Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי רכישת רכב יד 2 עד 90 אלף ש"ח

MaTaNxX
שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים , אני מחפש לרכוש רכב חדש -לאחר שהאיוניק שהייתה אצלי קצת יותר מחודשיים חוותה אובדן להלכה (תאונת שרשרת שפירקו לי את הרכב -לנהג שלום ) 
הרכב מיועד לנסיעות יחסית ארוכות כל יום - קריית מוצקין- מכללת כנרת(טבריה) וכמובן טיולים פה ושם. 
הדגשים שלי הם על אמינות הרכב ,אחזקה לא יקרה וצריכת דלק טובה בנסיעה כמו שציינתי ובנוסף  חווית נסיעה נעימה ושקטה.

כרגע מתלבט בין מספר דגמים, 

הונדה סיוויק 1.5 ל' טורבו 

יונדאי איוניק/קיה נירו - הצריכה של האיוניק מוכרת לי אבל מצד שני באלי רכב קצת יותר צעיר עם כוח 

טויוטה אוריס האצ'בק היברדית 

אציין שאני מחפש רכב עם יותר מ100 כ"ס  ואשמח גם להמלצות של דגמים אחרים מכם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 2.0 תספק ביצועים והתנהגות טובה
חוויית נסיעה נעימה, ביצועים טובים וצריכת דלק לא רעה תמצא בגולף 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוס ct200 תספק אמינות, שקט ואחזקה לא יקרה. ביצועים זה כבר לרכב אחר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@noknok מעדיף כוח אני שמח לפעמים לשחרר תרגל על הגז ולתת לרכב לדהור קצת 

mcshmupi- מנועי 2 ליטר פחות באים בחשבון בעיקר כי אני סטודנט והצריכת דלק היא בראש ובראשונה 

pooh-bear- אין לי שמץ לגבי לקסוס, פרט לעובדה שאני יודע שזה רכבים יקרים ואם אקנה כזה זה כנראה יהיה עם קילומטראז גבוה מה שאני ממש לא רוצה 

אני מחפש לרכוש רכב עם גג 60 אלף ק"מ בגלל שאני אעשה עליו ב4 שנים הקרובות כ30 אלף בשנה בקלות 

אם אני אמקד את החיפוש יותר נכון הדרישה היא צריכת דלק ואחזקה זולה ומנגד החלום הרטוב זה סיוויק (למה? אני לא יודע אני פשוט חולם על סיוויק) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מכוון לרכבים משפחתיים? 

רכב סופר מיני בתקציב הזה יהיה רכב חדש או כמעט חדש. 

סיטרואן c3 תהיה נוחה וחסכונית. 

מאזדה 2 תהיה זריזה ואמינה. 

סיאט איביזה תהיה צעירה עם שילוב טוב בין ביצועים וצריכת דלק. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכוון לרכב משפחתי , ממספר סיבות 
הראשונה זה רכב שני בבית ואנחנו 5 נפשות כך שלפעמים מעמיסים אצלי ברכב קניות /אנשים או דברים גדולים שרוצים לקנות וברכב השני אין מקום 
ודבר שני בגלל שאני מעדיף רכבים עם נוכחות בכביש 
לא ציינתי את זה אבל אני בהחלט מודע לזה שאני יכול לרכוש לדוגמא קיה פיקנטו GT LINE ויישאר לי עודף. היא עדיין לא בעדיפות אצלי, לגבי סיטרואן/פיג'ו הן חד משמעית אפילו לא על הפרק אני ממש לא אוהב את הנהיגה בצרפתיות, איביזה חורגת מהתקציב ובנוסף אני חושש מאחזקה יקרה כי זה בסוף ואג ואני לא מתמצא בעלויות האחזקה שלהן  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי אי פעם שאמליץ לסטודנט על סוזוקי קרוסאובר טורבו. אבל היא מתאימה בדיוק לצרכים. 

מרווחת, זריזה (טורבו 140 כ"ס וגיר אוטומטי רגיל), חסכונית בדלק ובעלויות אחזקה (ביטוח, טיפולים, חלקים). 

מאוד אמינה ושומרת ערך. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, MaTaNxX כתב:

לא ציינתי את זה אבל אני בהחלט מודע לזה שאני יכול לרכוש לדוגמא קיה פיקנטו GT LINE ויישאר לי עודף. היא עדיין לא בעדיפות אצלי, לגבי סיטרואן/פיג'ו הן חד משמעית אפילו לא על הפרק אני ממש לא אוהב את הנהיגה בצרפתיות, איביזה חורגת מהתקציב ובנוסף אני חושש מאחזקה יקרה כי זה בסוף ואג ואני לא מתמצא בעלויות האחזקה שלהן  

אנשים קצת מגזימים עם עלויות האחזקה.

טפל במוסכים הנכונים והמחירים יהיו סבירים לגמרי.

יש גם הנחות במוסכים מסוימים דרך מועדון סיאט בפייסבוק, חסכתי ככה 400₪ בטיפול הראשון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...