Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת קנייה - S60 גרסאת T5 עם 245 כ"ס - על מה לתת דגש?

999256
שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחיל באיזון של הגלגלים.
כתבת שהחלפת צמיגים.
כמה צמיגים החלפת? מהו הדגם שהותקן? האם בוצע איזון במהלך ההחלפה?

ממליץ גם להעלות לפה תמונה של הגלגלים.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעלה בשמחה.

החלפתי את כל ה-4 למותג סיני שהמליצו לי ואמרו שהוא מהטובים סה"כ.

ביצעו גם כיוון פרונט.

יכול להיות שאלו הצמיגים? שכיוון הפרונט לא בוצע כראוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין מותג סיני לבין מותג ידוע שמיוצר בסין. אם במקרה שלך מדובר במותג סיני לא מוכר, בהחלט יכול להיות שזאת הסיבה.
סיבה נפוצה נוספת היא החלפה של הג'אנטים המקוריים לכאלו מסין. זה לפעמים נראה טוב אבל בעל איכות ירודה יחסית למקורי.

אני ממליץ לך להתייעץ פה לפני שאתה פועל בכל דבר שקשור ברכב ולא אחרי.
אין לנו שום אינטרס או רווח. לחלק מבעלי העסקים יש אינטרס סמוי מדי פעם, הם יכולים לתת עצות לא טובות רק כדי למכור.
בכל מקרה תעלה תמונה כדי שנראה על מה מדובר.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שניתן לראות בתמונות, לא רואים משהו חריג בחישוקים.

מי התקין את המשקולות?  האם זה הותקן לאחרונה יחד עם הצמיגים?

898154023_.JPG.863ca3a6336656f7c302df8a77853f3a.JPG

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, היה לפני כן.

שוחחתי עם המקום בו ביצעתי את הכיוון פרונט (מכרים) - אמר שאבוא לבדיקה נוספת, אולי בוצע לא נכון.

אתם יכולים לחשוב על סיבה נוספת אולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשים צמיגים סיניים???לא משנה באיזה רכב אתה נוסע אל תעשה את זה..בשביל עוד 50-100 שקל לצמיג פעם ב4 שנים לשחק עם הבטיחות שלך??

אגב את המשקולות בד"כ שמים במקום שלא נראה לעין כי זה קצת מכער הייתי אומר...

תתחדש על הקנייה, תעלה קצת תמונות:)

• רעיון טוב! 1

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, 999256 כתב:

החלפתי את כל ה-4 למותג סיני שהמליצו לי ואמרו שהוא מהטובים סה"כ.

מי המליץ לך, מי שמכר לך אותם?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, 999256 כתב:

לא, היה לפני כן.

שוחחתי עם המקום בו ביצעתי את הכיוון פרונט (מכרים) - אמר שאבוא לבדיקה נוספת, אולי בוצע לא נכון.

אתם יכולים לחשוב על סיבה נוספת אולי?

אתה צריך להתמקד באיזון של הגלגים ולא בכיוון פרונט.

מרבית הסיכויים משדובר באיזון לא טוב.

מומלץ להסיר את המשקולות הישנות ולבצע איזון מקצועי מהתחלה.

המאזן חייב להיות מקצועי יחד עם ציוד מתאים.

אני בטוח שתקבל פה המלצות טובות לבעלי מקצוע בהתאם לאזור שבו אתה גר. 

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.
כשהמצבר הקיים ילך לעולמו אולי אקנה במקומו כזה ש-"מתאים" ל-Start&stop למרות שאני מודה שאני מאוד נהנה מהעובדה שהמנוע לא נכבה כדי לחסוך בדלק.

בכל אופן, נסעתי מעט מאוד ברכב אבל החלפתי צמיגים ועשיתי כיוון פרונט - בסביבות 100-105 אני מרגיש רעידות בהגה כאילו חסר אויר. ניפחתי אפילו ל-36 כך שלא חסר. מישהו מכיר? מדובר פשוט בהגה מאוד רגיש או מה?
למען הסר ספק, הרכב עבר בדיקה מקיפה ואין שום בעיה במכלולי ההגה\גלגלים מלבד הדרישה לכיוון פרונט שבוצע כאמור.

איזו רמת אבזור רכשת? אני מקווה שמה שאתה מתלונן עליו זו לא המערכת לבקרת סטייה מנתיב.
אם לא מדובר באיזונים, אז הצמיגים באיכות ירודה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתף מנסיוני, אני מאד רגיש לרעשים ורעידות מההגה והמרכב. לפי הנסיון שהיה לי ממליץ לך

1. איזון מקצועי "מיוחד" במכונה מיוחדת מסוג האנטר ממש מאזנים איך הצמיג יתלבש על החישוק. כמו כן המשקולות האלו בד"כ מתקינים על גאנטים של ברזל ולא בחישוקים קלים. בחישוקים קלים יש את המשקולות שמדביקים מבפנים (מסתבר שחשוב)
  2. צמיגים, צמיגים צמיגים, מאז שהחלפתי לצמיגי מישלין פרימסי אני אפילו לא יכול לתאר לך את ההבדל ביציבות, בשקט ובנוחות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התאור, אתה זקוק לאיזון גלגלים.
את המשקולות איזון הישנות, היה צריך להסיר לאחר פירוק הצמיג הישן ולאזן את הגלגל עם הצמיג החדש.
צמיג סיני ממולץ לסינים בלבד, והיה טוב יותר אם היו אוסרים את יבוא המחדל הזה לארץ.
על פי ההמלצה שקיבלת ממוכר הצמיגים ורמת ההתקנה (ללא איזון או הסרה של המשקולות הישנות) אני משער שמי שהתקין לך את הצמיג לא עשה את זה לפי התקן

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, 999256 כתב:

עשו לי כיוון פרונט...זה זהה לאיזון גלגלים?

בכל אופן, רכשתי את הגרסא הבסיסית לכן אין לי בקרת סטייה מנתיב.

כשקניתי רכב עשיתי כיוון פרונט ואיזון גלגלים 3 פעמים עד שזה הסתדר. זה לא אותו דבר. איזון גלגלים מתבצע בהסרה וסיבוב הגלגל במכשיר יעודי. אז מוסיפים את המשקולות להשגת איזון הגלגל 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...