Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב רובוטי מומלץ.

Ahbarony

פוסטים מומלצים

זה לא רלוונטי לi3 ולמעשה כבר כמה שנים.

הם מנקים ממש אחלה מבחינת מתודולוגיות (וזמן) ושולחים מפה של מה הם ניקו וכמה לאפליקציה בסוף כל פעולה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חמודים ה-Xi Store האלה (להלן: היבואן המקביל תחתיו האחריות של הרובוט התקול שלי).

אחרי התכתבות ארוכה הגענו למצב שהם אפילו לא מכחישים שהם מ*יינים ת'שכל, לא מכחישים שאין קורוזיה ושהלוח אם לא תקול, והשורה התחתונה היא "או שתשלם או שתבוא לקחת את הרובוט". ומקריאה של הביקורות האחרונות עליהם בגוגל נראה שאני לא היחיד עם סיפור כזה (ספרתי עוד 10 ברפרוף מהיר).

וואו, באמת וואו. נעזוב את זה שאני כנראה אצליח לתקן את הרובוט לבד (מצד שני עכשיו אני חושש שהם חיבלו בו בכוונה). איזו רמה פח אשפה של שירות. איך אפשר ללמד כזה נותן שירות לקח? אפנה כמובן לשופרסל מהם קניתי את הרובוט שינסו לסייע (או לפחות יהיו מודעים לנותן השירות שהם עובדים איתו, ספק אם זה יזיז להם). 

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שלי מכל הסיפור שלך, היא לא לקנות דרך כל מיני דילים וקומבינות של 1+1 ואולי אפילו להיצמד לאחריות של היבואן הרשמי. 

ברגע שיקרה לי אותו הדבר הרובוט הזה סביר להניח שילך לפח. 

מזלך שמלבד עוגמת הנפש בסה"כ מדובר במחיר יחסית נמוך.  אם היה קורה אותו הדבר עם רובוט שעולה פי 2 או פי 3 זה כבר סיפור אחר. 

אולי לקחת אותם לתביעות קטנות ?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית אצל היבואן הרישמי האחריות טובה יותר

שאני קונה משהו ביבוא מקביל אני לוקח בחשבון שיש סיכוי שאקבל עליו שירות ח*א

ואני עושה לעצמי שיקול עלות-תועלת האם זה שווה לי

כמו שכתבתי בשרשור על האחריות הסמארטפונים, המחירים כ,כ תחרויים ככה שזה בד"כ בא ע"ח השירות

לכתוב עליהם ביקורת רעה אתה יכול,

זה עושה לך טוב לשחרר קצת, תעשה את זה

אחרת, חבל על הכוח שלך

גם ככה אף אחד לא באמת קורא הביקורות האלה

מה שכן, אחרי שהרובוט אצלך אתה יכול לאיים עליהם בתביעה קטנה

לאיים תמיד אפשר,

אולי יתרצו ויתנו לך איזה פיצוי קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעדכן -

אז אחרי שמהחנות עצמה הפסיקו לענות לי, באתי ולקחתי את הרובוט שנשאר באותו מצב.

יצרתי קשר עם היצרן (Viomi), היו מאוד נחמדים ושירותיים ואמרו לי לנסות להשתמש בפונקציה דרך האפליקציה של "Equipment Level" שאמורה לכייל את החיישנים.

ניסיתי, ו... עבד!

...ואז, ניסיתי להפעיל אותו שוב היום, התחיל לעבוד כרגיל, ואחרי 2 דקות עוד פעם שגיאה של ה-Cliff sensors. אז עשיתי שוב איפוס, ושוב עבד, והפעם אחרי כמה דקות הוא הפסיק עם שגיאה אחרת בכלל ("Please place the robot on the floor" או משהו כזה). ואח"כ עם שגיאה כלשהי על הגלגלים שנמצאים באוויר. ואחרי כמה שעות ניסיתי שוב, והפעם הוא עבד אבל הסתובב סביב עצמו כמו שיכור. ואח"כ עוד פעם עבד והצליח לנקות חצי בית, עד ששוב נתקע עם שגיאה של Cliff Sensors.

בקיצור, חרבנה. אנסה לפתוח ולנקות שם, לא יודע כמה זה יעזור, הוא בדרך הבטוחה ללכת לפח.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש כמו maxcher בשרשור ביטקוין אבל חייב לעדכן שוב:

פתחתי את הרובוט, חיפשתי בעצמי סימנים לקורוזיה ו/או נזק כולשהו בלוח אם או ברכיבים האחרים, כלום, שום דבר, הכל נראה תקין וכמו חדש. נתתי גם למישהו שעסק באלקטרוניקה המון שנים להסתכל, אמר לא קורוזיה ולא נעליים.

