Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלימות של ישראלים

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאמין שהרבה מזה נובע מחינוך מהבית ומהסביבה שבה אתה מסתובב בתוך ילד ונער.

הרבה פעמים הילדים הם המראה של ההורים.

כשהורים מעודדים אלימות או התנהגויות בעייתיות, אל לנו להיות מופתעים שהילדים מתנהגים אותו דבר, כי זו הדוגמה שהם ראו או שהם קיבלו לגיטימציה לכך.

להוסיף על כך את החברה שבה אותו ילד מסתובב, סביר להניח שיסתובב בחברת ילדים\נערים דומים לו, לפחות מהרושם שלי ביסודי ובתיכון, כך שלא יראה גם משהו אחר שם.

יש לי תחושה גם שהורים היום פחות מציבים גבולות מאשר בתקופה שאני הייתי ילד (ואני בסך הכול בן 27), אני די בטוח שזה משפיע גם כן.

ובתור בן אדם בוגר אני משתדל מאוד להימנע מלהיכנס לויכוחים, מריבות או אפילו דיונים מסוימים רק כדי לא לסכן את עצמי.

היום אי אפשר לדעת איזה משוגע מסתובב לידך ומסוגל לדקור אותך, לזרוק עליך כיסא כתר או לירות בך.

לפני 6 שעות, SlowRide כתב:

יש מקומות הרבה יותר עויינים ורדים מישראל. קצת פרופורציה לפני השינה

נכון, אבל זה לא אומר שצריכים לקבל את המצב כפי שהוא, יש גם מקומות פחות עוינים מישראל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

ממש לא צריך לקבל את המצב כפי שהוא, אבל גם לא צריך להשתגע ולחשוב שאנחנו חיים בגיהנום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Slowride

אתה צודק ברוב דבריך לגבי הביטחון בארץ.

אבל אלימות יש כאן בשפע,שאת רובה

אנחנו לא רואים או שומעים בתשקורת.

ואל תשכח את המגזר הערבי,שבכפרים שלהם אין דין ואין דיין,והתרבות שלהם

כבר מזמן היא חלק מהתרבות של הרבה

אזרחים בארץ.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עמית100 כתב:

,שאת רובה

אנחנו לא רואים או שומעים בתשקורת.

את האלימות התשקורת תציג בגאווה בפרטי פרטים, זה מה שמביא להם רייטינג, ויציגו את זה כאילו כל אישה שניה נרצחת על ידי בעלה, כל ילד ראשון רעב ללחם, דרום הארץ זה איזור מלחמה אחד גדול, חצי מדינה מתו מקורונה, והחצי השני בדרך לזה, בזמן שביבי נכנס לקופת האוצר עם משאית ולוקח מה בא לו.

על דברים טובים לא מספרים לך בתשקורת, כי זה "לא מעניין".

תמשיכו לאמלל את עצמכם ולחפש בפינצטה מה רע, טמקא והשאר רק ישמחו לספק לכם את זה כיד המלך.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 שעתיים, עמית100 כתב:

ואל תשכח את המגזר הערבי,שבכפרים שלהם אין דין ואין דיין,והתרבות שלהם

כבר מזמן היא חלק מהתרבות של הרבה

אזרחים בארץ.

אתה מרגיש פחד לטייל עם המשפחה שלך בנצרת, לעשות טסט לאוטו בירכא, ללכת לאכול חומוס במג'ד אל כרום או ללכת לקנות נרגילה באום אל פחם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, dorsht כתב:

היום אי אפשר לדעת איזה משוגע מסתובב לידך ומסוגל לדקור אותך, לזרוק עליך כיסא כתר או לירות בך.

הזכרת לי מקרה עם לקוח הזוי שבא לפני חודש בערך לחנות, להחלפת פנצ'ר בגלגל אחורי בחשמלי 'בלון'.

בהרכבת הגלגל אמרתי לו שהברקסים במצב טוב וזה מפתיע בהתחשב באופניים הכבדים, שבדרך כלל נגמרות להם הרפידות מהר. הוא אמר 'לא נורא יש לי אחריות על ברקסים' התפלאתי ושאלתי איפה נותנים אחריות על ברקסים? ואז הוא התחיל להתנפח ואמר 'לי נותנים כי מפחדים ממני ומכירים אותי ולא מתחכמים כמוך עכשיו תסתום את הפה למה אני יכול להביא לפה כל יום אנשים שי***נו אותך בת*ת ואתה לא תרצה להגיע לעיר הזאת יותר למה אתה לא מכיר אותי אני מסוכן אני אתן (או יתן?) לך מכות כל יום על הדיבור שלך'

במשך 10 דקות הוא המשיך עם האיומים ואני פשוט בהלם....

• מבאס 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

🤦‍♂️

בגלל זה אני לא מתערב לאנשים שאני לא מכיר (או אפילו לא מכיר מספיק) גם כשיש לי איזשהו עניין או משהו טוב\חכם להגיד בנושא.

להוציא מקרים חריגים כשאני רואה שעומדים מולי אנשים נורמטיביים בוודאות ואין לי סיכוי לקבל מכות או תגובות הזויות כמו שקיבלת. 

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש באפליקציה של yellow בתחנות פז.

