Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת קנייה - S60 גרסאת T5 עם 245 כ"ס - על מה לתת דגש?

999256
שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן לא תקין. אבל אני מבין שמדובר באי נוחות בלבד (מעצבנת ככל שתהיה)  - לפיה אני צריך בעצם ללחוץ כל כמה עשרות שקלים שוב כדי שהאקדח ימשיך לתדלק?

לגבי השמן - אוסיף.

מה לגבי שאלתי על נוזל קירור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ידית קופצת בתדלוק לפעמים זה פאק בידיות ו/או הפוזיציה שבה מניחים את הידית כשהיא בתוך המיכל.

תנסה בתחנות דלק אחרות ומשאבות אחרות. תנסה גם לשחק אם הידית להכניס עד הסוף או טיפה לפני הסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2020 בשעה 15:22, banji man כתב:

סביר להניח שמוסך מורשה לא יבצע בדיקה לפני קניה. זה לא התחום שלהם.

זה 100% לא עושים בדיקות. דיברתי עם מרכזי בראשון.

בתאריך 19.9.2020 בשעה 16:21, Nakamichi כתב:

אבל בתל אביב יש את מוסך זיסו שמתמחה בוולבו.

ובחולון את מוסך תמיר.

גם זיסו לא עושה.

הבנתי רק למי שיש רשיון רשאי לעשות בדיקת רכב. אחרי הבדיקה אתה יכול להגיע למוסך ולקבל הצעת מחיר.

אספתי כמה מקומות שעושים בדיקות. 

Technotest

https://www.technotest.net/

Computest

https://www.computest.co.il/branches/

Computest Rishon Lezion

https://www.computest-rishon.co.il/

Dynamometer

Tel Aviv, Raanana, Jerusalem

https://www.dynamometer.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. בוצע בקומפיוטסט ונרכש הרכב.

אגב, מה עמדת המומחים לגבי רכישה והתקנה של מצבר שאינו תומך ב-Auto stop start כך שהרכב לא יכבה ברמזור? הורס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ בכלל.
מערכת הסטארט סטופ ברכב הזה לא עובדת באופן אוטומטי, אלא יש לה התניות.
אחת מהן היא שמעל לטמפ של 30 מעלות היא לא עובדת, כלומר לפחות בחצי מהשנה היא לא תעבוד.
קח בחשבון שאם תתקין מצבר חלש מדיי ייתכן מצב שתופיע הודעת תקלה במערכת הסטארט סטופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שיש כרגע ברכב ועד כמה שזכור לי אבא שלי בירר במוסך ואמרו לו שאין בעיות עם זה, אתה אומר את זה מניסיון?

ברמה של להחליף למצבר מתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שיש כרגע ברכב ועד כמה שזכור לי אבא שלי בירר במוסך ואמרו לו שאין בעיות עם זה, אתה אומר את זה מניסיון?
ברמה של להחליף למצבר מתאים?
איזה אקסמפלר בסוף קנית?
בנוסף אשמח לדעת כמה ביקשו ובסוף בכמה קנית אם לא מפריע לך להגיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.  מבאס נושא הקניסטר. האם קנית מפרטי או מאיזשהו מקום שנותן אחריות? 

לדעתי תתקין מצבר AGM כנדרש, אפשר להשיג כאלו באיזור ה850-900 ש"ח , לא חייבים לשלם במוסך מורשה 1400-1500.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

כשהמצבר הקיים ילך לעולמו אולי אקנה במקומו כזה ש-"מתאים" ל-Start&stop למרות שאני מודה שאני מאוד נהנה מהעובדה שהמנוע לא נכבה כדי לחסוך בדלק.

בכל אופן, נסעתי מעט מאוד ברכב אבל החלפתי צמיגים ועשיתי כיוון פרונט - בסביבות 100-105 אני מרגיש רעידות בהגה כאילו חסר אויר. ניפחתי אפילו ל-36 כך שלא חסר. מישהו מכיר? מדובר פשוט בהגה מאוד רגיש או מה?

למען הסר ספק, הרכב עבר בדיקה מקיפה ואין שום בעיה במכלולי ההגה\גלגלים מלבד הדרישה לכיוון פרונט שבוצע כאמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה לא רגיש. הרכב בנוי לשייט במהירויות מאוד גבוהות בלי שום רעידות או רעשים.
תבדוק טוב את מצב הג'אנטים. כניסה לבורות ומדרכות יכולה לגרום לפגיעה בג'אנט דבר שמוביל בקלות לרעידות.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...