Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמדת טעינה ברחוב, אומץ, טיפשות או טעות?

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברחוב הסמוך, במפרץ חניה רגיל, לא חצר פרטית, אבל חניה שמשוייכת לדיירים, אחד השכנים הציב עמדת טעינה.

המחשבה הראשונה שעברה לי בראש הייתה "כמה זמן יקח עד שיחבלו לו, ישרטו לו, יבעטו לו". בפעם הבאה אחפש אם גם הציב בחצר/במרפסת מצלמה שמכוונת לשם.

למרות שאני מעמיד GTI ברחוב הסמוך, לא בחנוה פרטית, לא חושב שהייתי מרחיק לכת עד כדי כך.

מה דעתכם, זה צעד חכם, אמיץ או טפשות?

20210713_092112.thumb.jpg.b60b69db741ee46cc5045b036f15b717.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חריג בזה? יש לו חניה פרטית ושם עמדת טעינה.

אתה מעמיד GTI ברחוב? אנשים מחנים GTI בפאבלות בברזיל ולא קורה כלום.

זו לא טסטרוסה, קצר פרופורציות 😝

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעד נחוץ,  אמיץ להיות מהראשונים שעושים את זה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנתן וזוהי חניה בטאבו. הרבה אנשים עושים את זה, הוא ממש לא הראשון. מומלץ להתקין את העמדה בתוך ארון סגור למניעת ונדליזם, סקרנים וגנבי חשמל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי היה עדיף לו להתקין את זה על הקיר שם בתוך ארון עם מנעול.

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בהסכמת הדיירים כמובן.

אני חושב שבכל מקרה אתה צריך הסכמת דיירים כדי לשים את זה בחניון משותף.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי חבר שרכש טסלה, וועד הבית היה מאד קופראטיבי בכל מה שקשור להעברת התשתית בשטחים המשותפים והתקנת עמדת הטעינה בחניה שלו. 

הרבה מבינים שזה לטובת כולם כי הם מבינים שהראשון שעושה יוצר תקדים לכל מי שירצה לעבור לרכב חשמלי בעתיד. גם אף אחד לא ניזוק מזה בשום צורה, רוב האנשים לא מפגרים ויתנגדו סתם כי ככה. סתם להסתכסך על שטויות עם השכן? למה זה טוב?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לשים עמדה כזאת בחנייה.

היה ראוי שהיה ממגן אותה קצת יותר ולא היה משאיר את הכבל זרוק ככה כי זה באמת קצת קורא לוונדליזם אבל סופו של יום, עוד כמה שנים זה כנראה הולך להיות מחזה שגרתי בכל רחוב.

עריכה אחרונה על ידי mudale222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת תשתית  (בצורה נסתרת ובטיחותית) נדרש הסכמת הועד בלבד (ולפי תקדים קיים, גם את זה לא חייבים). העמדה עצמה חייבת להיות בשטח החניה הפרטית, כי היא מהווה מכשול שגם הועד לא יכול לאשר על דעת עצמו אלא בהסכמה מלאה של הדיירים או/ו קיימת התייחסות בתקנון הבית המשותף.

עריכה אחרונה על ידי utsur
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בהמון פרמטרים. העיקרי שבהם הוא האם החיבור לארון הבניין (התחשבנות חשמל מול הועד) או חיבור לדירה. אבל בגדול בין 5 אלף שקל עד 9 אלף(אפשר בפחות אם  משתמשים בשקע סיקון במקום עמדת טעינה ). תלוי מרחקים ,חציבות, הרמת משתלבות ועוד. אופציה נוספת יקרה ,ארוכה ומיגעת היא הזמנת שעון חשמל ייעודי לעמדת טעינה מחברת חשמל, אז מדובר על 12 אלף ומעלה

עריכה אחרונה על ידי utsur
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...