Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אתם קיבלתם שינוי תנאים של וואספ פרטים בפנים

yor2
שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז וואספ משנה מדיניות.

ואם אבנתי נכון תמכור תמידה שלנו ל פיסבוק ועוד גורמים במשפחת פיסבוק.

אני אשרתי עד שניתקלתי בכתבה הזאת. גם אחותי  נפלה בזה.

אני מחקתי תחשבון שלי. שיסתדרו בלעדי.

https://www.ynet.co.il/digital/technews/article/H1R0q5mAP

חזרנו לsms ומייל.

פגשתי אנשים שעוד לא קיבלו את זה.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא תמכור את המידע אלא תשתף אותו  (היא שייכת לפייסבוק).

מה ההבדל בין המידע שהיא תעביר לפייסבוק לבין המידע שמסרת לפייסבוק ישירות או לכל אפליקציה אחרת שמותקנת אצלך בסלולרי ?

בסבירות מאוד גבוהה, אתה אישרת לאפליקציות אחרות לאסוף את אותו מידע (ולעיתים אפילו יותר מפורט).

נכון שיש אופציות אחרות, חלקן יותר טובות, אך בשוק הישראלי שיש לו  אפס תובנה ואכפתיות לגבי נושאים של אבטחת מידע ופרטיות, קשה להסתדר בלי וואטסאפ (בעיקר כאשר מדובר במקום עבודה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווצאפ החלה להעביר מידע לפייסבוק מהרגע שנקנתה על ידי פייסבוק, לפני... שנה? שנתיים?

בקיצור, אם לא הסרת את האפליקציה *אז* - מה שעשית עכשיו לא משנה בכלל. הספיקו כבר "לשתות" ממך מה שבא להם.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהנו.

כאילו החיים שלי מעניינים מישהו 

מקסימום יעשו עוד יותר קאסטומיזציה לפרסומות, עדיף

פרטיות כבר מזמן אין לך תרצה או לא תרצה

מחקת גם את הג'ימייל שלך? ועוד בערך 100 אפליקציות שרצות אצלך בטלפון ויש להן הרשאות כאלה ואחרות,  וחלקן שותות מידע גם בלי הרשאות ישירות?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

ווצאפ החלה להעביר מידע לפייסבוק מהרגע שנקנתה על ידי פייסבוק, לפני... שנה? שנתיים?

בקיצור, אם לא הסרת את האפליקציה *אז* - מה שעשית עכשיו לא משנה בכלל. הספיקו כבר "לשתות" ממך מה שבא להם.

נכון.  אבל היתה לך אפשרות לחסום את זה.

אחשב אי אפשר.

וואספ נקנתה ב שנת 2014.

לפני כשעה, ALÞћÃ כתב:

מהומה על מאומה. אפליקציות כדוגמת Truecaller הרבה יותר "אלימות" והאבסורד הוא שאין לך בכלל שליטה על איסוף המידע שלהן אודותיך.

אני ממעיט להוריד זבל למכשיר.

גם ככה יש לי מכשיר פשוט ב600 שקל.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיתוף מידע לפי מה שהבנתי זה לא הודעות (כי לא ניתן, הם מוצפנות מקצה לקצה) אלא כל מיני נתוני מיקום (אם אפשרת) ומידע על המכשיר וכל מיני מטא דאטה.. בעקרון אסור להם לקרוא את ההודעות שלך.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן עוד כתבה מ n12.

כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה.

N12 - החל מ-8 בפברואר: וואטסאפ תעביר את המידע שלכם לפייסבוק (mako.co.il)

במדינות האיחוד האירופי, למשל, העברת המידע לפייסבוק אסורה - כך שהתקנה החדשה לא תהיה תקפה. בישראל, לעומת זאת, הרגולטור לא מטיל כל הגבלה על ענקיות הטכנולוגיה.  

עוד דבר המסך שלי היה שונה.

תומרת בצד ימין מאוחר יותר. בשמאלי מסכים.

עריכה אחרונה על ידי yor2

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה משנה? מה כבר יכולים לדעת עליך שלא ידעו כבר?

זה לא שאתה שולח לאנשים סיסמאות לחשבון הבנק שלך או מספר כרטיס אשראי בוואטסאפ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yor2 כתב:

חזרנו לsms ומייל.

איזה מייל?

GMAIL עוברים על כל המיילים שלך.

וואסאפ בקרוב יתחילו לחסום מתשמשים כמו שהם עושים הרשתות שלהם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gmail אני יודע.

ואיך יחסמו אם לא יקראו  תעודעות.

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. אני עם vpn אירופי. מעניין אם תגיע הבקשה... כמו כן זה כנראה לא על שיחות כי יש לי הרבה שרשורים עם אירופה ששם לצד השני יש חוקים שונים.
בנושא אחר : כבר פגשתי כמה אנשים שענו לספאם שמבקש את הקוד שנשלח:
WhatsApp kod: 435-990
Dogrula: v.whatsapp.com/435990
Kodu paylasmayin

לא להתפתות גם אם זה מאמא שלכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי, העברת מידע על שימוש נותן תובנות רבות. ההודעות עצמן והדיק פיק שלך לא מעניינות אף חברה וסינון התוכן או חיפוש בו לא נותן דבר לאף חברה. הערך האמיתי נמצא בדפוסי השימוש.

את ספר הטלפונים שלך ואנשי הקשר כבר מזמן שיתפת בכל מקום במיוחד אם אתה אי פעם התקנת את ה true caller.

פייסבוק כבר מזמן יודעת את מספר הטלפון שלך גם אם לא ציינת אותו בכרטיס הפומבי שלך. 

פייסבוק היא חברה עיסקית והכסף מגיע מפרסום. איחוד התובנות בין המוצרים נותן לה יכולת לדייק בפרסום פרטני. כלאמר אם אני עוקב אחרי דפי העוסקים ברכב, כמו CF אבל חבר בקבוצת WAPP של BMW למשל אני אקבל פרסום יותר ממוקד לכיוון BMW ולא לרכב באופן כללי. 

את תוכן ה"חחחח אחי" אין טעם ואין ערך לקרוא. 

צאו מהסרט, תכני השיחות שלכם לא מעניינים את פייסבוק הם כן מענינים את ה home land security 🤫🕵️‍♂️👮‍♂️  אבל את זה לא פייסבוק מנטרת 😉

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • רעיון טוב! 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...