Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרכת נהיגה ספורטיבית (מתנה לאבא)

Tal7
שימו לב! השרשור הזה בן 1113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לקנות לי ולאבא הדרכת נהיגה כמתנה ליום הולדת.

אני מכוון להדרכת נהיגה מתקדמת על אחד הרכבים שלנו, בשילוב התנסות של על BRZ או דומה לה. הייתי שמח למשהו מהנה וספורטיבי, אבל גם הזדמנות להשתפר ולחדד את נהיגת היום יום. 

מבדיקה שעשיתי אני מבין שכדאי להתמקד באחד מהם, שילוב של שניהם יוצא או יקר מדי (עבורי כמובן) או מתפרש על פני יותר משני מפגשים. 

אשמח להמלצות על חוויות מהדרכות דומות מנסיון של מי שעשה כזו בכלל, ובזוג בפרט. 

תודה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי שובר כזה לפני כשלושה חודשים מהילדים והאישה. מסתבר שהם עשו עבודת שטח,  וחיפשו מידע בפורום, והגיעו אל אביאל יעקבי מ"דרייבלוג'יק", אבל הוא כבר לא עוסק בהדרכות אישיות.

הם יצרו קשר עם "אפקס דרייב", גם שם יש אביאל (שם משפחה אמיר). מדריך מעולה, בעל ידע רחב, מקצוען אמיתי, שיודע להעביר את החומר בצורה ברורה, מקצועית ונעימה. מומלץ.

הזמינו לי קורס נהיגה ספורטיבית בן יומיים. היום הראשון התקיים בצפון, בכביש נשר ובכביש בית אורן (כביש נס הרים פחות נוח ורלוונטי כיום), וכלל דגשים על נהיגה נכונה ואלמנטים מנהיגת מרוצים (מבט נכון, העברות משקל, בלימות נכונות והאצות ועוד).

המפגש השני התקיים במסלול בערד, ובו כבר מימשתי את מה שנלמד ונגענו בו ביום הראשון (בכביש ציבורי לא מגזימים, רק מקבלים טעימה זהירה).

אני הגעתי עם הרכב שלי, אבל תבדוק עם אביאל, אולי יש לו אפשרות לגייס רכב עבורך, או לשדך אותך למישהו שמדריך על רכב כזה.

20210609_071225.thumb.jpg.8cda3d4a85f574ed9f40b35794f03cef.jpg

1155564036_Screenshot_20210609-074116_VideoPlayer.thumb.jpg.5727573e52de142703fd52f7fa250474.jpg

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושאים לדוגמא בפורום בדיוק בעניין הזה:

אשכול מס' 1

אשכול מס' 2

אשכול מס' 3

אשכול מס' 4

אשכול מס' 5

אשכול מס' 6

אשכול מס' 7

אשכול מס' 8

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעדיף ללכת לכיוון של רכב לא שלך, אז ני שומע רק המלצות חיוביות על דין ועל פיליפ. המיאטה של דין היא אוטומטית מה שיכול גם להקל בהדרכה.

מעבר לזה, יש גם את פרודרייב עם הפג׳ו שלהם, שזה גם חוויה מעניינת כנראה, אם כי מסוג אחר.

מה שלא תעשה - ממליץ בחום לא ללכת לחוויות נהיגה ספרוטיבית למיניהן בנס הרים וכו׳. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

מה שלא תעשה - ממליץ בחום לא ללכת לחוויות נהיגה ספרוטיבית למיניהן בנס הרים וכו׳. 

כלומר, במסלול ולא בכביש ציבורי?

אם כן, למה?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלולים מאפשרים ללמוד ולתרגל בסביבה יחסית בטוחה, בטח הרבה יותר בטוחה בהשוואה לכביש.

אין הפתעות. אין רוכבי אופניים, תמהוניים שהולכים ברגל בשול, חיות בר, האטות לא צפויות מאחורי פניות עיוורות.

בימים מסודרים יש גם מי שמקפיד לשים לב לכל מה שקורה על המסלול, וגם אם נהג כלשהו עושה ספין - ידעו לעצור את המקצה.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עשיתי הדרכה עם אביאל מ-drivelogic. גם להם יש brz לחוויה והדרכה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, In Flames כתב:

אני אישית עשיתי הדרכה עם אביאל מ-drivelogic. גם להם יש brz לחוויה והדרכה

תודה! @pasat04 כתב למעלה שהוא כבר לא עוסק בהדרכות אישיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Tal7 כתב:

תודה! @pasat04 כתב למעלה שהוא כבר לא עוסק בהדרכות אישיות.

חידשתם לי. אדבר איתו, מעניין מה קרה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מאוד על @Philip R שכבר הוזכר פה, גם יש לו ברז.

אני חושב, ואשמח שיחלקו עלי, שהגיע הזמן לשים סוף להדרכות נהיגה בכבישים ציבוריים.

זה היה נסבל בקושי כשלא היו בישראל מסלולים, אבל זה כבר לא המצב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Morningstar תודה! 
אני גם בעד ללמוד במסלול, הסביבה הסטרילית והאפשרות לקחת את הרכב/נהג לקצה נשמע לי כמו מרכיב די חיוני ללמידה בחוויה כזאת.

עריכה אחרונה על ידי Tal7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Morningstar כתב:

אני חושב, ואשמח שיחלקו עלי, שהגיע הזמן לשים סוף להדרכות נהיגה בכבישים ציבוריים.

תוי מאוד במטרת וסגנון ההדרכה.

הדרכה שרובה בטיחות ונהיגה חלקה תהיה יעילה יותר בכביש ציבורי.

הדרכה ספורטיבית שמחפשת את המגבלות - רק במסלול.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...