Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מערכת מולטימדיה במיצובישי

moshekan
שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי ספייסטאר 2016 עם המערכת של היבואן, להבנתי מדובר במערכת של גיל קאר מסוג FlyAudio, כאשר הדגם הוא mgcol_mitsu1.

מההגדרות נראה שהגרסה של המערכת היא 2017, ולכן גם הרבה מהאפליקציות ישנות ולא מעודכנות.

כבר תקופה שהמערכת מתריעה על עדכון גרסה, אך כשאני מנסה לעדכן, אחרי שהעדכון סיים לרדת ומתחיל לעדכן, קופצת השגיאה Update Failed.

ניסיתי כבר מספר פעמים ללא הועיל.

הייתי שמח לעדכן את הגרסה של המערכת לעדכנית ביותר שיש (או לעדכן את האפליקציות), אשמח לקבל סיוע אם יש אנשים שנתקלו במשהו דומה.

מבחינתי אין לי בעיה גם לבצע את העדכון דרך USB, אבל לא מצאתי ברשת גרסאות נקיות.

תודה רבה על הסיוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מיצובישי ASX, מודל 2019, המערכת המקורית שהגיע מ"גיל-קאר_ לא קוראת דיסק און קי מעל 8 GB. וזה בשנת 2019 (וכמובן זו התשובה הרישמית שקיבלתי מהם)

כמובן, שבהזדמנות הראושנה העפתי אותה לכל הרוחות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הבלאגן שיש עם גיל-קאר, האמת היא שאין לי יותר מדי תלונות, בסך הכל היא עושה את העבודה ואני מבסוט (אין לי הרבה דרישות: Waze ומוזיקת Bluetooth), הבעיה היא שהWaze בגרסה ישנה והוא מקרטע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...