Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב רובוטי מומלץ.

Ahbarony

פוסטים מומלצים

לפי התגובות נראה שאנשים מרוצים.

אבל צריך להיות זהיר עם התגובות, חלקן ממומנות

ככה שאני שוב אשאל... עד כמה אתם משתמשי הפורום המכובדים מרוצים מה S6 או ה S7 (אם למשהו יש)?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אאל"ט רובנו כאן עם S5/50, אצלינו כבר מהיום שהיה זמין לרכישה ואנחנו מרוצים מהS50, ככה גם אחרים במישפחה שקנו לאחר ההמלצה שלי.

S7 חדש אז מעניין אם יש שוני מהותי שיכול להוות חיסרון בטווח הארוך מבחינת אמינות.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיו בריאים שיומי האלה, הרגו אותי עם כל התתי מותגים שיש להם!

עכשיו הסתכלתי ואני מגלה שיש להם עוד כמה דגמים עם שמות שונים עם עמדת ריקון פסולת והמחיר יחסית כמו הרובורוקס.

ROIDMI EVE Plus

Lydsto R1( גם זה שלהם לא?)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, סולל הדרך כתב:

כחלק מההכנות לקראת השיבה למולדת נדרש שואב רובוטי (עד עשיו היתה פילפינית אנושית... יהיה קשה להתרגל בלי)
קראתי את ההמלצות על Roborock והדגם המתקדם ביותר הוא S7 - המחיר שלו 2000 ש"ח 
ה S6 זול יותר ב 500 ש"ח

מחפש טוב ולא זול! למשהו יש ניסיון עם ה S7 והאם ההמלצה של כל המשתמשים למותג Roborock עדיין תקיפה אחרי תקופת ההתנסות שלכם?

יש לנו S6 MaxV כחצי שנה ואני מאוד מאוד מבסוט עליו. תכלס מכל בחינה - גם שאיבה, גם ניגוב, וגם התמצאות/התחמקות. אנחנו גרים בבית קרקע קטן עם מלא אבק ושלושה חתולים שמטיילים בחוץ כל היום ומחזירים איתם כמויות חול וג'יפה שלא יביישו אתר בניה. בנוסף יש ילד קטן שלהעיף דברים כמה שיותר רחוק זה אחד התחביבים שלו. הרובוט עובד כל יום ואנחנו מסתובבים בבית יחפים, ואני באמת לא זוכר מתי בפעם האחרונה הרגשתי שהרצפה מלוכלכת וצריך לטאטא/לשטוף/לשאוב ידנית.

בכמה חודשים האחרונים גם נוספו פיצ'רים חשובים שהיו חסרים כמו הטמעת סדר חדרים לנקות במסגרת הניקוי המתוזמן.

צריך לבדוק מה ההבדלים בין השניים, ממה שראיתי ככה במבט חטוף, השניים העיקריים הם היכולת של ה-S7 להרים את המגב (איזורי No Mop הם אופציה גם ב-S6 MaxV) והמחסור שלו במצלמה קדמית (שזה לדעתי מאוד חשוב כדי להתחמק ממכשולים. ליידר עליון לבדו לא מספיק טוב).

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי עדיף לי לקחת סוס מנצח כמו ה S6?

עם מצלמה, חו"ד טובות ומחיר נמוך יותר?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אם זה היה כל כך מנצח, הם לא היו מורידים את המצלמה בדגם החדש יותר. ראיתי במבחנים ביוטיוב שהמצלמה לא כל כך עוזרת להתחמק ממכשולים, אולי מאז שופר האלגוריתם.

חבל לי שהורידו את המצלמה, גם אם זה לא לטובת המנעות ממכשולים, זו יכולה להיות אחלה מצלמת אבטחה. לשים את השואב שומר בבית בשעות שלא נמצאים שרק יסתובב בבית בלי לשאוג וידווח על זיהוי תנועה😁

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, סולל הדרך כתב:

אז אולי עדיף לי לקחת סוס מנצח כמו ה S6?

