Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי P0335 C1208 - i25 מנוע מדומם בהדלקת מזגן

carlight
שימו לב! השרשור הזה בן 1106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התשובה,

האם ידוע לך אם יכול להיות הגיוני שהחיישן (קראנק) באמת בסוף חייו? בקצרה - כשמדליקים מזגן לרוב הסלד משתגע בין 500-1000 עד שמתכבה המנוע בדר"כ, ללא מזגן אבל עם הרבה צרכני חשמל - הכל תקין.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהוחלף החיישן, הרכב עבר 2 בדיקות מחשב במקומות שונים ואף אחד לא עולה על התקלה, בנוסף עבר גם בדיקה עם מכונת לחץ (אני חושב) למזגן ויצא תקין.

הלכתי ל5 מקומות שונים ואף אחד לא הבין מה הבעיה, בעל מקצוע אחד ניתק את הקונקטור של המדחס ואז הסלד שיחק פחות אבל לא התכבה וכמובן שלא היה מזגן עד שחיבר חזרה והמנוע התכבה.

אם למישהו יש רעיון/עצה או המלצה אני יותר מאשמח, תודה!

עריכה אחרונה על ידי carlight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מתי הוחלפו פלאגים . האם ביצעת ניקוי לחיישן MAF? מה המצב של הפילטר אוויר ( של המנוע)?

נסע על הדרך למצוא בריחת ואקום. 

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד שניה, תדלקת לאחרונה בחיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, netanel1014 כתב:

תבדוק מתי הוחלפו פלאגים . האם ביצעת ניקוי לחיישן MAF? מה המצב של הפילטר אוויר ( של המנוע)?

נסע על הדרך למצוא בריחת ואקום. 

הרכב עבר טיפול פלאגים פילטרים וכו לפני 1000 קמ בערך והתקלה הייתה גם לפני.

לא ניסיתי לנקות חיישן maf מחשש שיהרס.

לפי מה שהבנתי בדקו ואין בריחת ואקום אבל כמו שאמרתי כשניתקו את הקונקטור של המדחס הסלד שיחק קצת אבל לא התכבה המנוע, כשחיברו חזרה את הקונקטור הרכב התכבה.

אולי חשוב לציין אבל גיליתי היום שכשהמזגן על 3 (מתוך 4) הסלד לא מתחרפן אלא נשאר באזור 750 ולא מתכבה מתוך הפעמים שניסיתי).

לפני 3 שעות, EliC25 כתב:

תגיד שניה, תדלקת לאחרונה בחיפה?

לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן,

בהמשך לתקלת מזגן שמכבה את מנוע הרכב על עוצמה 1 ו-2, נוקתה מצערת כולל פירוק, הרכב עבר 2 בדיקות מחשב (ועוד כמה עם elm327 ביתי), בבדיקות לא מצאו כלום, בסוף מוסך אחד שבדק עם מחשב אמר שלא מצא כלום ושננסה להחליף חיישן קראנק, החיישן הוחלף והתקלה לא נפתרה, הוא אמר שאין לו עוד רעיונות והלכתי משם עם חיישן חדש (180 שקל) והחיישן הישן.

היום ביצעתי בדיקה עם elm327 ביתי ובבדיקה נמצאו תקלות P0335 וגם C1208 (שתי אפליקציות אחת מהן מצאה רק את P0335).

לגבי תקלה P0335 הבנתי שזה חיישן קראנק אבל הוחלף כבר לאחד חדש ומקורי (לפני הסריקה היום), בנוסף גיליתי היום שהמוסכניק החליט על דעת עצמו לאפס לי תקלות (לפני החלפת החיישן) ועכשיו המחשב חושב שהיו תקלות לפני 400 קמ במקום לפני מעל 70 אלף!

בלוח שעונים אין שום נורה, ממה יכולות לנבוע התקלות?

תודה רבה!

מצורפות תמונות של התקלות שנמצאו + תמונה מאפליקציית טורק שלא הבנתי מה זה אומר אשמח לעזרה.

Screenshot_20210404-163129.jpg

Screenshot_20210404-160235_Torque.jpg

Screenshot_20210404-160520_Torque.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. המכשיר ברשותך לא נותן רשימת תקלות אמיתיות כנראה.

2. צריך לגשת למזגניסט כי הבעיה קשורה נטו למיזוג אוויר ולא מכאנית לשום דבר אחר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, colauti 9 כתב:

1. המכשיר ברשותך לא נותן רשימת תקלות אמיתיות כנראה.

2. צריך לגשת למזגניסט כי הבעיה קשורה נטו למיזוג אוויר ולא מכאנית לשום דבר אחר.

פעם שסרקתי איתו לא הופיע כלום ולפני כמה ימים סתם סרקתי וזה הופיע אז אני לא יודע.

זהו שאני הולך לבעלי מקצוע והם לא יודעים מה להגיד לי, הם לא מצליחים להבין למה על 1-2 יש בעיות ועל 3-4 750 סלד יציב. היחידים שלא ניסיתי הם יונדאי עצמם (למרות שבעיר שלי השירות שלהם מזעזע לפי מה ששמעתי ממכרים) אבל כנראה שאבקר שם בתחילת שבוע ונקווה לטוב.

לפני כשעה, danniel כתב:

האם חוזרות התקלות אחרי המחיקה ואחרי שמתרחש דימום מנוע כמה פעמים? 

לא ניסיתי, בלוח שעונים לא מופיעה שום נורה (מלבד דלת, חגורה וכו כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדכון? יש לי חבר עם תקלה דומה..

אולי הרצועת אביזרים טיפה רופפת? תבדוק אם צריך למתוח אותה.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא, הלכתי ליונדאי לא יכלו לקבל אותי באותו זמן וכרגע פחות פנוי לזה.

רצועת אביזרים חדשה הוחלפה באוגוסט 20, לא רופפת היום.

מה התקלה סתם מתוך סקרנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, carlight כתב:

לצערי לא, הלכתי ליונדאי לא יכלו לקבל אותי באותו זמן וכרגע פחות פנוי לזה.

רצועת אביזרים חדשה הוחלפה באוגוסט 20, לא רופפת היום.

מה התקלה סתם מתוך סקרנות?

כשהרכב קר והמזגן עובד + פנסים הסל"ד צונח לאזור ה500 המנוע מגמגם למשך שניה ואז הוא עולה בחזרה לאיזור ה700-800 ושוב פעם ככה לפחות 5 -10 דק' עד שזה נשאר יציב..

מצערת נוקתה , הוחלפו פלאגים. זה עזר וזה לא ממש מורגש עכשיו.. אבל לא העלים את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קורה רק אם המזגן על עוצמה 1 או 2, 3 ו-4 תקין.

אורות וצרכני חשמל נוספים בלי מזגן (או עם מזגן על 3/4) הכל בסדר.

גם אני עשיתי מה שהוא עשה ובנוסף גם החלפתי חיישן קראנק ועשו 2 בדיקות מחשב, מיואש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...