Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסכניק השתמש באוטו שלי לצורך נסיעה לביתו, וחזרה (אולי יותר מזה)

Blakey85
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ידעתי שיש עוד משהו מוזר באוטו שקיבלתי אותו מהמוסך. הרגיש כאילו הדלק ירד יותר ממה שציפיתי.
הסתכלתי במצלמה והוא נסע אליו הביתה, מתל אביב לכפר סבא, וחזור כמובן. אולי גם סידורים על הדרך.

השאלה שלי, אני יכול לגשת למשטרה או משהו עם הדבר הזה? הרי אין לו ביטוח על האוטו שלי. לא היה לו שום רשום להשתמש בו בתור
הסעה או מונית.
אני גם לא מדבר על זה שהוא דפק אותי במחיר חבל"ז בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יתכן שהמוסכניק נסע ברכב לצורך בחינה שהוא תקין.

2. למוסכניק ממוסד יש ביטוח המבטח אותו על כל רכב בו הוא נוהג.

3. תתחיל מלדבר איתו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציפיתי לתשובה כזאת.

אין לי מה לדבר איתו, אני לגמרי לא מבסוט מהטיפול ושאר הדיבור זה רק מול גורמים מוסמכים. וזאת פעם שנייה שהוא לוקח לי את האוטו לסיבוב, פעם אחרונה הוא סיפר לי סיפור אך היה חג והוא ממש היה צריך והחלקתי לו.
האם הם אמורים לקחת את האוטו עד לבית שלהם לבדוק שזה תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא הייתי מצפה שתחזור למוסכניק שמתמש ברכב שלך ללא רשות.

אני משתדל לטפל אצל בעלי מקצוע שאני סומך עליהם, וכן, אני מודע לכך שהמוסכניק שלי משתמש ברכב שלי כשהוא אצלו, ואין לי בעיה עם זה (כי הוא גם חבר שלי)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, למרות שבפעם ההיא אמרתי לעצמי 'רוח החג'  והלוואי וזה יהיה הבעיות שלי בתיקון הרכב.

הפעם גם המחיר, גם התיקון וגם נסיעות. זה פשוט מעל ומעבר. מה שגם פעם שעברה הוא היה חמור מספיק לנתק את המצלמה, עכשיו היא הייתה מחוברת  - יש לזה פן
אחר שאתה רואה סרטונים של האוטו שלך עושה טיול שנתי מאשר רק שומע או חושד על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה טובה, תכתוב לו ביקורת.

אנשים צריכים לדעת דברים כאלה, אני בטוח שאף אחד לא אשמח אם היו עושים לו את זה.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לפני 5 דקות כתבתי,  גם פה אני אחפש וארשום אם אין. האמת רציתי לחכות עם הביקורת עד שאני אסיים עם הגורמים המקצועיים ועם חברת האשראי - אבל פשוט עלה לי הדם לראש עכשיו שחזרתי הביתה ואמרתי שאני אבדוק את זה. זה פשוט מרתיח. 

כול מקרה, אני לא מוצא איפה פה מבצעים חוות דעת על מוסך, אבל מדובר ב'מוסך שאול', פאול קור 20 בתל אביב. ממש לא ממליץ.
מגובה בניירת, סרטונים ותמונות.

עריכה אחרונה על ידי Blakey85
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך להחליף מוסכניק, נראה שההתנהלות שלו לא ישרה באופן כללי מה שגורם לחשד שאולי ישנם עוד דברים לא ישרים גם בדרך שהוא מאבחן תקלות ומטפל באוטו.

למה להסתבך פעמיים עם מוסך שתפסת אותו שסרח ?

תגיד לו שאתה יודע שנסע לך על האוטו לנסיעות פרטיות בלי אישור שלך, תודה רבה על התיקון אבל אליך אני לא נכנס יותר וזהו.

ממליץ לך תשמור בצד את התאריך והזמן שהאוטו היה במוסך, מחר תקבל דוח הביתה על עבירת תנועה ואז לך תזכור מי נהג לך באוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרתיח האמת (לפחות אותי),

גם הייתי במצב כזה - שלחתי את אבא שלי עם הרכב שלי למוסך. בסוף הוא מעדכן אותי שנראה לו שירד יותר מידי דלק. הסתכלתי במצלמה וראיתי שפשוט הם לא הצליחו לטפל לי בתקלה (מדחס מזגן) ונסעו למוסך אחר (הרימו שם את הרכב על ליפט) ועוד למחסן חלפים. בגלל שזה דברים של תכלס הביאו לפתרון התקלה אז החלקתי.

