Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעון טורים

חיים שטיין
שימו לב! השרשור הזה בן 6970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בונה שום קארטינג סתם רציתי בשביל שיהיה על המכסחת

אף אחד לא קלט עדיין שהבחור בנה\רוצה לבנות איזה קארטינג ממנוע של מכסחת ורוצה שעון סל"ד בסה"כ? ולא בשביל לדעת באיזה מהירות המנוע של המכסחת דשא נמצא כשהוא מקצץ את הדשא בחצר שלו?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מוסיפים לרכב שאין לו מד טורים?[/QUOTE]

בשביל להרשים את החברה!

מאותה סיבה מרכיבים לד ומנורות ניאון כחולות!

לא.

חיברתי שעון טורים בגולף משום שאני שומע מוזיקה אני לא שומע את המנוע ולא תמיד חש

את מצב הטורים וקרה הרבה פעמים שמשכתי הרבה בלי לשים לב, לכן אם יש שעון טורים המד סיבובים מבוקר גם בראיה ולא שמיעה.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שעון טורים לאנשים בנינו ששומעים בווליום גבוהה ואין להם מספיק אינדיקציה בריאה במצב הזה להרגיש מתי להעביר הילוך ולא למשוך יותר מדי ..השעון טורים באמת נחוץ..למרות שהשיטה הישנה והפרמיטיבים אומרת להתבונן בספידומטר ולפיו להתאים את יחס העברת ההילוכים ,אבל בואו לא נישכח שיש מצבים שבהם הדבר לא הכי יעיל ובכל זאת אתה מגיע למצב שאתה סוחט את ההילוך לכן יש צורך במד טורים. אגב המד טורים הזה לא כזה מרשים שאפשר להרשים איתו בנות ובנים. כולה שעון כסוף ענק ומגושם..אבל יעיל ביותר למצב הספציפי שתיארתי.

זו דעתי

אפרופו שעון טורים. מישהו יכול לומר לי איפה ניתן לרכוש אחד כזה בסכום של עד 100 שקל[כן אפשרי ] ושיהיה באיזור חדרה והסביבה?

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עידכון אז על מנוע של מכסחת דשא זה לא יצא אבל על מנוע שתי פעימות קטן זה עבד אבל לא כמו שצריך זה עלה והגיע ל2 וירד ל1 ובסרק ל0

Pict.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה אפשרי להתקין שעון טורים לפיג'ו 205 שאין לה ומשום מה היצרן החליט שעדיף לשים במקום שעון זמן שנדע מה השעה... ?

כמה זה עולה? איפה אפשר לעשות את זה?

תודה

יקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכסחת דשא אפשר לאלתר (אם באמת יש לה כוהל וכו')

שעון טורים אפשר להשיג מרכבים מפורקים בגרושים או אפילו ב"השאלה" מאיזה רכב זרוק באיזה פרדס , את שלי השאלתי מאיזה דיהטסו מעוך וכשאני מכוון את המערכת הזרקה שלי אני מחבר את השעון 2 דקות לכוהל ומקבל קריאה , הבעיה היחידה היא שהשעון לא בנוי בצורה עגולה עם זכוכית אלא סתם שעון עם מחוג ומספרים .(לא צריך יותר מזה למסכחת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...