Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קידודים לסקודה קארוק

Omri_J
שימו לב! השרשור הזה בן 544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין קולומבוס בארץ ברכישת רכב למיטב ידיעתי.

יש לי בולרו, שסורס (מקווה שתוכנית).

יש תמיכה בsmartlink/android auto/apple car play. אבל אין אפשרות להתחבר לרשת, הסייעת הקולית לא עובדת וכמובן שאין חיבור אלחוטי לaa/cp.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Omri_J כתב:

אין קולומבוס בארץ ברכישת רכב למיטב ידיעתי.

יש לי בולרו, שסורס (מקווה שתוכנית).

יש תמיכה בsmartlink/android auto/apple car play. אבל אין אפשרות להתחבר לרשת, הסייעת הקולית לא עובדת וכמובן שאין חיבור אלחוטי לaa/cp.

עניתי לפנייך,בקיצור כל התחום הולך לכיוון של:היצרן יהיה גם ספק חבילה,נפח גלישה,ספק תוכן,רכישות מתוך אפליקציה....מה שטסלה עושה שנים,לאט כולם מתיישרים לפי זה.
אז לא מספיק גיור,זה מחייב הסכמים עם "שחקנים" מקומיים,בקיצור סלט !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חי עם זה בשלום, אם הייתי יכול לשלם ליצרן על הפעלת פיצ'ר שקיים פיזית ברכב.

יש wifi? תן לי להפעיל אותו, יש מצלמה? תן לי להפעיל זיהוי תמרורים/אורות גבוהים אוטומטיים. גם אם זה תמורת תשלום.

פיגור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Omri_J כתב:

יש wifi? תן לי להפעיל אותו, יש מצלמה? תן לי להפעיל זיהוי תמרורים/אורות גבוהים אוטומטיים. גם אם זה תמורת תשלום.

פיגור...

הרבה אנשים היו חיים עם זה בשלום,ואם היו מסבירים להם איזה פיוצ'רים נוספים אפשר לרכוש או להוסיף,גם היו משלמים,אבל בגלל המבנה של שוק הרכב המקומי (האמת יש עוד הרבה מדינות באותה מצב,ישראל לא ייחודית) אתה בתור לקוח קצה,שבפועל קונה בהרבה מאוד כסף "מוצר" אין לך שום שליטה על זה,מה הרצונות שלך זה הדבר האחרון שמעניין את היבואן,משיקוליו החליט,לכן אתה תקבל מוצר מסורס!!
כל תעשיית הרכב צועד לכיוון הזה,אבל יקח עוד הרבה שנים עד שהיבואנים יתחילו להשקיע משאבים,להכשיר כוח אדם ויתחילו לסגור הסכמים עם ספקים מקומיים לצורך לוקליזציה מלאה !
אתה מדבר על "בידור",אז מה יגיד קונה,שהיה רוצה רכב PHEV מתקדם של קבוצת VAG,אחרי שאתה מכניס יעד,המערכת מראש יודע לעשות אופטימיזציה לפי טופוגרפיה של המסלול וסוג הכבישים,איפה להשתמש במנוע חשמלי ואיפה במנוע היברידי,כדי להיות הכי חסכונית...עוד כמה זמן אתה חושב שיהיה פה ספק שמסוגל לספק DATA כזה ? הרי לא נראה לי שיבואן ישקיע בזה,עכשיו איך אותו ספק יתממשק עם כל היצרנים,הרי כל אחד עם מערכות שונות.
בקיצור כוח עיבוד יש,אלגוריתמים מבוססי AI ו-ML גם,מה שנשאר זה DATA,לכן עוד הרבה שנים יהיו פה מוצרים מסורסים או עם יכולות שלא ניתן להפעיל אותם בארץ כי לא יהיו רלוונטיות,כי אנחנו מדינה קטנה,עם שפה מוזרה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש  ברשותי שני רכבים קארוק  1.5 סטייל  +  בבעלות פרטית וארונה  1.0 ליסיניג  של שלומה כאל  שניהם 2019 פתרתי את הבעיה  בצורה  מאוד פשוטה שניהם היו חסומים .ישנו מוצר  שנקרא OBDELVEN ניתן  לפתוח את המירור לינק  או  אנדרואיד  אוטו . עובד  מעולה  בשניהם,אומנם לא  אלחוטי  לא היה  בשנתון  הזה. חיבור בעזרת  USB והכל מוקרן  למסך  הרכב כולל חיפוש  קולי  ועוד  כל מיני  פיצ'רים 

https://obdeleven.com/en/ 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תודה 

יכול לפרט מה זה פותח? אנדרואיד אוטו/קארפליי יש לי. אפשרויות שלא פעילות הן:wlan (נניח להתחבר לhotspot של הטלפון, זה גם תנאי לwireless android auto וגם אולי אוכל לעדכן אם וכאשר יצאו עדכונים לאינפוטיימנט).

הסייעת הקולית (לורה?) לא פעילה, לוחצים על הכפתור, כתוב שמפעיל אבל בפועל לא קורה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2021 בשעה 23:43, Omri_J כתב:

פיגור...

למה קבעת כי החסימה היא ברמת תוכנה ונעשתה על ידי היבואן בכוונה תחילה בטרם המכירה?

אולי המגבלה היא בכלל חומרה, כי ככה הוזמן הרכב מהיצרן ואתה מחפש פתרון תוכנתי שכלל לא ישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

היי אנדרואיד  מירור לינק  עדין לא  זמין לאלחוטי  רק  אפל קאר  פלי ברכבים שתומכים ....אולי שנה הבאה יצא  עדכון אחרי חפירה ארוכה בפורמים בחול 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

שנה הבאה הגיעה.

בחו"ל כבר תומכים באנדרואיד אלחוטי בסקודה, בישראל רק אפל עובד.

מכיוון שהרכב הגיע אלי ממש הרגע אני רוצה להניח שהוא מעודכן, בפרסומים יש תמיכה באנדרואיד אלחוטי.

למישהו אנדראויד אלחוטי עובד? כמו כן, איזה פונקציות ה OBD ELEVEN שדובר כאן יפתח?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם ניתן להפעיל את זה, זה ככל הנראה דרך FEC ולא דרך קידוד. רוב הדברים היום הם SaaP. 

בכל אופן, כל הדברים האלו נורא תלויים באיזו מערכת יש ברכב שלך, יש כמה מק״טים ולא הכל נתמך.

היחיד שכנראה ידע לענות זה הדר מ-HiLed בכפר סבא. צור איתו קשר. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...