Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת רכב עד 30K

istudent
שימו לב! השרשור הזה בן 930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מאמין שנתקלתם באין ספור פוסטים כאלה אז תחילה מתנצל 😅. במהלך החיפושים עברתי על פוסטים רבים אך כל פעם שהלכתי בעקבות המלצת דגם מסויים ונכנסתי בעובי הקורה גיליתי דברים בעייתים אז אני אשמח לקבל עזרה ממוקדת.

אני מחפש רכב אוטומט במחיר עד 30K עם אפשרות לחריגה קטנה במקרה הצורך. אני סטודנט שהולך להתמודד פעם בשבוע בערך עם העליות של ירושלים ומעט נסיעה עירונית (צפי לעד אלף קילומטר בחודש). לכן צריכת הדלק וחווית נהיגה פחות קריטיות בשבילי. שורה תחתונה - מחפש רכב נעים שיקח אותי מa לb, עדיפות לשנתון מתקדם, קילומטרז מתחת ל100 והכי חשוב אמין (צפי רצוי להחזקה 4-5 שנים).

במהלך החיפושים נדלקתי ממש על פורד פיאסטה, בטווח מחירים שלי אפשר להשיג 1.6 שנתון 2015 עם קצת חיפוש אך הבנתי שהדגם שלאחר המתחית פנים הוא בעייתי מבחינת הגיר הרובוטי, הייתי שמח לדעת האם זה צריך להיות בשבילי דיל ברייקר או שזה דבר סביל עם טיפול נכון. 

על פיג'ו 208 ראיתי המלצות חמות כאן בפורום אך מחוויות קודמות של מכרים קרובים אעדיף להתרחק מבעיות הטיימינג והחשמל. 

למעט הפיאסטה אני כרגע בחיפושים אחר פולו/ גולף (2009-2013) , i20 (רצוי אחרי המתחית פנים ב2012) , סוויפט (2010-2013 לפני ואחרי המתיחת פנים) .

שמעתי גם מעט המלצות על קיה ריו אך עליה לא בדקתי כלכך. 

בסופו של דבר אני יודע שמדובר על רכבים בסביבות גיל 11+- ומה שחשוב באמת זה איך התנהגו וטיפלו ברכב כל מה שאני יכול לעשות זה ללמוד על הפרטים היבשים וה"מחלות" כדי להתכנון לבדיקה. במידה ויש לכם ניסיון אישי עם הדגמים האלה אשמח לדעת איזה נפחים / מנועים / רמות גימור מומלצות יותר ומאיזה לברוח. 

עריכה אחרונה על ידי istudent
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה עם מנוע 1.6 הגיעה עם גיר לא אמין במיוחד כמו גם הפולו.

הייתי מחפש סוזוקי סוויפט למשל, ריו גם אופציה אשר תהיה מרווחת יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא סוויפט 2012-2014 שמורה בתקציב שלך, לך עליה בלי להסס. עברתי לכזאת אחרי מאזדה 2 מהדור החדש ואני נהנה מכל רגע. 
המנוע קצת חלש בשילוב הגיר האוטומט, אבל נסעתי איתה בכל מקום בארץ בלי בעיה ואפילו בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה 1.4 חלשה יותר, אבל אמינה יותר, בטיחותית לזמנה עם 7 כריות אוויר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב מאפשר לקנות מאזדה 2 2013 לפחות- חפש אחת דגם דינאמיק

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, colauti 9 כתב:

התקציב מאפשר לקנות מאזדה 2 2013 לפחות- חפש אחת דגם דינאמיק

האמת שכרגע אני נוהג על רכב מאזדה 2 2018 דינמיק של המשפחה... רכב מדהים מכל בחינה אבל בא לי לגוון קצת מהמאזדה.

נכון לרגע זה מצאתי פורד פיאסטה 1.4 טרנד 2012 עם 55000 קמ+- (ידוע שחריג, יבדק בקפידה) בהרבה מתחת לתקציב שלי שאני דיי מעדיף את האופציה הזאת, בכסף הנותר אוכל להשקיע ביישור קו. בנוסף סוויפט עם הנתונים הללו בקלות יעברו את ה35K... אעדכן בהמשך. 

