Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם "ספר נהג", ברכבים החדשים, הוא נחלת העבר?

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, sperial כתב:

תודה.

עכשיו אני מבין למה אין תרגום הספר באתר של צ'מפיון. האמת - להתחיל לנווט בדבר הזה בטלפן כשאתה עם בעיה ברכב - תודה, לא. ממש לא נוח.

האדם הפשוט שיש לו איזשהי בעיה ברכב לא פותח ספר רכב.

הרי כמה שרשורים על דברים שללא ספק כתובים בספר רכב ראינו פה?

צמיגויות של שמן או כמה לנפח את הגלגלים וכולי וכולי.

אז אדם שאת הדברים האלו לא יודע, בטוח לא ידע לחפש אם יש כפתור שמחרר את הידית הילוכים בחירום או מאיזו נקודה להרים את האוטו על גק.

ובתכלס כמה מידע למקרה חרום יש לך במכוניות חדשות?

מצד שני אני יודע שסבא שלי אם הודעה של נגיד לחץ אוויר נמוך תקפוץ לו הוא לא ידע מה זה, וטוב שיש ספר רכב לחפש בו כי הוא לא היה מחפש את זה באינטרנט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, eladts כתב:

בטסלה ספר הרכב נמצא במסך של הרכב, שהוא יותר גדול ממסך מטלפון.

ומה אתה עושה כאשר זה מצריך עבודה מחוץ לרכב? [כגון מנורה שרופה או כל דבר אחר].

אתה מוציא את ה-IPAD, או סליחה, את הטלוויזיה מהטסלה, ומתחיל לדפדף בה?

גם ברכב שלי יש חוברת "דיגיטלית" במולטימדיה בפורמט PDF, ולהגיד שזה נוח להשתמש בה? 

ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש את המדריכים האלו באינטרנט אז זה עניין של חיסכון בעלויות, מיליון רכבים כפול עלות ייצור של ספר רכב כזה זה כבר יוצא הרבה כסף  

בעתיד אולי ישלחו את הספר הזה כקופץ PDF לרוכש , או שזה יהיה מובנה במערכת מולטימדיה,  והרכבי יוקרה יביאו את הספר הזה כטאבלט...

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - את ספרי הרכב של הסוזוקים שלי אני מחזיק כ-PDF'ים על המחשב ועל הטלפון. אבל ברגע האמת, כאשר אני צריך לראות איפה נקודת ההרמה של הג'ק או למה המסך הפך מלבן לצהוב אין כמו חוברת הנייר (וקיבלתי גם את המקור באנגלית וגם את התרגום לעברית). 

עריכה - ה-PDF'ים האלה מצויינים כאשר אני בבית ורוצה ללמוד על איזה פונקציה או טיפול. אבל ברכב - רק ספר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, eladts כתב:

תבין את הרמז ותפסיק לעשן. היום לא רק שרוב המכוניות החדשות לא מגיעות עם מצית, בהרבה מהן כתוב בספר הרכב (באינטרנט) שאסור לחבר מצית לשקיע המצית.

ברכב האחרון שקניתי (קיה) אני לא מוצא מאפרה להפתעתי. לא שאני מעשן ברכב (אצלי זה כלל, לא אוכל לא סגריות)

אבל זה די הפתיע אותי. בכל זאת המאפרה ברכב שמשה עבורי לשמירת דברים קטנים שלא יעלמו. (ברגים קטנים,  פתקים וכד')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ולא זכרתי, קפצתי לרכב לבדוק אם יש לי גם ספר רכב פיזי.

בקיצור יש, ורק מרפרוף הוא הרבה יותר מפורט ממה שיש במולטימדיה.

מתוארים שם טיפולים, איך לפרק מכסי פלסטיקה מסויימים וכו.

במולטימדיה נראה לי שזה בעצם גרסא מקוצרת שכוללת רק את התפעול היום יומי של הרכב.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שטלפונים סלולאריים כבר מגיעים ללא חוברת הפעלה.

אני כבר קשיש ועדיין מעדיף לקרוא מספר או חוברת, אך מבין שזה הכיוון אליו צועדת התעשייה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בדקתי בתא הכפפות בטסלה (אחרי שפתחתי אותו עם המסך) ומסתבר שיש שם ספר רכב פיזי, שכולל את כל מה שכלול בגרסאות שיש ברשת ובמסך המגע. ההבדל הוא שהוא לא מתעדכן כמוהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני רואה שעל זה טלקאר לא חסכו. בספורטאז', שנקנתה בחצי שנה האחרונה, יש ספר רכב פיזי (ומאוד שמן), יש העתק במערכת המולטימדיה, ויש מאפרה שתופסת מקום באחד ממחזיקי הכוסות (כלומר ניתן להעיף אותה אם אין בה צורך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...