אחרי שהרכבתי אותו מחדש הוא עדיין לא עבד. ניסיתי שוב אחרי כמה שעות, הרביץ נקיון בכל הסלון. ניסיתי יום אחרי בחדר אחר, עבד. בעוד חדר, גם עבד. היום סשן ניקוי שלם בכל הבית - סיים.

תוך כדי התכתבתי גם עם היצרן שהביא לי פרטי קשר ישירים למחלקת ההנדסה שלהם בגרמניה, אמר שזה לא הגיוני שהרובוט "עובד לסירוגין" אם הלוח אם נדפק. אמר לשלוח להם את הדו"ח טכנאי שהביאו לי (מתורגם כמובן) והם יגיבו על זה. בתכלס תכננתי לקבל מהיצרן גושפנקא לעניין ולהתקדם עם זה מול החנות (חוסך מילים לא יפות). גם משופרסל צריך לחזור אליי איזה מישהו בכיר בעניין. ובכל זה אפילו ביקורת שלילית עדיין לא השארתי לחנות... נראה.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ.

שוחרר לאוויר העולם Roborock s7 בחודש מרץ.

אבל אני לא מצליח לשים עליו את ידי, כנראה שיש דרישה לרובוט כמו לטסלה והביקוש גדול מההיצע.

מצאתי כאלו למכירה באלי אקספרס, אבל משום מה, כולם נמצאים במחסנים שלא שולחים לארץ ואין בסין (ספרד, בלגיה, רוסיה וכו').

מתי היבואן מתכנן לייבא אותם לארץ?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לשאול הדיוטות כמונו אתה יכול לנסות לפנות ישירות ליבואן 😊

בעניין אחר ובאותו עניין, גם אני אעדכן שאחרי שפתחתי את הרובוט בעצמי (הודעה קודמת) הוא חזר לעבוד וטפו טפו עובד עד עכשיו כמו שצריך. מה שכן, אני נמנע עכשיו מלהשתמש בפונקציה של ה"שטיפה", אלא רק בשאיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Opel Astra GSI כתב:

מקפיץ.

שוחרר לאוויר העולם Roborock s7 בחודש מרץ.

אבל אני לא מצליח לשים עליו את ידי, כנראה שיש דרישה לרובוט כמו לטסלה והביקוש גדול מההיצע.

מצאתי כאלו למכירה באלי אקספרס, אבל משום מה, כולם נמצאים במחסנים שלא שולחים לארץ ואין בסין (ספרד, בלגיה, רוסיה וכו').

מתי היבואן מתכנן לייבא אותם לארץ?

ניראה מכשיר מעניין, בנוסף מחכה ליראות אם המברשת החדשה תתאים גם לS50 :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, hwgeek כתב:

ניראה מכשיר מעניין, בנוסף מחכה ליראות אם המברשת החדשה תתאים גם לS50 :-).

להבנתי כן מאחד הסירטונים שראיתי על ה-7. אבל גם את המברשת לא מצאתי למכירה, את זה רציתי לעשות כבר מזמן :-)

• אהבתי 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה מקדימה לזיהוי מוקשים טוב לדעתי לאנשים עם בעלי חיים בבית שפעם בכמה חודשים יכולים להשאיר מוקש בפינה בבית והדבר האחרון שאתה רוצה זה שהרובוט יעבור על זה וימשוך את זה לכל פינה בבית.

לצערי זה קרה אצלי(גיליתי רק שניכנס אלי לחדר עם ריח מוזר, ואני איזור הניקוי האחרון), בוא נגיד שהעובדה שהרובוט הזה אלוף בלהגיע לכל פינה בבית היווה חיסרון ענק, לקח לי 5~8 ספונגות עם אקונומיקה בכל ס"מ בבית בשביל להעלים את הריח ושאריות המוקש.

לישטוף ביסודיות את הרובוט ביכלל היה סרט רע.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מעניין 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כחלק מההכנות לקראת השיבה למולדת נדרש שואב רובוטי (עד עשיו היתה פילפינית אנושית... יהיה קשה להתרגל בלי)
קראתי את ההמלצות על Roborock והדגם המתקדם ביותר הוא S7 - המחיר שלו 2000 ש"ח 
ה S6 זול יותר ב 500 ש"ח

מחפש טוב ולא זול! למשהו יש ניסיון עם ה S7 והאם ההמלצה של כל המשתמשים למותג Roborock עדיין תקיפה אחרי תקופת ההתנסות שלכם?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...