שים לב שהדגם שיש לי הוא ה-MaxV ולא ה-S6 ה"רגיל".

לפני כשעה, Opel Astra GSI כתב:

מצד שני אם זה היה כל כך מנצח, הם לא היו מורידים את המצלמה בדגם החדש יותר

גם ב-S6 אין מצלמה. 

זה פיצ'ר של דגמים "מתקדמים יותר". ה-S6 MaxV גם יקר יותר מה-S7 באיזה 100$. 

כן, בכלל לא מבלבל :lol: 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגתם אותי עכשיו עם כל הדגמים. בחייאת מה לקנות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבית המיועד צפוי להיות מסודר ונטול (או דליל ב)בעלי חיים משירים, אני מניח שה-S7 יהיה אחלה. אם אתה צריך יכולת חמיקה גבוהה כי יש לבני הבית נטיה להשאיר חפצים על הרצפה, הייתי הולך על ה-S6 MaxV. 

אני קניתי את ה-S6 MaxV כי הייתי חייב את זיהוי המכשולים הכי טוב שאפשר כדי שהוא לא ימרח בטעות מתנות שאחת החתולות שלנו משאירות על הרצפה לפעמים. 

*כמובן שמאז שקנינו אותו ועד עכשיו היא לא השאירה אפילו מתנה אחת.... 

** הרגע הזה, שאתה מרגיש כאילו אתה מבין בשואבים רובוטיים יותר מאשר במכוניות... 🤦‍♂️

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שינזו קטן ומפגר ששולט יפה על הסוגרים וגם לא משיר יותר מידי שערות (בעצם לא משיר בכלל). ילדים קטנים אין, נראה לי שאזמין את ה7

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תעדכן היכן רכשת.

מאז שיצא למכירה, אני לא מוצא אותו זמין לרכישה בשום מקום.

או שהמוכרים בעלי אקספרס לא שולחים לארץ או שאין במלאי באמזון.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש את השואב של שיאומי הדגם בין האסנשיאל לפרו- הוא נקרא רובו מופ(בגדול כל השואבים של שיאומי נקראים ככה אז ציינתי שהוא הדגם ביניים בין הזול שנקרא אסנשיאל ליקר שנקרא פרו)

אז לטובה- העוצמת שאיבה טובה מאוד, אפשרות לשים קירות ואיזורים אסורים, גובה נמוך במיוחד(פחות מ9 סמ)

לרעה- הוא לא הכי חכם בחבורה(הרובורוק בהחלט יקח בהקשר הזה), אמנם הוא מבצע קפיצות וטיפוסים כשצריך אבל ברהיטים מסויימים הוא לפעמים נכנע לאתגר(למשל מתלה כביסה שלפעמים הוא לא מסתדר איתו, ולפעמים כן), רהיטים נמוכים מאוד עלולים לגרום לתקיעה של הרובוט- פטיר עם קביעה של איזור אסור.

הניגוב הוא נחמד ועוזר בהחלט אבל לא מבטל את הצורך פעם בשבוע לפחות לעשות שטיפה אמיתית(שבעזרתו היא נורא קלה כי כמעט אין אבק בבית)

באופן כללי הוא עושה את העבודה שלו טוב ודואג לצמצם כ90%+ מהאבק על הרצפה.

יש פיצרים נחמדים באפליקציה ומיפוי שעבר שיפור לפני מס חודשים, עכשיו יש מיפוי גם של החדרים עצמם ולא רק של הבית כולו, בצורה הזאת אפשר לבחור לנקות חדר\ים ספציפי או איזור ספציפי בבית.

הפלוס הגדול ביותר שלו הוא המחיר- אני קניתי לפני כ4 חודשים ב800 שח בערך, ובתור ערך לכסף אני חושב שמדובר באחד השואבים בעלי תועלת הגבוהה ביותר פר שקל.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...