Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פעם קודמת נשרפתי עם ה- A119, ככה שהפעם אנסה משהו, שלפחות מבחינת הבנייה, נחשב איכותי יותר.

ידוע לך אם יש פה מישהו בפורום שמוכר את ה- OPIA2 או מישהו בישראל באופן כללי שמייבא אותה ודואג לאחריות?

תודה!

נראה לי שהוא: [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי בVIOFO A119S V2

ויש לי מס' שאלות

הם מומלץ לקנות גם מתאם GPS?

איזה כרטיס זכרון מומלץ?

איך לחבר את המצלמה ישירות למצבר?

תודה.

* לגבי GPS - תלוי בך. אני לא סגור מה זה מוסיף ב 119S. ברוב המצלמות הנוכחיות זה מוסיף כמובן את הקלטת המהירות על הוידאו וזה יכול לעזור להוכיח חפות למשל (למרות שזה לא מדויק) ובנוסף - זה מוסיף פונקציונאליות של התראה על סטייה מנתיב וכו' (שוב... לא סגור לגבי המצלמה שלך, תבדוק ב SPECS)

* כרטיס זכרון מומלץ - 64GB ייתן לך בסביבות ה 5 וחצי שעה במצלמה שלך (1440P נכון?). SAN DISK ממה שקראתי בפורומים בחו"ל - לא מומלץ, למעט ה HIGH ENDURANCE. אני קניתי את זה ל 119 V2 שלי:

Transcend Premium Micro SDXC UHS-I TS64GUSDU1 מהמלצות שקראתי. עולה כ 110 שקל. יכול להיות שהוא טיפה OVERKILL, אבל במחיר - העדפתי כבר לקנות משהו שאני בטוח שהוא איכותי.

* לגבי חיבור למצבר - האופציה המועדפת היא חיבור דרך מכשיר ביקורת מתח\חום כגון POWER PLUS של VICOVATION. מה שקורה בעצם - אתה מחבר את המכשיר לתיבת פיוזים והוא מחצין לך שקע מצת בצד השני. אתה מקנפג את המכשיר לנתק את המצלמה כשהמתח מגיע ל X וולט וכך הוא דואג לא לרוקן לך את המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה הקודמת שרכשתי התבררה כזבל, והפסיקה לעבודה היום לגמרי.

מזל שקיבלתי את כספי בחזרה.

אחרי שקראתי פה מלא המלצות ולפי התקציב שלי, הזמנתי היום את זה.

מה אומרים?

Look at this on eBay http://www.ebay.com.au/itm/132261990902

למי שמחפש מצלמה זולה ואיכותית, זאת המצלמה!

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VIOFO A119S חדשה, מצלמת נהדר, נסעתי הוצאתי את המצלמה בזעם מהתושבת GPS חיברתי אותה למחשב וגיליתי שהיא מצלמת תמיד נהדר אבל את הסרטון האחרון שלי בדרך לעבודה היא לא שמרה באופן חד פעמים.

יכול להיות שזה בגלל ששלפתי אותה מהתושבת GPS במהירות ולא נתתי לSWITCH של הרכב להכבות כי מיהרתי לעבודה?

למצלמה יש קבל. תפקידו לבצע שמירה בעת ניתוק כל מקור מתח, בין אם זה משקע הסיגריות או כאשר אתה עובד איתה במחשב.

יש לו מספיק מיץ למספר שניות לבצע את הפעולות הנדרשות לכיבוי מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי בVIOFO A119S V2

ויש לי מס' שאלות

הם מומלץ לקנות גם מתאם GPS?

איזה כרטיס זכרון מומלץ?

איך לחבר את המצלמה ישירות למצבר?

תודה.

אין V2 ל 119S, רק ל 119 של ה 1440P.

כרטיס של 64FGB יספיק לכ 7 וקצת שעות, לא כפי שכתבו כאן קודם לכן היות וכל קובץ אצלי לפחות, שוקל כ 700 וקצת מגה ל 5 דקות.

