Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב רובוטי מומלץ.

Ahbarony

פוסטים מומלצים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אפתח ב"אלוהים תעזור לי, מי ידע שנתדרדר לדבר על שואבים רובוטיים בפורום מכוניות ואני אשכרה אתעניין בשרשור ואכנס לעדכן בו... אני בהחלט צריך להתחיל לחשוב על חלק מהבחירות שעשיתי בחיים שלי".

אוקיי, עכשיו אפשר לעדכן. 

ראיתי שהתחילו לשווק בארץ את ה-S6 MaxV של רובורוק, שלפי ביקורות עושה עבודה מעולה הן בשטיפה, הן בהתחמקות ממכשולים (בעיקר קקי, אבל גם גרביים ושאר דברים שהוא יכול לאכול ו/או להתקע עליהם) והן בשאיבה. במחיר של 2200 וקצת שקלים, נראה שהוא עסקה הרבה יותר טובה מה-Ozmo 960 שעדיין אין שום סימן למתי, אם בכלל, הוא יגיע ארצה (אם הוא בכלל ימשיך להימכר, כי גם באמזון המלאי שלו אזל). 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם נוזל שטיפה במיכל עצמו, לא נצפו בעיות

האמת שזה מה שהייתי עושה ברובורוק (כי המים יוצאים פשוט מחור ואין שום רכיב שיכול לקרות לו משהו בגלל הנוזל רצפה), אין לי מושג איך זה בויומי, ראיתי שכתבו לא לשים בתוך המיכל (מצד שני גם ברובורוק כתוב את זה), אבל אם אתה אומר שהכל בסדר אז אולי אנסה בעתיד.

לא למדתי כלכלה אבל כנראה שהקנייה של השופרסל כבר מגולמת במחיר [emoji846]

לא הבנתי? שילמתי 1300, קיבלתי החזר 300 שקל לשופרסל שניצלתי אתמול, סה"כ יצא ששילמתי על הרובוט 1000
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

אני אפתח ב"אלוהים תעזור לי, מי ידע שנתדרדר לדבר על שואבים רובוטיים בפורום מכוניות ואני אשכרה אתעניין בשרשור ואכנס לעדכן בו... אני בהחלט צריך להתחיל לחשוב על חלק מהבחירות שעשיתי בחיים שלי".

זה בסדר. ההתדרדרות האמיתית תתחיל כשתדבר על מכוניות בפורום שואבים רובוטיים:

ציטוט

אני רוצה לרכוש רכב מאדם פרטי הוא הבעלים השני של הרכב (01) השאלה שלי איך אפשר לדעת אם
הרכב היה בעבר בבעלות חברה/השכרה/ליסינג זה משהו שרשום ברישיון הרכב?

ציטוט

אצל היבואן

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הS6 הזה נשמע מעולה,

אני רק לא בטוח לגבי המצלמות בחזית.

לך תדע מתי מישהו ימצאו פרצת אבטחה שתאפשר לגורם לא מורשה למשוך תמונות מהרובוט, או יותר גרוע צפיה בLIVE.

וזה מעבר לזה שאני לא סומך על הסינים שהם לא שולחים תמונות לאף מקום (או יכולים לעשות זאת בעתיד דרך עדכון תוכנה מבלי שאדע על זה בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, stum כתב:

הS6 הזה נשמע מעולה,

אני רק לא בטוח לגבי המצלמות בחזית.

לך תדע מתי מישהו ימצאו פרצת אבטחה שתאפשר לגורם לא מורשה למשוך תמונות מהרובוט, או יותר גרוע צפיה בLIVE.

וזה מעבר לזה שאני לא סומך על הסינים שהם לא שולחים תמונות לאף מקום (או יכולים לעשות זאת בעתיד דרך עדכון תוכנה מבלי שאדע על זה בכלל).

מצד אחד אתה צודק, מצד שני אני חושב על זה במבט מפוכח ואומר לעצמי "למה?" 

למה שמר איש סיני יסתכן בפיתוח כזה פיצ'ר (שעלולים לעלות עליו, כמו שכבר קרה לא פעם עם אפליקציות/מכשירים בעבר) כדי לרגל אחרי פבל מישראל? מה יכול להיות מספיק מעניין בהרגלים שלי ומה הוא יכול לעשות עם המידע הזה?

