Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב רובוטי מומלץ.

Ahbarony

פוסטים מומלצים

אני עם ה S6MaxV כבר חודשיים (הוזמן ביום שיצא מאמזון, בשמיני ליוני). יכול להגיד עליו רק דברים טובים.

אפתח ואגיד שלפניו היה לי S5 במשך שלוש שנים בערך, שעכשיו עבר לפנסיה אצל ההורים.

קודם כל לגבי פונקציית המצלמה- כשהוא בטעינה הוא נמצא צמוד למתקן מה שלא מאפשר למצלמה לראות שום דבר (המצלמה נמצאת בחלק הקדמי שפונה למטען).

אני מוצא את המצלמה מאוד שימושית. הרובוט יודע לעקוף מכשולים ואני כבר לא חושש להשאיר את הצעצועים של הכלב מפוזרים בבית.

כבלי החשמל והמטענים נשארים כמו שהם, הרובוט מתחמק מהם בצורה מעולה.

אם הרובוט התחמק ממכשול, הוא ישלח נוטיפיקציה לנייד עם תמונה ותיאור האובייקט (נעליים, כבל חשמל, משקל אדם, קקי של כלב, צעצוע, וכו'). מדהים.

לא הייתי מוותר על המצלמה הכפולה, היא עושה את הרובוט כל כך הרבה יותר טוב מדגם ה S5.

עוד שיפור לעומת ה S5 הוא נושא השטיפה. לא מדובר פה על שטיפת מגב אבל משהו שמתחיל להיות שווה את מילוי המיכל.

כל מערכת השטיפה של הרובוט השתדרגה ועכשיו עובדת על משאבה (במקום טפטוף מכאני ב S5)- מה שמאפשר לשלוט על כמות המים שאיתה רוצים לשטוף.

מיכל מים מלא יספיק לכל הדירה (100 מטר רבוע) על כמות המים המרבית, שיפור מדהים וניכר שמוריד את תדירות השטיפה הידנית.

שורה תחתונה

אני נותן לרובוט ציון 10/10 בהשוואה לרובוטים אחרים.

כאמור בעלים של S5 ולפניו רומבה 870.

אשמח לפרט יותר על הרובוט אם יש משהו ספציפי.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קבלתי היום את ה VIAOMI ומשום מה לא הצלחתי לחבר אותו לרשת. (פעלתי לפי ההוראות וניסיתי גם להתקרב לראוטר).
באופן ידני לא הצלחתי לחבר אותו.
מישהו נתקל בקשיי חיבור?

באיזה שלב זה נופל? דרך איזו אפליקציה ניסית (של ויומי או mi home)? דרך איזה שרת (ישראל/סין)?
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעביר את השואב לסין אז הוא יתחבר לשרתים ויקבל עדכונים ואחר כך תוכל להחזיר להגדרות ישראל אם תרצה.

• רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Irobot!

משתמשים כבר כמה שנים, רובוט שני בבית.
הראשון היה 870
עכשיו 960.
מרוצים מאוד!
חוץ מתחזוקה שותפת לא אכזבו אותנו.
עובדים קשה על בסיס יום יומי, יש חתולה בבית.
אפליקציה נוחה ופשוטה. חלקים בשפע.
האחרון נקנה במחיר מאוד משתלם באילת במבצע ראש השנה הקודם.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההמלצה שלכם בגזרת עד 1000 ש"ח ? 
המוכרים הם השיאומי מי רובוט ואקום והרומבה606.
חשוב לי בעיקר שיטפל בשערות של הכלבה, דירה לא גדולה,מפלס אחד

יש תמורה למחיר או שצריך לחסוך עוד קצת ? 

תודה לעוזרים 😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, timur2008 כתב:

Irobot!

משתמשים כבר כמה שנים, רובוט שני בבית.
הראשון היה 870
עכשיו 960.
מרוצים מאוד!
חוץ מתחזוקה שותפת לא אכזבו אותנו.
עובדים קשה על בסיס יום יומי, יש חתולה בבית.
אפליקציה נוחה ופשוטה. חלקים בשפע.
האחרון נקנה במחיר מאוד משתלם באילת במבצע ראש השנה הקודם.

איזו סיבה יש לשלם פי 2 (ויותר) על irobot, כשבמקרה הרע השואבים של שיומי עושים עבודה לא פחות טובה?

לפני 37 דקות, Katom כתב:

מה ההמלצה שלכם בגזרת עד 1000 ש"ח ? 
המוכרים הם השיאומי מי רובוט ואקום והרומבה606.
חשוב לי בעיקר שיטפל בשערות של הכלבה, דירה לא גדולה,מפלס אחד

יש תמורה למחיר או שצריך לחסוך עוד קצת ? 

