Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איוניק 5 נחתה בישראל החל מ-189900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Haim26 כתב:

הסוכן מתחייב לספק את הרכב תוך חודש.

קיצר אתה מדבר על ייבוא אישי. אז מה הקשר לנושא?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 דקות, Haim26 כתב:

התמונה היא לא מישראל.

הסוכן מתחייב לספק את הרכב תוך חודש.

אז כפי שחשבתי - מדובר ביבואן מקביל שנותן הצעת מחיר הכוללת את הרווח שלו. מבדיקת דגמים אחרים הצעות המחיר במקרים כאלה יכולות להיות הזויות, ובמקרה שהדגם יושק בארץ הרוכש עלול לגלות שעשה עסקה גרועה מאד.

זאת מעבר לעובדה  שלא הייתי מייעץ למישהו לרכוש דגם כזה לפני שהשיווק הסדיר שלו החל בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, PriceDevil כתב:

אז כפי שחשבתי - מדובר ביבואן מקביל שנותן הצעת מחיר הכוללת את הרווח שלו. מבדיקת דגמים אחרים הצעות המחיר במקרים כאלה יכולות להיות הזויות, ובמקרה שהדגם יושק בארץ הרוכש עלול לגלות שעשה עסקה גרועה מאד.

זאת מעבר לעובדה  שלא הייתי מייעץ למישהו לרכוש דגם כזה לפני שהשיווק הסדיר שלו החל בישראל.

נכון. מדובר ביבואן זעיר.

עדיין אני מעריך שצמפיון יתמחרו באיזור ה280 אלף.

ימים יגידו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, PriceDevil כתב:

לחלוטין לא שייך לחברת הליסינג (כמו שדלק לא שייך אליהם)

המעסיק יתקין עמדת טעינה עם מונה נפרד, וישלם לעובד לפי הצריכה. (אפשר גם לשים בעמדה צ'יפ שלא מאפשר טעינה כלי רכב אחרים למעט הרכב הספציפי)

בדלק נכון, בחשמל יכול להיות שיהיה יותר משתלם שחברת הליסינג תהיה בעלת העמדה ותעשה את ההתקנה, והמעסיק ישלם להם על כך (ועל החשמל עצמו כמובן)

היום המחיר של הדלקן זניח, אבל העמדת טעינה היא סוג של מקבילה לדלקן ולא לדלק.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, evc כתב:

אני צופה לא מעט ביטולי הזמנות למודל 3.

כן בטח. אני מעוניין לראות את הראשון שיש לו כסף לקנות את שתי המכוניות קונה מכונית משפחתית קוריאנית, שבמקרה היא חשמלית. אין לה שום ביצועים מפילי לסת ממשפחתית ממוצעת היום. ואת זה הוא יקנה במקום השפיץ של הטכנולוגיה בעולם הרכב כיום. שגם ממותגת וממוצבת הרבה יותר גבוה מהיונדאי הזו. 

ציי רכב והנחות אולי... אנשים פרטיים לא יודע נראה לי הזוי.באלא אם כן ההקצאות של טסלה ישארו כל כך נמוכות.

אה וכשזה בטסלה פתאום גג פנורמי נהפך מתוספת אבזור יוקרתית למדיי לחיסרון נו בסדר...

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בדלק נכון, בחשמל יכול להיות שיהיה יותר משתלם שחברת הליסינג תהיה בעלת העמדה ותעשה את ההתקנה, והמעסיק ישלם להם על כך (ועל החשמל עצמו כמובן)

היום המחיר של הדלקן זניח, אבל העמדת טעינה היא סוג של מקבילה לדלקן ולא לדלק.

אני סומך על כלמוביל ועל חברות הליסינג שימצאו פתרון הולם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, zvit כתב:

נכון הוא איטי יותר מ-0-100 - אז מה?

מה זאת אומרת "אז מה?"

יש אנשים שזה חשוב להם, חלקם גם גולשים בפורום מסוים שמאגד נושאים רבים מאותו תחום עניין. משהו עם סראס, נראה לי סארספורום :)

בקיצור אני מאמין שהכל תלוי באיכות החומרים. אם זה כמו של הקודמת, אז זו סתם עוד יונדאי אפרורית מפלסטיק זול. לא חושב שהיא תעמוד ראש בראש עם הטסלה או רכבי בנזין באותו תחום מחירים. מאידך, אם האיכות טובה והנסיעה נעימה, אז אולי דווקא תמכור טוב. 