במקרה שלך הייתי קודם כל מתקשר להתעמת איתו, אולי יתן לך פיצוי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לגיטימי. יש הרבה מוסכים שמוציאים את הרכב לעבודות חוץ שהם לא מומחים או אין להם את הציוד. יש להם זכות (וחובה) לערוך נסיעת מבחן לאחר תיקונים מסויימים.

אבל להוציא את הרכב לטובת סידורים פרטיים, לא לגיטימי

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשלי הפחח נסע בלי אישור (ועוד נסיעה לא זהירה ובשבילי עפר),

חזרתי אליו הוא אפילו לא מיצמץ, אבל שלח את הרכב לשטיפה יסודית על חשבונות כולל ליטוש פנסים ווקס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרתיח האמת (לפחות אותי),
גם הייתי במצב כזה - שלחתי את אבא שלי עם הרכב שלי למוסך. בסוף הוא מעדכן אותי שנראה לו שירד יותר מידי דלק. הסתכלתי במצלמה וראיתי שפשוט הם לא הצליחו לטפל לי בתקלה (מדחס מזגן) ונסעו למוסך אחר (הרימו שם את הרכב על ליפט) ועוד למחסן חלפים. בגלל שזה דברים של תכלס הביאו לפתרון התקלה אז החלקתי.
במקרה שלך הייתי קודם כל מתקשר להתעמת איתו, אולי יתן לך פיצוי.

ואם היו מחזירים לך תשובה שאין להם מדחס זמין ואין באפשרותם לתקן את התקלה, לא היית צריך לנסוע למוסך אחר בעצמך?
בניגוד לפותח השרשור, במקרה שלך אין שום דבר מרתיח במיוחד- לא לקחו את הרכב לסידורים והסעות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, GABIUBOGI כתב:

הם לא הצליחו לטפל לי בתקלה (מדחס מזגן) ונסעו למוסך אחר

...

בגלל שזה דברים של תכלס הביאו לפתרון התקלה אז החלקתי.

למה "החלקתי"? הם עשו את העבודה. זה בדיוק כמו להעביר טסט דרך המוסך או לבצע כיוון פרונט או שאר פעולות חיצוניות. מה אתה חושב שהיו צריכים לעשות? להזמין גרר בשביל להעביר את הרכב למוסך האחר?

בנוגע לפות"ש - אני הייתי מסתפק בפשלה הראשונה עם התירוץ המטופש של החג בשביל לחתוך. אין דבר כזה לקחת אוטו של לקוח לסידורים, נקודה. לא מבין למה חזרת אליו. מי שמורח אותך ככה בתירוצים סביר להניח שמורח עוד דברים בעבודה השוטפת, אין לך מה לעשות שם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר, סתם בשביל העדכון וזהו -

המוסכניק, שאול - השתמש באוטו רק בשביל לבדוק שזה עובד איזה 4 פעמים עד לבית שלו. אני לא מבין בכלל איזה עבודה הוא עשה. זה היה סיפור גדול. מתסבר שלהניע ולעשות סיבוב לתחנה מרכזית לא מספיק. 
ממש קופי-פייסט של כול חמור מיצאתה צדיק. אחד לאחד.

המשטרה -  זה רק תביעה אזרחית, מסתבר שגנבת רכב (או גניבת 'שימוש' בשפה המקצועית) לא קשור אליהם. בולשיט כי אם היה טלפון של דוגמנית כושלת באוטו כן היו שולחים swat.

החלק הזה נגמר. עכשיו נשאר לי רק חברת האשראי.

עריכה אחרונה על ידי Blakey85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העבודה הוא ביצע ושלמת לו עבורה - אתה עוד עשוי למצוא את עצמך משלם לשאול לא מעט. גם אינני בטוח שחברת האשראי תסכים לבטל את העסקה.

כדאי שתשקיע את זמנך בדברים יותר קונסטרוקטיביים.

אין לך להלין אלא על עצמך. אתה עושה מזבוב פיל. מילא אם היה נגרם לרכב נזק.

דפדף הלאה, ואל תלך אליו יותר.

• רעיון טוב! 7

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...