Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירת רכב , רנו מגאן RS CUP 280.

punz
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה צודק, ואני מצטער על זה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהשוואה לקודמת, מדובר בהתבגרות ברורה. לטוב ולרע. ושלא להתבלבל, אין את מה שהקודמת נתנה באף אחת מהמתחרות היום. אבולוציה.

זה קצת חבל, אבל מובן.
הקודמת הייתה מכונית (ואני מאוד נכנס לעולם הסובייקטיבי) שכל הזמן דוחקת בך לנהוג עוד ועוד. באמת שהתלהבתי ממנה כמו שאף פעם לא האמנתי שאתלהב מהוט האצ׳ בחיי. הייתה לה שלדה מדהימה, דיפרנציאל נהדר שבאמת לא התבלבל לרגע. הדהים אותי איך הגלגלים הקדמיים מצליחים להניע את הרכב ולפנות כמו שצריך בלי שום מעידות. אני לא חושב שאי פעם נהגתי במכונית הנעה קדמית טובה כמו הקודמת. אובייקטיבית קשה לי להעריך, כי אני לא נהג טוב במיוחד, אבל סובייקטיבית היא הייתה שד משחת. מה שעוד היה יפה בה זה שהיא באמת הייתה מאוד סלחנית לנהגים חסרי ניסיון ומאוד מגובשת למי שיודע מה הוא עושה. התפלקה להם מכונית שאני לא אשכח בחיים את מספר השעות המצומצם שביליתי בחברתה.
החדשה נראית נאה בעיניי, אבל מביקורות שקראתי בחו"ל התקשיתי להבין מה רוח הרכב הזה בדור הנוכחי. תודה על התשובה אם כך. מעניין מאוד לקרוא מה שכתבתם.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יבגניפ כתב:

קח את העדות של דיסקו: "נורא נעלבתי.

אוי ויי...פיספסת את כוונתי ב 180 מעלות. 

אם לסכם את האירוע:

האם פבל היה יכול לבחור בכמה מילים פחות חריפות? כן.

בדיעבד, האם היה עושה את זה? אני מאמין/מקווה שכן.

ולתוכן:

האם הסרטון "אינו איכותי / לא הכי טרנטינו בנטפליקס / לא הכי סיינז במסלול " ? התשובה היא כן.

זה סרטון שמוכיח שלא כל אחד עם תחביב ומצלמה יכול לעשות סרטונים שעוברים מסך. 

לא כל אחד שמחזיק הגה יכול להסביר על נהיגה, וכמה נהגים טובים הצביעו על כשלים בסיסיים, שבעטיים סרטון שכזה מקבל ציון 'נכשל' בפן התוכן המקצועי. 

מבאס? כן. אפשר להתגבר ולהשתפר, או לבחור לא, ולהמשיך לעשות כאלה סרטונים. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Doron_Z כתב:

מה שבטוח זה שהיא הכי יפה בקטגורייה ביי פאר.

מה שבטוח הוא שיופי הוא בעיני המתבונן. בעיניי (וראיתי במציאות) היא מכוערת להפליא, שמנה לא בקטע יפה (זה שמור לחתולה שלי ולאלפא ברירה) וחולקת את המקום הראשון בכיעור בקטגוריה יחד עם הסיוויק, רק שלסיוויק יש אופי וזאת נראית כמו גוש ג'לי חסר תכלית עם עיצוב פנים של גראן קופה ליסינג.

טעם וריח וזה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 100% לא מסכים עם רומן וזאת כנראה הפעם הראשונה בהיטוריה שאנחנו כ״כ מנוגד בדעה לגבי עיצוב רכב.

• רעיון טוב! 1

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בסדר, ריבוי דעות זה טוב.

אני רק מקווה שלא יעלבו לי עכשיו בשם המגאן ויגידו שהייתי צריך לבטא את זה אחרת, כי אם רנו לא רואה מוסך סימן שהיא רואה דברים באופן כללי, ואולי קוראת פה, לך תדע...

• מצחיק 2

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נורא נפגעתי מהתיאור שלך וכבר מתחיל בהקלדה של פוסט בפייסבוק.
לא חושב שראיתי עוד אחת במציאות.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, RK כתב:

אני רק מקווה שלא יעלבו לי עכשיו בשם המגאן ויגידו שהייתי צריך לבטא את זה אחרת, כי אם רנו לא רואה מוסך סימן שהיא רואה דברים באופן כללי, ואולי קוראת פה, לך תדע...

מאוחר מדי. אני כועס עליך עוד מאז כובע הרינג.

(ואני גם חושב שהחדשה לא משהו, למרות שמאוד אהבתי את הדורות הקודמים).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...