Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב רובוטי מומלץ.

Ahbarony

פוסטים מומלצים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 13.8.2021 בשעה 15:37, iluxxxa כתב:

האם השואב הזה שווה משהו? האם כדאי להשקיע כמה עשרות שקלים ולהזמין מאמזון סט של פילטרים ומברשות? 

בבית יש כלב ובעלים עצלן שעדיין שואב את הבית שלו עם שואב נגלל, כזה שנתקע בפינות של רהיטים ומשתחרר אחרי זה בלחץ אל עבר רגלי המתפעל 😁

לא יודע אם שווה משהו,מעולם לא ניסיתי את הסוג הזה של השואבים.

שאפו על הפרויקט! רוב האנשים לא היו טורחים עשירית ממה שעשית..

להזמין מאמזון תמיד כדאי :) מעדיף לפרנס אותם מאחרים בארץ

לגבי הכלב - סביר שאם הנשירה משמעותית,תצטרך לשאוב כל יום,מה שיגרור תחזוקה לעיתים קרובות יותר (יש שערות שנתקעות ויש שנשאבות)

כך או כך שווה,בשביל זה הבאת אותו לא ? לשאוב ולהשאיר בית נקי ככל האפשר? או בשביל פעם בשבוע לרצות את עצמך :D

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 13.8.2021 בשעה 15:37, iluxxxa כתב:

יום שישי אצלינו בשכונה זה יום של פינוי פסולת גדולה, אבל הרבה אנשים מחכים ליום הזה בשביל לפנות גם דברים אחרים. כבר לא פעם ולא פעמיים שאני מוצא/אוסף פריטים ממש שווים ביום הזה.

אז הפעם זה היה iRobot כלשהו שנקלע לדרכי. האמת? אם זה היה שואב רובוטי של כל חברה אחרת, לא הייתי טורח. אין לי שום ידע בכל נושא השואבים, חוץ מזה ש iRobot הם מממציאי הז'אנר, וגם בזה אני לא בטוח.

IMG-20210813-WA0000.thumb.jpg.ca8a3fca09a4421e311bdd25f53bf939.jpg

אז הבאתי אותו הביתה. לפי המדבקה בתחתית הרובוט מדובר בדגם 870. בדיקה זריזה וחיבור לחשמל מראה שבסבירות גבוהה ככל הנראה, יש בעית סוללה. הגיוני סהכ, רואים עליו שהו כבר לא צעיר. בשלב הזה הייתי די בטוח שזאת ההייתה הסיבה שבגללה הוא נזרק. 

אחרי מספר דקות של טעינה ולאחר כל נסיון של הפעלה, השואב מתאפס ולא נדלק יותר. אז נתתי לו קצת יותר זמן, סהכ הוא חדש פה ואולי הוא צריך קצת זמן להתרגל למקום חדש. 

אחרי שגם זה לא עזר, החלטתי לחפש קצת מידע באינטרנט. גוגל יודע הכל. אחד האתרים ממליץ לי לפרוק את קבלים על ידי ניסיון הפעלה כשהסוללה מפורקת. אז חשבתי ננסה, מה כבר יכול להיות. הפירוק היה זריז, וכשפירקתי את הסוללה ראיתי שיש לא מעט קורוזיה על החיבורים. ניקוי זריז עם חומר ניקוי אקראי כלשהו, מספר לחיצות על כפתור ההפעלה בלי הסוללה, ויאללה מרכיבים הכל בחזרה.

20210813_090059.thumb.jpg.12815d909fd71bdd01edeca023d27878.jpg

אחרי ההרכבה היה נראה שהדברים הסתבכו, ולא היו יותר שום סימני חיים מהשואב. בשלב הזה הייתי בטוח שהחולה מת 😄

אבל לא, הוא שרד. בדיוק כמו בסצנת סיום של איזה סרט שבו הגיבור הראשי מתעורר אחרי דום לב ממושך ושכולם סביבו בטוחים שהוא הלך לעולם שכולו תותים. חוץ מהצופים כמובן.

לאחר עוד כשעה וחצי בהטענה החלטתי לנסות להפעיל אותו שוב. והופ, הדבר הזה עובד! יוצא מהתחנה שלו, מסתובב, מתחיל לזוז, ולשאוב, יוו כמה אושר. אשכרה הצלחתי להחזיר נשמה של הרובוט הזה מהעולם ההוא. המציל רובוט אחד,... 

לאחר מספר דקות שאיבה מוצלחת, ראיתי שהכוונות שלו סהכ טובות וזה כן יכול לעבוד בנינו. 

החלטתי לפרק אותו לגורמים ולנקות טוב טוב. מיטלית פייבר, חומרי ניקוי טובים. קצת פינוקי אחרי שנים של הזנחה.

רק אחרי זה, בדיעבד, קראתי בmanual שאסור להשפריץ עליו נוזלים. נו טוב. הפעם נראה שזה צלח ולא היו נפגעים. 

לאחר ריקון של כל הג'יפה שהייתה, ניקוי יסודי של מברשות, ושיחרור הגלגלים תקועים משערות שהיו בו, אני יכול לסכם שהשואב חזר לחיים ומנקה מצויין יחסית למישהו שהיה זרוק בהר זבל של גיזום. 

אז אחרי החפירה (כן כן אני יודע, פשוט שישי בצהריים, חם בחוץ, אין לי כל כך מה לעשות ומזמן לא כתבתי כאן..) - 

האם השואב הזה שווה משהו? האם כדאי להשקיע כמה עשרות שקלים ולהזמין מאמזון סט של פילטרים ומברשות? 

בבית יש כלב ובעלים עצלן שעדיין שואב את הבית שלו עם שואב נגלל, כזה שנתקע בפינות של רהיטים ומשתחרר אחרי זה בלחץ אל עבר רגלי המתפעל 😁

חוזר לעדכן שהשואב עבד אצלי במשך כשנתיים ועבר חיים לא קלים. בזמנו הוחלפו חלקי חילוף מאמזון (מברשות פילטרים) והוא עשה אצלי עבודה טובה ביחס להשקעה. דרכינו נפרדו רק כי לא היה לי כוח לסחוב אותו במעבר דירה, והידיעה שבעתיד הקרוב ארצה להתחדש בשואב יותר משוכלל.

אז הנה הרגע הזה הגיע. בעקבות החורף הבא עלינו והרצון לנצל את מבצעי נובמבר אני זקוק לעזרתכם. בעיקרון אני צריך לרובוט שואב+שוטף מודרני כזה שממפה את הדירה. שיהיה אמין, חלקי חילוף זמינים ולא יקרים, ובעיקר כזה שיגרום לי לזנוח את דייסון לגמרי ויאפשר לי יותר זמן ספה.

ראיתי כמה שואבים במבצע בקספי. איזה שואב יהיה הרכישה הטובה ביותר במחיר של 1-1.5K שח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S7 סוס עבודה!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...