ודבר שני, מה המצלמה הזאת כבר רואה? את כפות הרגליים שלי ואת מתחת לספה? לא נראה לי כמו משהו מאוד spy worthy. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בלייב איך פורצים לתוך רובוט שואב ומשדרים תמונות ממצלמה שלו. אז? זה לא שאני מביא הביתה זונות ועושה סמים בזמן שהוא עובד. לבריאות

Sent from my SM-T590 using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פבל כתב:

למה שמר איש סיני יסתכן בפיתוח כזה פיצ'ר (שעלולים לעלות עליו, כמו שכבר קרה לא פעם עם אפליקציות/מכשירים בעבר) כדי לרגל אחרי פבל מישראל? מה יכול להיות מספיק מעניין בהרגלים שלי ומה הוא יכול לעשות עם המידע הזה?

כבר פיתח. מתי יפעיל זו שאלה של זמן. למה? מאותה סיבה שגוגל ופייסבוק עושות את זה כי הוא יכול.

מה יעשה עם המידע הזה? פו הדב יכול להחליט שהמבנה הדירה שלך מעניין אותו (באופן סטטיסטי) לדוגמה מיקום הממד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעניין אותו,

יתרון משמעותי של הויומי על ה-S5 הוא שאפשר לשמור כמה מפות נפרדות (מניח שב-S5 MAX והלאה זה כבר פיצ'ר שקיים. ב-S5 הרגיל אפשר לשמור רק מפה אחת). זה קריטי במיוחד אם רוצים לנקות כמה קומות/מפלסים, זה מבאס שבכל פעם ששמים את הרובוט (S5) בקומה אחרת הוא ממפה את כל השטח מחדש במקום ישר לעבוד עליו מהזכרון.

האופציה הזאת גם פתרה את הבעיה שציינתי בפוסט הקודם (שאין אפשרות לחסום שטחים נפרדים לשטיפה/שאיבה) - עשיתי שתי מפות נפרדות של אותו שטח, באחת חסמתי שטיחים (שטיפה) ובשניה לא. נראה שגם אפשר לעשות לו"ז ניקיונות לכל מפה בנפרד ואז זה פותר את הבעיה ב-100% (במקום להחליף מפה ידנית, מה שבכל מקרה לוקח כמה שניות), אבל עוד לא ניסיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, borsood כתב:

למה? מאותה סיבה שגוגל ופייסבוק עושות את זה כי הוא יכול.

פה אתה טועה. פייסבוק וגוגל לא עושות את זה כי הן יכולות. למעשה, הן לא עושות את זה (מפעילות את המצלמה). הן (וגם על זה יש ויכוחים) מאזינות למה שאתה אומר ומקליד, והן לא עושות את זה כי הן יכולות אלא כדי לשעת עליך דברים ולשווק לך פרסומות/תכנים שיהיו "אפקטיביים" - כלומר יגרמו לך לחשוב משהו או לקנות משהו. 

במילים אחרות, גוגל ופייסבוק מרגלות אחריך כחלק ממערך שיווק רב-שלבי. לרובוט ששואב לך את הבית אין יכולת להוציא לפועל את השלבים שאחרי הריגול, לכן אין לו סיבה להוציא לפועל את שלב הריגול. הסיכון שמישהו יעלה על זה, במיוחד אחרי ניפוח הסיפורים של וואווי וטיק-טוק, גדול מדי, והתועלת של כזו פעולה קטנה מדי כדי להוציא אותה לפועל. מה התועלת של סיני כזה או אחר לדעת איפה נמצא סטטיסטית הממ"ד (שמחיפוש זריז בגוגל לא עולה שזה משהו שמקובל בעולם, אם אתה לא ראש ארגון פשע או ארגן נשקים)? במיוחד לאור העובדה שאין ססטיסטיקה, הם נמצאים תמיד במקום אחר ביחס לבניין/בית, במיוחד בהתחשב בכמות הבניינים שעברו תמ"א 38ב' בהם הוסיפו את הממ"דים מחוץ למבנה.

בקיצור, לא משנה איך אני מסובב את זה, אני לא רואה סיבה לרגל אחרי אנשים באמצעות רובוט שואב אבק. במיוחד לאור העובדה שיש דרכים הרבה יותר אפקטיביות לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי היום את ה VIAOMI ומשום מה לא הצלחתי לחבר אותו לרשת. (פעלתי לפי ההוראות וניסיתי גם להתקרב לראוטר).

באופן ידני לא הצלחתי לחבר אותו.

מישהו נתקל בקשיי חיבור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...