Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לדו"ש/אדווצ'ר 250

iTZiX
שימו לב! השרשור הזה בן 987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם, אני מחפש לקנות את האופנוע הראשון שלי, אני מחפש אופנוע דו"ש/אדוונצ'ר 250, התקציב כרגע הוא 25K לאופנוע+ציוד רכיבה, יד 2 כמובן. בעקרון יש לי מקום לחרוג לכיוון ה30 אם זה באמת שווה אבל אני מעדיף לא לעבור.

הרכב הנסיעות שלי איתו הולך להיות מדי פעם נסיעות במהלך השבוע לעבודה (אשדוד - מרכז) ונסיעות שטח רגועות בסופ"ש, אני לא מחפש מהירות או כוח בכמויות (לא כרגע לפחות), מספיק לחווית נסיעה מהנה בכביש או בשטח.

בהתחשב שרוב הנסיעות שלי הן בכביש אני מעדיף אופנוע הפונה יותר לכביש עם יכולות שטח סבירות.

הניסיון היחיד שלי הוא עם crf250 בהוצאת רישיון ובכללי הוא הרגיש בסדר למרות שלא התנסתי איתו בכביש המהיר או בשטח (לפי מה שהבנתי זה אופנוע 250 יחסית חלש).

כרגע אני פתוח לכל דגם כל עוד הוא אמין וזול בביטוח (אם בכלל קיים הבדל בין הדגמים בביטוח).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממנו יש לך עוד 2 אפשרויות.

יש את ההונדה CRF250L שאותו אתה מכיר משיעורי הרכיבה, הוא אכן קצת חלש וגם הבולמים שלו רכים לשטח אבל למתחילים הוא יהיה בסדר גמור. 

בנוסף יש את הקוואסקי klx 250. הוא דומה מאוד להונדה. יש על שני האופנועים מבחני דרכים ותוכל לקרוא עליהם.

שני האופנועים זולים יחסית לימאהה, חלשים ממנו ופחות טובים ממנו בשטח.

בתור מתחיל אני מאמין שכל אחד מהשלישייה יענה לך לצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...