Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל חותכת את מחירי הגרנדלנד

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לובינסקי השלימה את המהלך להפוך את דגמי אופל לזולים יותר מאלו של פיג'ו וסיטרואן. בינתיים לפחות בכל הנוגע לגרנדלנד.

551290190_MAIN---2020.thumb.jpg.32b3172f8fefdd7c2499f47f04239f66.jpg

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוץ' למי שקנה אופל בחודשים האחרונים.

גם המחירון נפל בעשיריה וגם מוסיפים על זה את המבצעים שנתנו גם קודם.

ירידה חדה ומיידית כזו זה סוג של יריקה בפרצוף של מי שקנה לאחרונה ויש לפחות חבר פורום אחד כזה. אני בעצמי התלבטתי לגבי רכישה כזו לפני כמה חודשים, מה שרק מחדד שזו אכן עסקה טובה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, המחליף כתב:

מעניין שאופל הוא מותג גרמני ואצלנו הישראלים הוא פופולרי פחות מפיג'ו?

כן אבל זה גרמני כמו ששברולט זה מותג אמריקאי, יש את השברולט קוריאני דייהו,שזה האופטרה אואו ויש מליבו וטראוורס וכו" שזה אמריקאי אמיתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, המחליף כתב:

אז בעצם אופל הוא אותו רכיבים של פיגו?

בדגמים החדשים, כן.

גרנדלנד המדובר הוא אח תאום של פיג'ו 3008 וסיטרואן C5 איירקרוס.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, BUZUKE כתב:

כן אבל זה גרמני כמו ששברולט זה מותג אמריקאי, יש את השברולט קוריאני דייהו,שזה האופטרה אואו ויש מליבו וטראוורס וכו" שזה אמריקאי אמיתי.

לא יודע אם האופל מיוצר בגרמניה, אבל את התחושה ה"גרמנית", זו שאנחנו מכירים ממוצקות התחושה והחומרים, טריקת הדלתות, איכות הנסיעה, ועוד כהנה וכהנה, הוא בהחלט נותן. מכנית הוא אכן 3008 עם מרכב אחר, אבל יש לו יתרונות משלו ועכשיו הוא גם זול יותר. אם אני בחיפוש אחרי אוטו מהסגמנט הזה, בהחלט שוקל אותו ומאוד בחיוב, כדאי גם לזכור שחמדילולה יש בו בקרים פיזיים למערכת המיזוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, BUZUKE כתב:

נראה לי שכבר אין שברולט-קוריאה כי ג'נרל מוטורס מכרו את החטיבה הקוראנית.

אבל מצד שני יש "שברולט-סין" - כרגע הרכבים האלה נמכרים בעיקר בסין, מצרים ומדינות אמריקה הלטינית.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, A_lex כתב:

אאוץ' למי שקנה אופל בחודשים האחרונים.

גם המחירון נפל בעשיריה וגם מוסיפים על זה את המבצעים שנתנו גם קודם.

ירידה חדה ומיידית כזו זה סוג של יריקה בפרצוף של מי שקנה לאחרונה ויש לפחות חבר פורום אחד כזה. אני בעצמי התלבטתי לגבי רכישה כזו לפני כמה חודשים, מה שרק מחדד שזו אכן עסקה טובה עכשיו

המחירים די דומים למחיר המכירה לפני ההורדה, רק שעכשיו אלו מחירים קבועים ולא מחירי מבצע.

מחירי הוט זהים למחירים החדשים, ואין הנחה נוספת.

בסה"כ נמכרו מתחילת השנה כ-85 אופל גרנדלנד אני מעריך שרובם ככולם נמכרו במחירים הקרובים למחיר הרשמי החדש.

• לא הבנתי... 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אתה טועה.

מחיר המחירון של גרנדלנד X אינוביישן דיזל עד כה היה 167,990 (יש לי הצעת מחיר ממרץ). על זה ניתנה הנחה מקסילמית של 10 אש"ח (ובנוסף הטבות כמו שנת אחריות רביעית ושלושה טיפולים). כלומר מחיר לאחר הנחה היה 158 אש"ח (+ההטבות הנ"ל).

המחיר עכשיו במבצע של הוט שפורסם כאן הוא 147,990. שזה אכן עשרת אלפים שקלים פחות (שנת אחריות רביעית כבר כלולה ושלושה טיפולים לא שווים 10 אש"ח).

דרך אגב, למי שרץ להזמין, קחו בחשבון שזה לא באמת המחיר הסופי, אלא עליו מתווספת תוספת של 1200 ש"ח על צבע מטאלי ועוד 1500 ש"ח על גג ומראות שחורות (שהיו על כל הרכבים במלאי כשאני בדקתי, כך שאלו היו תוספות חובה).

עריכה אחרונה על ידי A_lex
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, zvit כתב:

מחירי הוט זהים למחירים החדשים, ואין הנחה נוספת.

להלן מחירי רכבי אופל לחברי מועדון הצרכנות הוט -

https://www.flipsnack.com/HotConsumerClub/opel/full-view.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...