בכל מקרה אשמח לשמוע עוד חוות דעת על שני הדגמים האלה ובמידה והפערים עד כדי כך גדולים לטובת סוויפט גם יהיה מעולה לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, istudent כתב:

שלום לכולם

מאמין שנתקלתם באין ספור פוסטים כאלה אז תחילה מתנצל 😅. במהלך החיפושים עברתי על פוסטים רבים אך כל פעם שהלכתי בעקבות המלצת דגם מסויים ונכנסתי בעובי הקורה גיליתי דברים בעייתים אז אני אשמח לקבל עזרה ממוקדת.

אני מחפש רכב אוטומט במחיר עד 30K עם אפשרות לחריגה קטנה במקרה הצורך. אני סטודנט שהולך להתמודד פעם בשבוע בערך עם העליות של ירושלים ומעט נסיעה עירונית (צפי לעד אלף קילומטר בחודש). לכן צריכת הדלק וחווית נהיגה פחות קריטיות בשבילי. שורה תחתונה - מחפש רכב נעים שיקח אותי מa לb, עדיפות לשנתון מתקדם, קילומטרז מתחת ל100 והכי חשוב אמין (צפי רצוי להחזקה 4-5 שנים).

במהלך החיפושים נדלקתי ממש על פורד פיאסטה, בטווח מחירים שלי אפשר להשיג 1.6 שנתון 2015 עם קצת חיפוש אך הבנתי שהדגם שלאחר המתחית פנים הוא בעייתי מבחינת הגיר הרובוטי, הייתי שמח לדעת האם זה צריך להיות בשבילי דיל ברייקר או שזה דבר סביל עם טיפול נכון. 

על פיג'ו 208 ראיתי המלצות חמות כאן בפורום אך מחוויות קודמות של מכרים קרובים אעדיף להתרחק מבעיות הטיימינג והחשמל. 

למעט הפיאסטה אני כרגע בחיפושים אחר פולו/ גולף (2009-2013) , i20 (רצוי אחרי המתחית פנים ב2012) , סוויפט (2010-2013 לפני ואחרי המתיחת פנים) .

שמעתי גם מעט המלצות על קיה ריו אך עליה לא בדקתי כלכך. 

בסופו של דבר אני יודע שמדובר על רכבים בסביבות גיל 11+- ומה שחשוב באמת זה איך התנהגו וטיפלו ברכב כל מה שאני יכול לעשות זה ללמוד על הפרטים היבשים וה"מחלות" כדי להתכנון לבדיקה. במידה ויש לכם ניסיון אישי עם הדגמים האלה אשמח לדעת איזה נפחים / מנועים / רמות גימור מומלצות יותר ומאיזה לברוח. 

מה אתה אומר על i35 שנתון 11 12?(חורג קצת מהתקציב האמור לעיל)

עריכה אחרונה על ידי Or l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסטודנט שלרוב נוסע לבד הייתי ממליץ על שברולט ספארק מ2016 רכב יוצא ליסינג אמור להימכר סביב ה33-35 אלף שח, רכב אמין, חסכוני וצעיר משמעותית מהאופציות הנל.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.9.2021 בשעה 23:57, Or l כתב:

מה אתה אומר על i35 שנתון 11 12?(חורג קצת מהתקציב האמור לעיל)

לדעתי זה רכב גדול בשבילי... אני חושב שיכולה להיות תמורה טובה יותר בסכום הזה

בקשר לספארק אני מעדיף שלא... מעט קטן לי

ככל הנראה הפיאסטה ירדה מהפרק ורציתי לדעת מה הדעות על פולו דור חמישי 1.4. הבנתי שיש בעיות עם הdsg אבל במקומות שחיפשתי ראיתי התייחסות בעיתית רק לדגם ה1.2 טורבו. מה דעתם על האמינות של הדגם השני? (יודע שהוא עגלה) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 21.9.2021 בשעה 21:16, Tal7 כתב:

אם תמצא סוויפט 2012-2014 שמורה בתקציב שלך, לך עליה בלי להסס. עברתי לכזאת אחרי מאזדה 2 מהדור החדש ואני נהנה מכל רגע. 
המנוע קצת חלש בשילוב הגיר האוטומט, אבל נסעתי איתה בכל מקום בארץ בלי בעיה ואפילו בכיף.

אז עדכון

בסוף מצאתי סוזוקי סוויפט 2013 במצב טוב עם 76K קילומטרז והלכתי עלייה. גם אני עברתי ממזדה 2 שנת 2018 ובאמת שחווית הנהיגה לא מאכזבת בכלל

במידה ויש לך מוסמך מומלץ שמתמחה בדגם מניסיון באיזור השפלה אשמח אם תשתף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...