Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יאריס 2013 - טורים קופצים

BigMac
שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, yairw כתב:

אם זה רק בעמידה, זה לא אמור לכוון אותנו למנוע צעדים/IAC

בנוסף, לא יודע כמה אני סומך על ניקוי ללא פירוק, לי דווקא זה נשמע כיותר מזיק ממועיל

אין מנוע צעדים במצערת חשמלית

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לנתק מצבר עשר ד"ק ?.. לאפס את המחשב

אני בעל טויוטה יאריס 2012 ובאמת חושב שהפיתרון זה לפרק בית מצערת ולנקות כמו שצריך עם ספריי קרבורטורים ולראות אם משתפר

מתי הרכב עבר טיפול ?. פלאגים ? שמן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.6.2021 בשעה 02:43, tribel כתב:

אין מנוע צעדים במצערת חשמלית

אבל אם יש כזו בעיה אפשר שיעשו ניקיון למצערת חשמלית כמו אצלי בסיוויק 2013- העבודה כמובן יותר מורכבת ולכן יותר יקרה-יש רכבים בהם הגישה אל המצערת אינה נוחה ולכן יש לפרק מס' חלקים קרובים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.6.2021 בשעה 20:34, BigMac כתב:

חברים, בבקשה תנו לי המלצה למקום שיעשה לי עבודה מקצועית ויסגור לי את הסיפור.

אזור מרכז/ גוש דן

יוסי זיסו ביפו- רחוב הראש פינת סלמה.

הרכב שלי טופל אצלו (ביד הראשונה,אצל הבעלים שלפני) והיו לו רק מילים טובות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה נפתרה התעלומה!

המוסך הביתי שהייתי מטפל בו, התגלה כחנטריש, לא NGK ולא נעליים, אלא מצתי דנסו, שנראו בני 100 אלף ק''מ ולא 27 ק''מ!

כנראה בכלל לא התאימו לרכב ושיגעו לי את כל האוטו (אחרי עימות קצר איתם החזירו 300 ש''ח)

תודה רבה לכל המומחים של הפורום שמלכתחילה כיוונו אותי למצתים.

תודה מיוחדת לklasa התותח על שהכווין אותי למוסך ברוך ברחוב הפטיש 6 נס ציונה. אנשים טובים, הבן של הבעלים חזק בתחום של המכוניות, מרוצים וכו' (אסף נצר).

עשו לי טיפול לרכב (שמן, פילטר שמן ואוויר), החליפו מצתים לדנסו ע''פ מפרט הרכב, שמו תוסף דלק וניקו לי יפה את המנוע תמורת 1000 ש''ח.

האבסורד המזעזע הוא שעברתי לפחות 5 מומלצי על במדרג ואיזי ואיפה לא, ואף אחד לא חשד במצתים.. פשוט הזיה מה שקרה כאן..

מצורף המצתים שהיו והוחךפו והשמן ששמו לי

IMG_20210704_190758.jpg

IMG_20210704_174613.jpg

IMG_20210704_174441.jpg

IMG_20210704_174137.jpg

עריכה אחרונה על ידי BigMac
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...