובלי "גבוה", אבל בחלוקה יוצא שהשעתי הוא פשוט פח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה שאין תנאי עבודה נורמליים (משמרות ארוכות, דרישה לזמינות בסופ"שים וכיוצ"ב), אין שכר הולם ; לא חושב שנתקלתי בחיה שבה אין קורולציה בין השניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק באינטל.

שזה 4 עבודה, 4 חופש 12 שעות, שכוללים לילות במתכונת שאני לא זוכר כבר. שם באמת מגיעים למשכורת מכובדת למרות שהבסיס פח,

אבל מלבד זה, אני מניח שאפשר לספור על יד אחת את כמות המקומות הללו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...