Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערכת פקל קפה-טיולים מומלצת?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קפסולות.

זה נראה כמו משאבה קטנה של אופניים. 

מנפחים כדי ליצור לחץ אוויר. 

מרתיחים מים, שופכים בתא מיוחד, שמים קפסולה ומשחררים לחץ. המים נדחסים דרך הקפסולה ואתה מקבל אספרסו שאיכותו תלויה כמו כל אספרסו ממכונה, באיכות הקפסולה. 

הבעיה היא שכדי שחמישה חבר'ה ישבו וישתו קפה, מישהו עובד כמו כלב, ובזמן שהשלישי כבר סיים את האספרסו שלו, החמישי עוד לא התחיל, ומכין הקפה מקלל את כולם. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, 

וגם אם נניח שהיה אפשר, זה כבר אופרציה שאינה סבירה שכל מה שאתה רוצה זה לשבת מתחת לעץ במדבר ולשתות קפה בסבבה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם מה הקשר אספרסו בטיול שטח?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה לא קשור? 

צלעות טלה זה בסדר אבל אספרסו לא? ערק אשכוליות זה בסדר אבל אספרסו לא? מגבונים לחים נשטפים באסלה זה בסדר אבל אספרסו לא? לישון באוהל, על מיטה , עם מזרון, סדינים, שמיכת פוך וכרית זה בסדר אבל אספרסו לא? קפה קר בבוקר על בסיס חצי חלב זה בסדר ואספרסו לא? פנקייק עם מייפל בשטח לארוחת בוקר זה בסדר ואספרסו לא? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, discoTD5 כתב:

למה זה לא קשור? 

צלעות טלה זה בסדר אבל אספרסו לא? ערק אשכוליות זה בסדר אבל אספרסו לא? מגבונים לחים נשטפים באסלה זה בסדר אבל אספרסו לא? לישון באוהל, על מיטה , עם מזרון, סדינים, שמיכת פוך וכרית זה בסדר אבל אספרסו לא? קפה קר בבוקר על בסיס חצי חלב זה בסדר ואספרסו לא? פנקייק עם מייפל בשטח לארוחת בוקר זה בסדר ואספרסו לא? 

לא הבנתי, תן עוד כמה דוגמאות שיהיה ברור...

• מצחיק 3
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

קפסולות.

זה נראה כמו משאבה קטנה של אופניים. 

מנפחים כדי ליצור לחץ אוויר. 

מרתיחים מים, שופכים בתא מיוחד, שמים קפסולה ומשחררים לחץ. המים נדחסים דרך הקפסולה ואתה מקבל אספרסו שאיכותו תלויה כמו כל אספרסו ממכונה, באיכות הקפסולה. 

הבעיה היא שכדי שחמישה חבר'ה ישבו וישתו קפה, מישהו עובד כמו כלב, ובזמן שהשלישי כבר סיים את האספרסו שלו, החמישי עוד לא התחיל, ומכין הקפה מקלל את כולם. 

חשקה נפשי באחת כזו וזו הסיבה שירדתי מהעניין.

פתרון יעיל יותר אבל הרבה יותר מסורבל ויקר זה מכונת אספרסו ביתית + ממיר מתח מתאים. ניסיתי עבד יופי אבל לא שווה את ההשקעה ומהר מאד המשכתי להסתפק בקפה בוץ

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לטעום את אחת הווריאציות של "מכונת אספרסו אישית" שעובדת עם קפה טחון, לא פודים. זה ממש, אבל ממש ברמה של מכונת אספרסו אמיתית ורצינית, לא צחוק!

מה שכן, טיול בסופ"ש זאת פעילות חברתית בד"כ, ואין מקום למוצר שמפיק מנה בודדת בקונסטלציה הזאת. מבשלים ביחד לכולם וזהו, הכי פשוט ולא רע בכלל לכשעצמו כשהקפה טרי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@discoTD5 יופי של ערכה, נתת לי רעיון עם הארגז הזה. שלי יושבת בארגז קרטון מרופט כבר איזה עשור. אצלי יש בעקרון אותו דבר בתכולה, מלבד מיכל גז, יש לי אחד 230 גרם. לא אוהב לסחוב את המיכלים הגדולים, בטח לא שניים כאלה (מפחד מגז. משהו בהיסטוריה המשפחתית).

טיפ לשדרוג: ראש כירה עם מצת אינטגרלי. חוסך את סחיבת המצתים לשטח (אני רואה שיש לך שניים לגיבוי).

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, discoTD5 כתב:

למה זה לא קשור? 

לא.

בטיול שטח צריך לאכול רק גרבילים וחרדונים שלכדת בעצמך, לשפד אותם על ענף ולצלות במדורה. צריך לשתות רק אלכוהול שזיקקת לבד מקקטוסים או שוטים של בנזין אם רוצים לאבד את ההכרה מהר. את התחת מנגבים רק עם אבנים, כדי לישון חופרים בור בצורה של קבר וישנים בשק"ש בפנים ובבוקר שותים קפה בוץ, אבל מבוץ אמיתי.

• מצחיק 1
  • לא הבנתי... 1
  • מבאס 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

מקינטה היא אופציה מצוינת להכנת קפה בשטח, רק צריך להתאים את גודל המכונה לכמות האנשים. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי למקרים כאלו מטחנה ידנית ניידת קטנה, יש גם חשמליות ולדעתי חיבור לרכב אפשרי.

פולי קפה משתדל לקנות טריים וטוחן בעצמי לפני השתייה.

העניין הבעייתי זה מים חמים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...