ה GPS מאפשר מלבד מהירות תצוגה או צריבה בתוך הקובץ, גם מיקום במידה וזה עלול להיות קריטי עבורך להוכיח היכן היית או היכן זה קרה או מה הייתה המהירות בפועל.

קח בחשבון כי המהירות עלולה להיות נגדך או איתך, תלוי במקרה.

כרטיסים מומלצים הם אכן לא SANDISK מהסדרות הפשוטות של ה ULTRA וכל הדראק הזה, אלה כרטיסים מקטגוריות ה EXTREME או של סמסונג EVO או PRO וכמובן TRANSCEND (יש להם דגם מיוחד להקלטה, עולה 60$ ל 64GB).

לכרטיסים פשוטים יש מגבלת כתיבה ובסופו של דבר הם מתים ואני כן נתקלתי בדבר כזה אצל אנשים, רכוש סדרות גבוהות מאמאזון עם משלוח גלובלי, שווה מאוד.

חיבור המצלמה יכול להיעשות במספר דרכים:

1. חיבור דרך מפצל פיוזים לפיוז המצת בתיבת הפיוזים + ממיר מתח מ 12V ל 5V (יש כפולים או בודדים גם באמאזון) ואז, עם כל התנעה המצלמה עובדת - פתרון הכי קל.

61W2qqkU7XL._SX466_.jpg

ma0-StGMQJ5e1VO3WLc8OqA.jpg

2. חיבור המצלמה עם התקן של חברות אחרות עם סוללה עבור מצב PARKING MODE או לחלופין קטיעת מתח מה שתבחר:

https://www.blackboxmycar.com/blogs/news/139785159-power-options-for-your-dashcam

https://www.carcamcentral.com/guide/guide-parked-recording-dash-cameras

https://dashcamtalk.com/battery-discharge-prevention

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעוניין לדעת הבדלים בין A119 לבין A119S עם חיישן סוני מתקדם ו 60FPS אך ברזולוציה מופחתת.

תצפו בסרטון ב 4K כיוון שהבחור בטח הוציא את הפלט המקורי של A119 1440P ועשה RESCALE בכדי שיוטוב, לא יזיק לאיכות (אני עושה כך גם כן).

ברגע שיוטוב מזהה 4K הוא אוטומטית מקציב לזה יותר רוחב פס ואיכות מוגברת.

גם אם הסרטון צולם ב 1080P.

אני בכל אופן נשאר עם הרזולוציה הגבוהה יותר, רואים בבירור יתרונות כאשר צריך לשלוף מידע והרזולוציה הנוספת, עוזרת מאוד ורואים זאת בבירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי לא, פשוט מכיוון שהגוף של A119S הוא אותו גוף ואותה תושבת של ה A119 לכן, כביכול, זה V2 למרות שהגרסאות עצמן של המצלמה, שונות.

כל התושבות שהן חולקות, זהות ולכן, V2 רלוונטי גם עבור A119S מבחינת תאימות התושבת שלא תתפרק או תגרום לבעיות טעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל לא הבנתי מה ניסית לאמר. אם תאכל להסביר את עצמך שוב אשמח. גרסאת v2 יש לשתי המלצמות. בv119s זה אפילו יותר משמעותי, חוץ מתושבת יש גם שינוי קל בעדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Automatic1

זה מה שרכשתי

https://www.banggood.com/VIOFO-A119S-2-Inch-Car-Dashcam-6G-Video-135-Degree-Camera-DVR-Without-GPS-Function-p-1153895.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN

מצויין בתיאור המוצר שזהו V2.

תודה על התשובה המפורטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמלצת הפורום קניתי VICO PLUS לצילום בזמן חניה

בסרטון של אלכס

לא ברור לי מה חום קטיעה הכוונה באיזה טמפרטורה להפסיק את פעולת המצלמה

מצלמת A119S

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

הטמפ' הנמדדת היא הטמפ' הנמצאת בסביבת המכשיר ולא המצלמה.

כך שאל תחביא אותו, הוא אמור להיות במקום דיי מאוורר.

הטמפ' של המצלמה תהיה גבוהה מהטמפ' הנמדדת במכשיר גם מפני שהיא על השמשה וגם מפני שהיא מייצרת חום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...