Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב רובוטי מומלץ.

Ahbarony

פוסטים מומלצים

המלצתי בעמוד הראשון על הדגם שיש לי כבר 3 שנים, לדעתי שווה יותר לקנות מכשיר ב 1000 שח מאשר להתפרע על הדגמים שעולים יותר מאלפיים, לי הוא עוזר מאוד בטאטןא של הבית, את השטיפה אני עושה בשיטה הישנה או עם ה ביסל ששוטף מצוין

סקירה: Mi Robot 2 של שיאומי - אפילו עוד יותר טוב (tgspot.co.il)

KSP - מציאון ועודפים שוטף רצפות / שואב אבק Bissell Cro

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 8 שעות, Opel Astra GSI כתב:

רק תעדכן היכן רכשת.

מאז שיצא למכירה, אני לא מוצא אותו זמין לרכישה בשום מקום.

או שהמוכרים בעלי אקספרס לא שולחים לארץ או שאין במלאי באמזון.

אני רוכש מחול

אם זה ממש מעניין אותך הינה הלינק

https://www.lazada.sg/products/roborock-s7-white-robotic-vacuum-cleaner-3000times-min-ultrasonic-mopping-pad-break-and-scrub-dry-stain-sonic-sensor-carpet-detection-auto-lift-up-mop-fully-silicon-brush-2500pa-5200mah-i1692233479-s8196062089.html?exlaz=d_1:mm_150050845_51350205_2010350205::12:12261804687!120300669351!!!pla-297963845945!c!297963845945!8196062089!129013362&gclid=Cj0KCQjwppSEBhCGARIsANIs4p6kqBED7V9R1OShDe__u8KnBB9e2wlU6jbPQ5fesCoK9YvZMYZb4PsaAntrEALw_wcB

לא שולחים לחו"ל

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מפגרת...
אם יש לי בבית 2 קומות, אז צריך רובוט לכל קומה? או שאפשר להגדיר שימוש בשתי קומות שונות?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, סולל הדרך כתב:

שאלה מפגרת...
אם יש לי בבית 2 קומות, אז צריך רובוט לכל קומה? או שאפשר להגדיר שימוש בשתי קומות שונות?

אני חושב שכן אלא אם אין לך בעיה להרים אותו ולהוריד פעמיים ביום.

אם יש קומה אחת מרכזית ואחת משנית הייתי אומר במרכזית קח רובוט יותר חכם ובמשנית קח אחד יותר באדגטי.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, סולל הדרך כתב:

שאלה מפגרת...

לא שאלה מפגרת בכלל,

עקרונית הרובורוקים האחרונים תומכים בזה (אאל"ט 5S MAX והלאה). אבל קח בחשבון שזה לא הכי פרקטי - כל פעם להזיז את הרובוט פיזית (כולל העמדת טעינה), להעמיד אותו בדיוק באותו מקום (אחרת המפה מתבחבשת ונוצרת מפה חדשה ע"ג המפה הקיימת כי הוא לא הצליח להתמצא) ולזכור להגדיר באפליקציה קומה אחרת (אחרת תיווצר מפה חדשה שתדרוס את הקיימת).

בקיצור - אם אתה מתכנן לג'נגל עם הרובוט בין הקומות 2-3 פעמים בשבוע זה לא הכי פרקטי ונוח, אם פעם ב, אז אולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2-3 פעמים בשבוע, זה אומר שכל קומה הרובוט ינקה יום כן יום לא, אני חושב שזה לא אידיאלי בכלל- אצלי הוא מנקה פעמים ביום למשל.

בשביל שהרובוט ינקה כל קומה פעמים ביום אתה צריך לכל הפחות להרים אותו ולהוריד חזרה לפחות פעם ביום(הסבירות הגבוהה יותר היא שזה צריך להיות פעמים ביום)

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Blaz00r כתב:

להעמיד אותו בדיוק באותו מקום (אחרת המפה מתבחבשת ונוצרת מפה חדשה ע"ג המפה הקיימת כי הוא לא הצליח להתמצא) ולזכור להגדיר באפליקציה קומה אחרת (אחרת תיווצר מפה חדשה שתדרוס את הקיימת).

הם סידרו את זה לאחרונה, לפחות ב-S6 MaxV (למרות שאני לא רואה סיבה שזה לא יהיה אותו דבר באחרים). הייתה לי פעם שהזזתי אותו בערך 4 מ"מ וזה חירבש את כל המפה, אבל מאז התיקון לא היו שום בעיות אפילו אחרי הזזות משמעותיות יחסית.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי... צריך 2! בקיצור

נתחיל עם אחד, נראה איך הוא עובד ואז... אם ישאר תקציב נרכוש עוד אחד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק-הבטריה של השואב הרובוטי מתחילה למות (נגמרת לאחר כמה דק).
המלצה מאיפה לקנות? בארץ מחירים נעים סביב 250 שח. אם אזמין מעלי נניח, יגיע רגיל (כמדומני יש בעיה עם ייבוא של סוללות)
תודה מראש

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברובורוק s50 שלי הזמנתי סוללה מעלי אקספרס, הגיע ועובד מעולה כבר למעלה מחצי שנה.

לשלי עשיתי כמעט אובראול :-) החלפתי לו גם את המנוע שמסובב את הלייזר בעלות של כמה שקלים.

₪ 103.83  30%OFF | Robotic Vacuum cleaner Replacement Battery for Xiaomi Robot Roborock S50 S51 S55 Accessory Spare Parts li-ion battery 6500mAh
https://a.aliexpress.com/_mOAYphx

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי S7... לא יהיה מוצלח אתם תשאו באחריות

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

• תוכן חדש...