Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

- לחות בפנסים של יונדאי i30 - לאחר שהטמבון קצת יצא מהמקום [+תמונה]

eladbari
שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. 😀
עשיתי רוורס בחנייה של חוף ים, והטמבון הקדמי נפגש בסלע והשתחרר מהמקום שלו.
כשיצאתי ראיתי שכמה קליפסים מפלסטיק בקדמת מכסה המנוע- יצאו ממקומם. הצלחתי להחזיר את הטמבון למקומו, ואצטרך למצוא קליפסים [אזמין מאיביי או שיש בארץ לרכישה?] ואאבטח את הטמבון. 
עכשיו, אני לא יודע אם הלחות בפנסים אירעה בעקבות הקטע עם הטמבון או לא, אבל שמתי לב לאחר הנהיגה שיש פס לבן בצד הפנסים [מצורפת תמונה]. נראה כמו אדים.
האם זה קשור איכשהו למקרה? אולי יש אטימה מסויימת בין הטמבון לבין הפנסים? משהו מגומי שחוסם כניסת לחות ועכשיו משהו נפתח שם? או שזו תופעה רגילה? [לא ירד גשם או היה קר מידי באותו יום]. לי אין מושג, רק יודע שאם אגש למוסך- ישחטו אותי באלפייה ומעלה כדי לטפל במשהו פשוט. 🤑
אשמח אם למישהו יש מידע בנושא.
תודה רבה. 

12345.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנס עצמו הוא יחידה די אטומה. אין קשר של ממש בינו לבין הטמבון.

רוב הסיכויים שהלחות הזו הייתה שם גם קודם ולא שמת לב.

בכל מקרה מדובר בכמות זניחה. לא הייתי מתרגש מזה

• רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Igalz כתב:

הפנס עצמו הוא יחידה די אטומה. אין קשר של ממש בינו לבין הטמבון.

רוב הסיכויים שהלחות הזו הייתה שם גם קודם ולא שמת לב.

בכל מקרה מדובר בכמות זניחה. לא הייתי מתרגש מזה

היי יגאל. אז זה אומר שיש עדיין איזשהו חור\סדק איפשהו בפנס? או שזו תופעה שמתרחשת נטו בגלל הבדלי טמפרטורות?
+האם אתה יודע אם אפשר לרכוש את הקליפסים האלה לטמבון בארץ? או להזמין מעליאקספרס ולחכות חודש?: 
https://www.aliexpress.com/item/33004333080.html?spm=a2g0o.cart.0.0.50913c00cmh9nY&mp=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בכמות האדים הזניחה שיש לך, אני לא חושב שיש לך חור או סדק.

את הקליפסים הללו לדעתי ניתן לרכוש גם בחנויות החלפים בארץ. רצוי לבוא עם קליפס לדוגמא, שכן ישנו מגוון גדול של מידות וסוגים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...