בכל אופן כל רכב חשמלי שמצטרף להיצע בארץ זו ברכה. מקווה שיעלו כמה על הכביש כי היא בהחלט יפה. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקהל לקוחות מסויים הייפ לטסלה.

רוב קהל הלקוחות לא מכיר אותה.

רוב קהל הלקוחות מעדיף לרכוש מותג מוכר ו"בטוח".

ליונדאי יש סוכנויות בכל פינה.

את המודל 3 אתה יכול לראות רק בקניון איילון ומתישהו גם בסוכנות בפתח תקווה.

ליונדאי יש מוסכים בכל פינה, לטסלה רק בפתח תקווה.

ליונדאי יש מערך מכירות משומן כולל טרייד אין, מבצעים, מימון. לטסלה לא.

אני רואה משפחה עם ילדים קטנים מתחבטת איזה רכב לרכוש וזה יראה ככה:

הבעל מתלהב ומכריז עם חזה מנופח וריר נוזל משפתיו: "רק טסלה מודל 3 זה הרכב שאנחנו צריכים, רכב נוסע פגז, נוסעים לקניון איילון".

האישה עונה: "תרגע תרגע טסלה שמסלה, קניון איילון קניון חדלון, נוסעים לסוכנות יונדאי וקונים במבצע חבר, יונדאי חסכוניים בדלק, אמינים וקל למכור יש כזה רכב לרבקה הקוסמטיקאית והיא מבסוטה עד הגג, תעמיס את הטיולון והעגלה וסע לאט הפעם בלי ההשתללויות שלך, בדרך נעצור בשווארמה אבו עלי".

מתקן לך:

האישה עונה: "תרגע תרגע טסלה שמסלה, קניון איילון קניון חדלון, נוסעים לסוכנות יונדאי וקונים במבצע חבר, יונדאי חסכוניים בדלק, אמינים וקל למכור יש כזה רכב לרבקה הקוסמטיקאית והיא מבסוטה עד הגג, תעמיס את הטיולון והעגלה וסע לאט הפעם בלי ההשתללויות שלך, בדרך נעצור ברולדין, יש עוגת שמרים בקופון של 10₪".

אשה שמבקשת לעצור בשווארמה אבו עלי, לא נוסעת על חשמלית...
  • מצחיק 4

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה של אחד העיתונים - "מערכת חשמל סופר-מתקדמת במתח 800V - זהה לפורשה טייקן - תאפשר טעינה אולטרה מהירה"

העיתונות של היום זה כמו פרסומות באתרי פורנו.  

• מצחיק 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה אחד הרכבים המכוערים בישראל. עיצוב כל כך מרובע. פינות חדות. למה לעזאזל הפנסים מלבניים?

1494217550_.png.9262b2ada49507bf7ee68b7e6e0d01f4.png

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • רעיון גרוע 3
  • לא הבנתי... 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, AmitGo כתב:

מתקן לך:

האישה עונה: "תרגע תרגע טסלה שמסלה, קניון איילון קניון חדלון, נוסעים לסוכנות יונדאי וקונים במבצע חבר, יונדאי חסכוניים בדלק, אמינים וקל למכור יש כזה רכב לרבקה הקוסמטיקאית והיא מבסוטה עד הגג, תעמיס את הטיולון והעגלה וסע לאט הפעם בלי ההשתללויות שלך, בדרך נעצור ברולדין, יש עוגת שמרים בקופון של 10₪".

אשה שמבקשת לעצור בשווארמה אבו עלי, לא נוסעת על חשמלית...

מתקן לנוסח מרוקאי:

האישה עונה: "אתה חי בסרט כפרה, טסלה שמסלה, קניון איילון קניון חידלון, אנחנו נוסעים לסוכנות יונדאי של שמעון הבעל של מרסל לקנות יונדאי חשמלי במבצע חבר, נרשום אותה על השם של אבא שלך מוריס הרס"ר. זה האוטו הכי חסכוני בדלק, יש כזה לשושי הקוסמטיקאית היא מטעינה איתו את הפיצנטה החשמלית. תעמיס את הטיולון והעגלה בטראנק וסע לאט בלי דאוינים מאמי, בדרך נעצור במסעדת מסעודה נעמיס סיר קוסקוס בפראנק יפראנק"

• מצחיק 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להשוות כל חשמלית שעושה יותר מ-3 שניות למאה ועולה שקל יותר מ-179999 שקל, אז על פניו אין לאף מכונית אחרת זכות קיום בעולמו של אילון מאסק.

הטסלה משווקת כגאדג׳ט חשמלי עם תאוצה מפגרת לשקל, השאר משווקות כמכוניות חשמליות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...