Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיחות רפאים ממספרים לא מוכרים

Shay_u
שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בשבועות האחרונים התחלתי לקבל שיחות רפאים ממספרי טלפון משתנים. כל שיחה כזו שאני עונה לה, מתנתקת לאחר 10 שניות בערך (2-3 שניות פחות או יותר).

אי אפשר להתקשר חזרה. השיחות מבוצעות אחת ליום בימי חול (ראשון עד חמישי) בשעות הבוקר מ10 עד 14.

יש עוד אנשים שזה קורה להם בשבועות האחרונים?

אני שואל לאור התקופה האחרונה ובעיות הפרטיות שעולות מהשימוש באיכונים, זה החשד שלי.

אם למישהו זה קורה גם- אשמח להשוות מספרי טלפון ולראות מה קורה כאן.

תודה

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה שתתקשר חזרה לאיזה שהוא מספר? ברצינות אני שואל.

תתעלם וזה ייעלם מעצמו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת לחפש את המספר בגוגל?

יש אתרים שמתמחים בזיהוי מספרים וספאמרים, לפעמים יש הסבר על המספר (מכירות, הונאות וכו') והם מופיעים בתוצאות הראשונות.

כמו כן אני בעד פרסום המספרים לטובת חיפושים עתידיים בגוגל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלהתעלם אבל אם כבר ענית ואין אף אחד בצד השני בטח לא להתקשר בחזרה.

בזמנו הייתה תרמית שהתבססה בדיוק על השיטה הזו וכשאנשים היו חוזרים למספר הלא מוכר הזה הם היו מחוייבים בכסף על זה.

בכלל- לי יש שיטה- התקשרת למכור לי משהו? מנתק לך בפרצוף. מס' לא מוכר מתקשר? עונה בחשדנות, אם לא ענו בטח שלא מחזיר שיחה. סמס שמנסה למכור/לשווק לי משהו? מתעלם. אפילו לא שולח "הסר".

זה די מוכיח את עצמו. בקושי מטרידים אותי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם יכול להיות מספר שהשיחה אליו עולה סכום מופקע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Shay_u כתב:

אם למישהו זה קורה גם- אשמח להשוות מספרי טלפון ולראות מה קורה כאן.

תודה

יש לך Truecaller? אם לא, תתקין, ואם אתה לא מעוניין להתקין, כתוב לי בפרטי ואנסה לבדוק את המספרים עבורך.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

"ספאם הלוואות נדל"ן" ו"ספאם המרכז לעסקים והלוואות".

אז נראה לי שזה ספאם😆

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, ArikB כתב:

באיזה שעה ואיפה?

אני קיבלתי את השיחה ב- 14:11 בהרצליה.

@קורן בן אשר, המספרים מופיעים באפליקציה?

13:26 ברעננה.

לפני 33 דקות, itaysamurai כתב:

"ספאם הלוואות נדל"ן" ו"ספאם המרכז לעסקים והלוואות".

אז נראה לי שזה ספאם😆

^ אם זה היה ספאם הלוואות, היינו שומעים פרסומות על הלוואות. במקום זה מתבצעת שיחה קצרה שמתנתקת.

התוצאות בtruecaller יכולות להיות גם Social Engineering ברמה גבוהה.

בתור ארגון בטחוני שצריך "לחשוף" מספרי טלפון לטובת פעילות מבצעית, הדבר הראשון שהייתי עושה זה "מלבין" אותו עם קישור לדברים מומצאים ב Trucaller. אדם מן השורה שלא מכיר שיטות איכון, תנוח דעתו כשיחפש מה זה המספר הזה ויופיע "ספאם".

תסכים איתי שבכל אופן לא היית מוצא בTrucaller תוצאה שאומרת "איכון שב'כ" נכון? 🤣

@ArikB איזה טלפון יש לך? אני עם אייפון xs max.

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה באמת ספאם של מכירת הלוואות אז למה מנתקים את השיחה? שינסו למכור לי ואז אני אנתק לצד השני בפרצוף, כמנהגו של עולם 😉

סמיכות הזמנים והמיקום גורם לי לתהות אם זה מעין שיחת ping.

@Shay_u אני עם LG G7 (כן, זה אני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האיכון נעשה ע"י GPS, הודעות טקסט ואם אתה לא מגיב להן, אז שיחות קוליות.

שיחות ללא מענה אני מקבל משחר הסלולרי, לאחרונה משמעותית פחות גם בשל השימוש ב-truecaller וגם כי אני חוסם

כל ספאם וודאי.

אני דווקא מאמין שמשתמשי האפליקציה יותר מהירים ועקשנים מכל שב"כניק ואם זה באמת היה זה, היית רואה תיאור עסיסי.

ובדיוק מאותן סיבות אלה, אני לא חושב ששיחות איכון כאלה היו מגיעות ממספר שניתן לזיהוי.

תוך יומיים הכל היה עולה אונליין ואנשים היו חוסמים הכל.

אני לא יודע למה מנתקים. אולי זה כמו SMS ספאם שמספיק שתקרא אותו ואתה נכנס למערכת כ"מספר חי".

זה גם יכול להיות מספר של כמה "שירותי רמאויות".

איזה יום מופיע לי מספר ללא תיאור, עניתי. בצד השני אישה מבוגרת שמציעה לי משרדים בת"א החל מ-300K.

סירבתי בנימוס (אני לא מנתק בפרצוף כי גם אני הייתי עובד טלמרקטינג עצוב ועדיין יש שם בנאדם מאחורי הטלפון) ובאתי לנתק, ההיא ישר משחילה:

"אז רוצה הלוואות לעסק מטעם המדינה?"

All in one.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את שיחת הנכס/הלוואה כבר קיבלתי. 

לפני שנתיים שלוש התקשרה אלי מישהי ושאלה אם אני מדבר רוסית, בצחוק אמרתי לה "נייט!", ומאז התחלתי לקבל שיחות מכירה ברוסית 😭

יש לי כבר כמה עשרות מספרים חסומים בנייד בגלל זה. רובם מקידומת 055 ו- 077

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל איכון ברמת התשתית הסלולרית (משמע פלאפון, PHI או סלקום-גולן) לא צריך GPS, לא צריך SMS, ולא שיחות.

צריך מכשיר חי, דולק, עם SIM (ב-CDMA הישנה של פלאפון גם זה לא) ו-2-3-4 אנטנות סלולריות בטווח קליטה סביר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...