מגיע היום וממתין שתור המכוניות יזוז, חבוב צופר מאחורה, לא מתייחס וממשיך להמתין, 

התור עף ואני מתקדם למשאבה הראשונה כדי שיהיה מקום לאנשים אחריי, פותח את הטלפון,

מקבל קוד להקלדה במשאבה... פתאום נקישות על הרכב - חבוב אחר גדול וכועס שנצמד עם הברלינגו שלו צמוד אליי מאחורה וצועק שאני מעכב את כולם "אתה לא מתדלק אתה מסתלבט עלינו גם מקודם עמדת חצי שעה באמצע הכביש!!"

יצאתי מהרכב (אני לא פחות שרירי ממנו)

וצעקתי בחזרה ש-א. אני לא עובד אצלו, ב. התחנה לא שייכת לאבא שלו, ג. שייתן גז .

להגיד שזה חכם מצידי? לא ממש, אבל האגו לא יתן לאדם זר לדבר אליו איך שבא לו.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים הזויים וחסרי סבלנות. אתה לא אשם כמובן.

לא חסרים גם כאלו שרואים שאתה מחכה למשאבה מסוימת ופתאום עוקפים אותך כי הזמן של המלך יותר חשוב מהזמן שלך.

מצד שני גם לא חסרים שמעמידים את הרכב שלהם שעה אחרי שהם סיימו לתדלק. סיימת לתדלק ואתה רוצה להיכנס לחנות הנוחות? כנס לאחת החניות ותעביר את זמנך בחנות בלי להפריע לאף אחד.

ה"תרבות" הישראלית במיטבה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Mr.Hybrid כתב:

תשמע, 

זה טוב שאתה מודע לעצמך, רק תזכור שסכין חותך שרירים.

זה הכול. ככה שעדיף שהאגו יפגע קצת...

גם כן, זה בדיוק הקטע, אז צעק עליך... נו ו?

אתה מבין, גם הוא לא יכול לחכות, גם אתה בוחר להגיב.

[באמת מתנצל כי לא התכוונתי שזה יהיה נגדך כאילו, פשוט ככה אני רואה את זה, וככה אני משתדל לפעול, אבל לפעמים קורה]

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Mr.Hybrid כתב:

אני משתמש באפליקציה של yellow בתחנות פז.

מגיע היום וממתין שתור המכוניות יזוז, חבוב צופר מאחורה, לא מתייחס וממשיך להמתין, 

התור עף ואני מתקדם למשאבה הראשונה כדי שיהיה מקום לאנשים אחריי, פותח את הטלפון,

מקבל קוד להקלדה במשאבה... פתאום נקישות על הרכב - חבוב אחר גדול וכועס שנצמד עם הברלינגו שלו צמוד אליי מאחורה וצועק שאני מעכב את כולם "אתה לא מתדלק אתה מסתלבט עלינו גם מקודם עמדת חצי שעה באמצע הכביש!!"

וצעקתי בחזרה ש-א. אני לא עובד אצלו, ב. התחנה לא שייכת לאבא שלו, ג. שייתן גז .

פעם הבאה תסתכל עליו ותשאל אותו "מי אתה?"

זה יותר כיף לאגו

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 56 דקות, EliC25 כתב:

ואז הוא התחיל להתנפח ואמר 'לי נותנים כי מפחדים ממני ומכירים אותי ולא מתחכמים כמוך עכשיו תסתום את הפה למה אני יכול להביא לפה כל יום אנשים שי***נו אותך בת*ת ואתה לא תרצה להגיע לעיר הזאת יותר למה אתה לא מכיר אותי אני מסוכן אני אתן (או יתן?) לך מכות כל יום על הדיבור שלך'

סביר מאד להניח שיש לבחור הזה איזו בעיה נפשית או מוגבלות שכלית כלשהי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, SlowRide כתב:

או שהוא סתם דביל.

בזמנו, כשעבדתי בברים/מועדונים הייתי שומע מלא איומים כאלה.

עם הזמן מפתחים אדישות לשטויות האלה.

היו פעמים בודדות שהמצב התדרדר מצעקות ואיומים למגע פיזי ובשביל זה אין מנוס אלא ללמוד הגנה עצמית ולהשאר בכושר סביר.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, SlowRide כתב:

לא... הבחור מהעסק ליד אישר שהוא עבריין בדימוס ובעייתי. אבל שהוא לא יעשה לי כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להפריד בין המקרה של אלי להוא עם הברלינגו בתחנת דלק. ההוא עם הברלינגו סתם עוד "בעלעגולע" טיפוסי, בנאדם קשה יום, לחוץ ועצבני, כל היום מתרוצץ בחום מצאת החמה עד צאת הנשמה. כשחושבים על זה ככה, אפילו אין מה לכעוס עליו יותר מדי. סביר להניח שמשפט אחד בטון אחר שמתחיל במילה "אחי" היה מרגיע את הסיטואציה מייד.

לעומת זאת ההוא של אלי זה ייצור חסר תקנה, אנשים כאלה צריך דחוף לשלוח לארה"ב בתקווה שלא יעבור זמן רב עד שיסתבכו עם המשטרה שם, ואז נראה אותם גיבורים כשהם אוכלים מצינורית בטיפול נמרץ.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...