תודה לעוזרים 😃

כתבתי בעמוד הראשון - יש עכשיו מבצע בשופרסל על ה-Viomi V2, קונים ב-1,300 ומקבלים החזר לשופרסל של 300 ש"ח ככה שיוצא שהרובוט עולה 1,000. סקירה קצת יותר מפורטת עליו יש לך בשרשור הזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל irobot שלי עלה את המחיר הזה.
שנית אל תזלזל באירובוט כי מתוך נסיון של מיליונים הם מעולים.
זה שאתה לא רואה 7000 פוסטים ושאלות ודיונים, זה בגלל שהם פשוט עושים את העבודה בשקט כמעט בלי שום בעיות.
על איכות צריך לשלם

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו נותנים לך או לכל אדם באותו מחיר איירובוט או שיומי, כל אחד היה לוקח איירובוט.
וזה התשובה שלי לשאלה שלך.
ואם אתה לא מסכים עם זה, לך תשאל אנשים.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי מה שרלוונטי - עבור x איזה מוצר ייתן את התמורה הטובה ביותר. 

באותו מחיר כנראה שהייתי מעדיף את ה Xiaomi.  סביר להניח שהוא ייתן תמורה טובה יותר למחיר. 

מה יעשה האדם הממוצע? אין לי מושג אבל יכול מאוד להיות שהוא יעדיף את המותגר המוכר יותר. 

כמו שהוא יעדיף טלפון של סמסונג ולא של שיאומי.  

לאו דווקא בגלל שיקולים הגיוניים או רציונאליים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיאומי מתבססים על VFM.

כמו שפעם צחקו על הקוריאניות, ותראה איפה הרכבים שלהם היום, ככה גם פה זה יהיה.

לאט לאט שיאומי הופכת למפלצת לא רק בארץ, גם בחו"ל.

הם שולטים בהרבה תחומים בשוק ורק מתרחבים עוד ועוד. ולזכותם יאמר שהם עושים זאת בזכות ולא בחסד, המוצרים שלהם באמת טובים ביחס למחיר.

אחרי כמה וכמה מוצרים שלהם, אני יודע שאם אני רוכש את המצלמה לרכב שלהם, היא תיהיה טובה. לא הכי טובה אבל לא זבל סיני. אלא טובה. ויחס למחיר שלה לא אמצא הרבה מתחרות.

וזה בדיוק מה שהם עושים ולשם הם מכוונים. מחיר הוגן לסחורה טובה+. לא הכי טובה, אבל מספיק טובה.

כרגע יש לי roborock S5 ואני מרוצה ממנו.

מודה שהפוסט האחרון פה בנושא, גורם לי לרצות את הגרסה עם המצלמה ולו רק בשביל לא להרים הכל לפני שהרובוט מתחיל לעבוד ולהכין לו את השטח.

בגלל שיש לי מחבל בן 10 חודשים בבית (שזוחל אל הרובוט מזיז אותו ויכול להעביר שעה בלא לתת לו לחזור לטעינה) כבלים לא יכולים להיות על הרצפה.

אבל עדיין יוצא פה ושם, צעצועים, נעליים, וכו'. נשמע מעניין מאוד. נראה מתי נישבר ונקנה.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, timur2008 כתב:

אם היו נותנים לך או לכל אדם באותו מחיר איירובוט או שיומי, כל אחד היה לוקח איירובוט.
וזה התשובה שלי לשאלה שלך.
ואם אתה לא מסכים עם זה, לך תשאל אנשים.

מה? ואם היו מציעים לשני אנשים מרצדס ולמבורגיני באותו מחיר כל אחד היה לוקח את הלמבורגיני. מה הקשר?

גילוי נאות: היה לי רומבה (לא זוכר איזה דגם. הוא התפגר אחרי ששאב קצת נוזל. התגובה של איירובוט: אי אפשר לתקן, הציעו "טרייד אין" במחיר מופקע, הדגם הכי זול היה כפול מהמחיר של ה-S5) שהוחלף ע"י S5. מיותר לציין שה-S5 לא ראה את האיירובוט העלוב ממטר. מיותר עוד יותר לציין שלא יהיה לי שום מוצר שלהם בעתיד.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר יותר מדי אנשים שיש להם שואב רובוטי. חלקם בעלי איירובוט, רובם לא הכי מרוצים ממנו...
אני מכיר רק משפחה אחת בעלת רובורוק אס6, שאומרת שחוץ מאופציית ה"שטיפה" (שמראש אמרתי להם לא לבנות עליה) מאוד מרוצים מהשואב.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...